Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

Primavera odpad!

Fíha, tak to je odvaha od slovenskej produkcie! Za 500 euračov, čo je trebars mesačný plat slovenskej učiteľky , t. j. z toho celý mesiac žije (!), nakúpiť handry na seba na jednu akciu... Pozrela som si len jednu časť a mala som problém so žalúdkom. Keď som počula "premúdrelé" reči favoritky o tom, že na prvé rande sa netreba obliecť vyzývavo, lebo dôležitý je pohľad do očí, tak sa tie moje pretočili a zas ten problém so žalúdkom... Asi navštívim gastroenterologa alebo to už viac nebudem nikdy sledovať. :-) ()

Jello Biafra odpad!

Pribrzdené telence sa s 500 eurami vyberú do obchodu a snažia sa čo najviac vyfintiť. Debilita modernej doby už pokročila do kozmických rozmerov. Je utrpením sledovať ako sa ženské s iq 80 promenádujú s obchodoch a vidia v nakupovaní hadrí zmysel života. Mne je z toho akurát tak zle. Väčšina ženských, ktoré sa v tejto relácii objavujú by sa hodili tak akurát ku šporáku alebo do bordelu. Zábava pre vygumovanú konzumnú spoločnosť. Zaujímavosti: pôvodný názov pre túto reláciu bol "Piče idú do Polusu". ()

Kevi1

Toto je úplne super show a môžem pokojne vyhlásiť, že jediná pozerateľná vec, čo práve beží v telke (a myslím, že aj bežať bude). Päť (momentálne už len štyri) ženských, ktorým v 99% chýba nielen vkus, ale aj súdnosť, sebaúcta a pravdepodobne aj zrak sa každý týždeň dobrovoľne strápňuje a ešte si myslia, aké sú super. Mne by museli zaplatiť zopár miliónov, aby som dokázala prekonať svoju pýchu (a zakopať súdnosť, sebaúctu a zrak) a rozprávať tie nezmysly. Vidíme šatníky úplnej spodiny a cez "módne bloggerky" (dolcezuzka ma dostala) sa občas dostaneme aj k tomu jednému percentu, čo má skutočny vkus. Čo ženské v tejto krajine dokážu pokladať za módu a čo označujú za trendy, ma nikdy neprestane fascinovať. Nákupné maniačky sú lepšie ako sitcom a keď sa človek prenesie cez východniarských sedliakov, tak sa na nich dokáže aj poriadne zábavať. My máme také modné ikony a úspešné bloggerky ako ešte nikto. Nehovoriac o ochranárkach zvierat, ktorým doma vysí kožuch a kupujú si kožené čižmy. Doplnené o stylistov - vrelo odporúčam. ()

MM_Ramone odpad!

Päť hlúpych husí sa preteká v tom, ktorá sa dokáže za päťsto eur najštýlovejšie a najmodernejšie vystrojiť. Navzájom sa hodnotia, prehrabávajú svoje zablšené šatníky, rozprávajú absolútne nezmysly a snažia sa čo najviac ohovoriť svoju súperku. Sprosté, vyfintené sliepky. Sebavedomé buranky, ktoré si asi nikdy uvedomia aké sú strašne trápne a úbohé. Papradňanské kráľovné krásy s inteligenciou húpacieho koníka. Tak to sú účastníčky primitívnej súťažnej reality show "Nákupné maniačky“. No a tie ich outfity hodnotia akýsi prihriatí tajtrlíci, ktorí sa snažia pôsobiť ako všeznalí módni kritici. Nedá sa na to pozerať. Je to odpad! ()

doogiemus odpad!

Nákupné hlupáčky je veľmi pekná šou. Stretnú sa pipka, kravka, kozička a kačka a popri "vtipných" komentároch predstavujú svoje "hlboké" vnútorné bohatstvo. A tak počuť len "ja som hlúpa", hovorí jedna, pričom druhá jej kontruje "to je pravda, ale ja som tá najhlupšia". Tretia sa cíti byť urazená a musí jasne poznamenať: "Ale kravka, ale pipka, čo to nevidíte - pozrite - ja vás predbieham na plnej čiare. Ja som kráľovná hlupáčok." A tak ďalej a tak ďalej. Potom nejaký pajáčik, ktorý sa cíti byť kráľom takýchto kraviek a pipiek, hodnotí ktorá je tá fakt najhlupšia. Proste sila. Normálne som cítil, ako mi odumierajú mozgové bunky. A predstavte si, že to ide v telke skoro každý deň. Bojím sa, či toto nie je zrkadlo veľkej časti národa. Ak áno, tak - Pane, zmiluj sa! ()