Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

rationibus

Nikdy by som to nebola uverila - ale pozerám to a bavím sa. .Na základe odporúčania som si to našla v archíve TV JOJ, zapáčilo sa mi to a pozerám to /vždy týždňový cyklus spolu/. .Takže sa nebudem pretvarovať a dám tri hviezdičky. . P.S. S prekvapením som zistila, koľko žien a dievčat v mojom okolí to pozerá. Áno, vyslovene inteligentných a úspešných žien. .Mnohé by sa aj rady prihlásili, len obava z prísnych hodnotiteľov či výslovný zákaz partnera im v tom bránia. Takže ktovie, možno uvidím voľakedy v programe aj známu tvár. ()

DEXTER099

Úplně stejný formát pořadu jako u nás Popelka,ale tento evidentně vznikl dříve.Jinak je to tedy pořad o tom jak čtyři ženy soutěží o to kdo se lépe oblékne.....Kdybych neměl rád ženy a občas by se tam alespoň nenašla některá na kterou se hezky dívá tak budu hodnotit níže.Takto za mě 20% a jedna hvězda. ()

Bernice

Ony dostanou 500 éček. Tolik peněz a ony místo toho, aby si koupily kvalitní oblečení si koupí první šunt co uvidí a za zbytek si koupí minimálně tunu mejkapu. Ale jinak bych to až tak černě neviděla. Některý jsou jsou sice blbý jak poleno, ale občas jsou tam docela pěkný outfity...ale s podporováním takto konzumního stylu života zase nesouhlasím... ()

lukas.barbuscak

Pôvodným (snáď) cieľom tejto showky je pravdepodobne ukázať, ako pekne sa dá obliecť za určitú sumu peňazí a obmedzený čas v slovenskom nákupnom centre. Úplne rozumiem tým, ktorých zaujíma móda/obliekanie, že sa na to občas pozrú, veď je to oddychovka, baby môžu pred telkou hodnotiť, komentovať.. Problémom je, že medzičasom, kým sa daná žienka oblieka, ďalších pár spolusúťažiacich sedí v jej byte, ohovárajú, klebetia, súdia, kritizujú, že človeku je pred tou telkou až trápne. A ešte väčším problémom je, že to možno ľudia pozerajú kvôli tomuto a povedia si, že "ešteže ja taká/ý nie som". Omyl. Jedna hviezda za pekný (počiatočný) nápad. ()

MM_Ramone odpad!

Päť hlúpych husí sa preteká v tom, ktorá sa dokáže za päťsto eur najštýlovejšie a najmodernejšie vystrojiť. Navzájom sa hodnotia, prehrabávajú svoje zablšené šatníky, rozprávajú absolútne nezmysly a snažia sa čo najviac ohovoriť svoju súperku. Sprosté, vyfintené sliepky. Sebavedomé buranky, ktoré si asi nikdy uvedomia aké sú strašne trápne a úbohé. Papradňanské kráľovné krásy s inteligenciou húpacieho koníka. Tak to sú účastníčky primitívnej súťažnej reality show "Nákupné maniačky“. No a tie ich outfity hodnotia akýsi prihriatí tajtrlíci, ktorí sa snažia pôsobiť ako všeznalí módni kritici. Nedá sa na to pozerať. Je to odpad! ()