Nákupní maniačky (TV pořad)

Nákupné maniačky

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2013

• marrrrian

Každý týždeň jedna téma, každý týždeň päť z veľkej časti vygumovaných dievčat a ich prihriaty stajlista, ktorý má vždy v zálohe nejaký vkusný komentárik o vhodnosti vybraného oblečenia. Každý týždeň zabitý čas pre každého, kto i len prejde okolo TV, na ktorom je z nejakého dôvodu (pokazený ovládač, žiadne iné dostupné stanice,...) zapnutý práve tento program. Maniačky v ňom utratia pomerne veľké peniaze za handry, ktoré im neslušia a nakoniec sa navzájom skritizujú. Na konci týždňa jedna z týchto nádher vyhráva, berie si svoju výhru a spolu s ňou odnáša aj ďalších pár inteligenčných bodov od divákov pri televíznych obrazovkách. Nech sa páči.(17.9.2013)

• doogiemus

Nákupné hlupáčky je veľmi pekná šou. Stretnú sa pipka, kravka, kozička a kačka a popri "vtipných" komentároch predstavujú svoje "hlboké" vnútorné bohatstvo. A tak počuť len "ja som hlúpa", hovorí jedna, pričom druhá jej kontruje "to je pravda, ale ja som tá najhlupšia". Tretia sa cíti byť urazená a musí jasne poznamenať: "Ale kravka, ale pipka, čo to nevidíte - pozrite - ja vás predbieham na plnej čiare. Ja som kráľovná hlupáčok." A tak ďalej a tak ďalej. Potom nejaký pajáčik, ktorý sa cíti byť kráľom takýchto kraviek a pipiek, hodnotí ktorá je tá fakt najhlupšia. Proste sila. Normálne som cítil, ako mi odumierajú mozgové bunky. A predstavte si, že to ide v telke skoro každý deň. Bojím sa, či toto nie je zrkadlo veľkej časti národa. Ak áno, tak - Pane, zmiluj sa!(20.6.2015)

Predpokladám, že ide o prebraný formát, ale v slovenskom prevedení opäť super :D Vtipné komentáre na margo vypatlaných súťažiacich a ich intelektuálnych výrokov a myšlienkových sledov. Výber hlavných protagonistiek postupoval podľa kľúča : 1.hlúpa 2. nezamestnaná 3. kurva - z neznámych dôvodov to slečny volajú " príležitostná modelka ", čo v reáli znamená , že prvý aj posledný krát otrčili svoje plastové kozičky v roku 2007 pre časopis Brejk.(19.5.2013)

Toto je úplne super show a môžem pokojne vyhlásiť, že jediná pozerateľná vec, čo práve beží v telke (a myslím, že aj bežať bude). Päť (momentálne už len štyri) ženských, ktorým v 99% chýba nielen vkus, ale aj súdnosť, sebaúcta a pravdepodobne aj zrak sa každý týždeň dobrovoľne strápňuje a ešte si myslia, aké sú super. Mne by museli zaplatiť zopár miliónov, aby som dokázala prekonať svoju pýchu (a zakopať súdnosť, sebaúctu a zrak) a rozprávať tie nezmysly. Vidíme šatníky úplnej spodiny a cez "módne bloggerky" (dolcezuzka ma dostala) sa občas dostaneme aj k tomu jednému percentu, čo má skutočny vkus. Čo ženské v tejto krajine dokážu pokladať za módu a čo označujú za trendy, ma nikdy neprestane fascinovať. Nákupné maniačky sú lepšie ako sitcom a keď sa človek prenesie cez východniarských sedliakov, tak sa na nich dokáže aj poriadne zábavať. My máme také modné ikony a úspešné bloggerky ako ešte nikto. Nehovoriac o ochranárkach zvierat, ktorým doma vysí kožuch a kupujú si kožené čižmy. Doplnené o stylistov - vrelo odporúčam.(10.9.2014)

Aký väčší dôkaz totálnej reality ešte potrebujeme? Koľkokrát niečo varím a prepínam programy a WAU dáva túto vypaľovačku, nič mi nespraví lepšiu náladu a to na HBO môžu íst Avengers :D Taký krásny nežný priesak /na 90% vymletých intelektuálok/ úbohej reality, kde aj pár jedincov dokáže vyplniť prihlášku len pre 500 eurový nákup... Smutné no tak kruto reálne... PS: Sem tam mi nejaký ten parádny koment poriadne zašpiní kuchyňu :-)(5.8.2014)