Nákupní maniačky (TV pořad)

Nákupné maniačky

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2013

• marrrrian

Každý týždeň jedna téma, každý týždeň päť z veľkej časti vygumovaných dievčat a ich prihriaty stajlista, ktorý má vždy v zálohe nejaký vkusný komentárik o vhodnosti vybraného oblečenia. Každý týždeň zabitý čas pre každého, kto i len prejde okolo TV, na ktorom je z nejakého dôvodu (pokazený ovládač, žiadne iné dostupné stanice,...) zapnutý práve tento program. Maniačky v ňom utratia pomerne veľké peniaze za handry, ktoré im neslušia a nakoniec sa navzájom skritizujú. Na konci týždňa jedna z týchto nádher vyhráva, berie si svoju výhru a spolu s ňou odnáša aj ďalších pár inteligenčných bodov od divákov pri televíznych obrazovkách. Nech sa páči.(17.9.2013)

• RigorMortis

No boha jeho. Nedalo mi a jednu epizódu tejto "reality" show som si pozrel. Dobrú chvíľu som sedel pred obrazovkou so spadnutou sánkou a WTF výrazom. Pardon za výraz, no rozjebať za 4 hodiny plat priemerného Slováka výhradne na oblečenie a doplnky... Vážení, toto nie je 'murica. A aby to potom hodnotili štyri sliepky a metrosexuálny stylista s pritepleným účesom? Konzumný výplach mozgu, ktorý si nezaslúži iné hodnotenie, než Odpad.(22.1.2014)

• MM_Ramone

Päť hlúpych husí sa preteká v tom, ktorá sa dokáže za päťsto eur najštýlovejšie a najmodernejšie vystrojiť. Navzájom sa hodnotia, prehrabávajú svoje zablšené šatníky, rozprávajú absolútne nezmysly a snažia sa čo najviac ohovoriť svoju súperku. Sprosté, vyfintené sliepky. Sebavedomé buranky, ktoré si asi nikdy uvedomia aké sú strašne trápne a úbohé. Papradňanské kráľovné krásy s inteligenciou húpacieho koníka. Tak to sú účastníčky primitívnej súťažnej reality show "Nákupné maniačky“. No a tie ich outfity hodnotia akýsi prihriatí tajtrlíci, ktorí sa snažia pôsobiť ako všeznalí módni kritici. Nedá sa na to pozerať. Je to odpad!(24.1.2014)

• DEXTER099

Úplně stejný formát pořadu jako u nás Popelka,ale tento evidentně vznikl dříve.Jinak je to tedy pořad o tom jak čtyři ženy soutěží o to kdo se lépe oblékne.....Kdybych neměl rád ženy a občas by se tam alespoň nenašla některá na kterou se hezky dívá tak budu hodnotit níže.Takto za mě 20% a jedna hvězda.(1.11.2015)

Ja sa bavím. Hej, je to primitívne, nudné, zlé z etického aj estetického hľadiska, je to "komerčný výplach" a tak ďalej a tak ďalej... Ale veď táto relácia sa ani na nič iné nepovyšuje a nehrá. Všetkým - od tvorcov až po súdnejšie aktérky - je jasné, že je to len taká hra pre dámy a hračka pre TV (v zmysle minimálneho počtu nákladov) aj pre samotných tvorcov (strihať túto reláciu musí byť naozaj prechádzka ružovou záhradou). V podstate bezhodnotná záležitosť, od ktorej však (azda) nikto ani žiadnu hodnotu nečaká - a ktorá sa ani netvári, že nejaké hodnoty ponúka či vytvára. To kvitujem a oceňujem. A popritom sa bavím a nadchýnam všetkou tou márnivou, no predsa chytľavou obľubou k peknému a pekne drahému oblečeniu. No Bóóóóže....(10.9.2013)