Nákupní maniačky (TV pořad)

Nákupné maniačky

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2013

• Primavera

Fíha, tak to je odvaha od slovenskej produkcie! Za 500 euračov, čo je trebars mesačný plat slovenskej učiteľky , t. j. z toho celý mesiac žije (!), nakúpiť handry na seba na jednu akciu... Pozrela som si len jednu časť a mala som problém so žalúdkom. Keď som počula "premúdrelé" reči favoritky o tom, že na prvé rande sa netreba obliecť vyzývavo, lebo dôležitý je pohľad do očí, tak sa tie moje pretočili a zas ten problém so žalúdkom... Asi navštívim gastroenterologa alebo to už viac nebudem nikdy sledovať. :-)(28.5.2013)

• adamko100

Reality šou v ktorej sa 5 ( zvyčajne tučných, poprípade mimoriadne škaredých ) žien stretnú aby na seba nakúpili šaty a doplnky za 500€. Ako prvé, nechápem, prečo sa pri nakupovaní jednej všetky ostatné prehrabávajú v jej byte a ohovárajú ju a jej šaty, po druhé tento program je až taký úbohý, že musí byť každému jasné, že to pochádza zo slovenska a po tretie tie ženy nemajú ani poňatia o tom, čo kupujú a popri tom rozprávajú úplne hlúposti ktoré zriedka kedy dávajú zmysel. Jedinú hviezdičku dávam pre občasné "vtipné" hlášky módnych štylistov, ktorý ich hodnotia.(30.3.2014)

• morena.jea

Celkom by ma to aj bavilo - bratislavské husičky ktoré v nakupovaní vidia umenie a zmysel života. To že si navzájom ohovárajú šatník by mi ani nevadilo, veď je to súťaž. Čo mi ale pije najviac krv sú porotcovia, nazývaný profesionálni stylisti. Týmto samozvaní odborníci zdrbú 9 kúskov z 10 pretože nevyhovujú ich prihriatemu vkusu. Prečo preboha si každá buzna o sebe myslí, že má vkus a právo rozhodovať čo je pekné? A čerešničkou na torte je ich spôsob vyjadrovania, tzv. paštekárčina. "kabelka by mala nejakým spôsobom korešpondovať s topánkami" / "je to viacmenej taký casual look" / "akože podľa mňa je toto zlý outfit" / "slim jeansom by veľmi svedčal used look" / "chýba mi tam nejaký taký akcent, ktorý by to celé oživil" / "akože ja vôbec nechápem prečo má tento kúsok vo svojom šatníku" / takpovediac by to teoreticky aj mohlo spolu farebne fungovať" ...(5.11.2014)

Nikdy by som to nebola uverila - ale pozerám to a bavím sa. .Na základe odporúčania som si to našla v archíve TV JOJ, zapáčilo sa mi to a pozerám to /vždy týždňový cyklus spolu/. .Takže sa nebudem pretvarovať a dám tri hviezdičky. . P.S. S prekvapením som zistila, koľko žien a dievčat v mojom okolí to pozerá. Áno, vyslovene inteligentných a úspešných žien. .Mnohé by sa aj rady prihlásili, len obava z prísnych hodnotiteľov či výslovný zákaz partnera im v tom bránia. Takže ktovie, možno uvidím voľakedy v programe aj známu tvár.(22.11.2014)

Predpokladám, že ide o prebraný formát, ale v slovenskom prevedení opäť super :D Vtipné komentáre na margo vypatlaných súťažiacich a ich intelektuálnych výrokov a myšlienkových sledov. Výber hlavných protagonistiek postupoval podľa kľúča : 1.hlúpa 2. nezamestnaná 3. kurva - z neznámych dôvodov to slečny volajú " príležitostná modelka ", čo v reáli znamená , že prvý aj posledný krát otrčili svoje plastové kozičky v roku 2007 pre časopis Brejk.(19.5.2013)