Nákupní maniačky (TV pořad)

Nákupné maniačky

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2013

• SOLOM.

Vždycky se najdou nějaké buchty, které do podobných pořadů půjdou. Osobně by mě však zajímalo, kdo vede samotné castingy, protože drtivá většina „soutěžících“ jsou většinou totální vypatlané pí.e. Nicméně ženským se to určitě líbí páč některé mají skutečně zajímavý vkus. Já však nikdy nebyl žádným příznivcem a obdivovatelem nejmodernějších trendů a stejně mám nejraději ženské nahé. Kvůli staré jsem to stejně jako českou Popelku viděl asi 3x a bohatě mi to stačilo…Kde vždycky vyhrabou ty moderátory „experty“ to mi vážně hlava nebere…(20.3.2018)

• DEXTER099

Úplně stejný formát pořadu jako u nás Popelka,ale tento evidentně vznikl dříve.Jinak je to tedy pořad o tom jak čtyři ženy soutěží o to kdo se lépe oblékne.....Kdybych neměl rád ženy a občas by se tam alespoň nenašla některá na kterou se hezky dívá tak budu hodnotit níže.Takto za mě 20% a jedna hvězda.(1.11.2015)

• peiton

Neviem k čomu je dobrá takáto relácia a kto je jej tvorcom,no jedno je isté a to síce,že je tu vidno tá jeho/jej profesionalita"!!!Jednu hviezdičku udeľujem zato,že som žena a zmysel pre estetiku a detail mám tak trocha v krvi.A chápem takýto druh relácie zameraný výlučne a väčšinou na ženské publikum,ktoré takéto niečo potrebujú riešiť na ceste k lepšiemu zovňajšku.Som rada,že táto problematika sa ma netýka a ide úplne mimo mňa.(23.5.2013)

• lukas.barbuscak

Pôvodným (snáď) cieľom tejto showky je pravdepodobne ukázať, ako pekne sa dá obliecť za určitú sumu peňazí a obmedzený čas v slovenskom nákupnom centre. Úplne rozumiem tým, ktorých zaujíma móda/obliekanie, že sa na to občas pozrú, veď je to oddychovka, baby môžu pred telkou hodnotiť, komentovať.. Problémom je, že medzičasom, kým sa daná žienka oblieka, ďalších pár spolusúťažiacich sedí v jej byte, ohovárajú, klebetia, súdia, kritizujú, že človeku je pred tou telkou až trápne. A ešte väčším problémom je, že to možno ľudia pozerajú kvôli tomuto a povedia si, že "ešteže ja taká/ý nie som". Omyl. Jedna hviezda za pekný (počiatočný) nápad.(18.4.2014)

• Anderton

Tak toto je snáď iba pre televízne maniačky. Je fajn, že na rozdiel od Bez servítky tu máme k výsledku bližšie, pretože ho vidíme a nemusíme iba hádať, akože to jedlo chutilo. Kvalita jednotlivých dielov bude asi závisieť od inteligencie žien, ktoré sa súťaže zúčastnia, obávam sa však, že priemer je jedna fajn baba na štyri slepice. Ďalej neplánujem tento priemer s vačšími skúsenosťami s programom upravovať, tých pár dielov s jedným tímom mi stačil a možno som ešte dobre obišiel.(16.11.2013)