Reklama

Reklama

Zakázaná láska

(seriál)
  • Turecko Aşk-ı Memnu (více)
Drama / Romantický / Telenovela
Turecko, (2008–2010), 158 h (Minutáž: 120 min)

Série(2) / Epizody(79)

Obsahy(1)

Adnan před 11 lety přijde o svou manželku. Stáhne se do pozadí a všechnu pozornost věnuje svým dvěma dětem Nihal a Bülentovi. Spolu se svými dvěma dětmi, jejich napůl francouzskou vychovatelkou a Behlulom - chlapcem, kterého si vzal do opatrovnictví po tragické smrti jeho rodičů, žije v jednom z honosných sídel v Istanbulu. Po té, co pozná dceru paní Firdevs (Firdeus) a jejího zesnulého manžela Melih, začne znovu po letech cítit to, co již dávno necítil... a tak se do jeho života vrací láska. Paní Firdevs je velmi ambiciózní žena, která dokonce soupeří se svými dcerami. Ani po náhlé smrti manžela, nezanevře na společenský život. Je připravena a neodmítá žádná významnější společenská pozvání. Bihter viní svou matku za smrt jejího otce a velmi se stydí za to, že je její dcerou. Ve své opuštěnosti a smutku nalezne oporu v Adnanovi a tak v jeho náručí kráčí k novému začátku. Na druhé straně Firdevs považuje Adnana za velmi vhodného partnera pro sebe. Při svých snahách získat ho, zkříží cestu své dceři a vyvolává tak začínající konflikt mezi matkou a dcerou, trvající několik let. Bihter, která v Adnanovi našla přístav klidu, se tak vedle důvěry a hledání štěstí setkává s vášní. Behlula s Bihter táhne k sobě neobyčejná síla. Jejich zakázaná láska ovlivní každého člena v domácnosti. Nevinnost tak zastíní zrada. Vášeň a láska spoutá věrnost. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (7)

Soupalka odpad!

všechny recenze uživatele

Viděla jsem první díl a pusobilo to jako docela dobrý televizní film, který by obstál sám za sebe, se spoustou náznaků a přiměřeným vývojem. Turecké seriály většinou mají pomalejší rozjezd a tento se tak úplně nechoval. Další díly mi pak přišly už v podstatě zbytečné, rozvleklé a jako naprosto nudná telenovela nehodící se ani na zabíjení času pro nočního vrátného. ()

Veru210 

všechny recenze uživatele

Za mě hodně dobrý turecký seriál :) každý konec napínavý tak, že jsem musela hned koukat na další díl... Obsazení dokonalé. Bihter zahraná luxusně. Lidé od seriálů čekají moc ale za mě se jim tenhle povedl. Promyšlený, napínavý, smutný, vášnivý.. Feriha nebyla tak dokonalé promyšlená a za mě taky nebyla moc špatná. Ale zakázaná láska top. ()

Reklama

meda2016 

všechny recenze uživatele

Tento seriál zaujal ženu, a tak jsem zkusil koukat, bohužel se pro mne stal nesnesitelným způsobem vedení dialogů, jejich logikou, protahováním už téměř vyřešených situací a neemotivním ztvárněním tureckými umělci. Občas jsem se tedy zeptal, co se dělo a 3 minuty stačily na souhrn vývoje v jednom dílu. Teprve deset dílů před koncem se začalo přidávat na spádu a mohl jsem už u TV pochopit, že dojde k rozetnutí, na které se zoufale čekalo. Dnes končí předposlední díl a už vidím, že mé dvě hvězdy budou z milosti. Krasavice v hlavní roli má dvě polohy (milá/zlá) a proutníka v hlavní roli jsem si pojmenoval Rozhlížeč. Udělil bych odpad, ale třeba nechápu mentalitu tureckého herce, scénáristy a tureckého diváka. Kdyby těch 79 sestříhali na 26... Poslední díl prodloužený o 20 zbytečných unylých minut. Pak ovšem překvapila krasavice třetí polohou (shořel jí šatník - a byl to omyl), plačtivé trauma a zmatený smích. A možná nehraje, jen vnímá svůj vlastní osud. Podezírám dabing, že tomu v mnoha scénách nasadil korunu (nebo Tureckou Liru). ()

Juzlova98 

všechny recenze uživatele

Mám ráda seriál Ferihu i Zakázanou lásku, ale jak tu bylo už zmíněno, Feriha je taková protahovací a ne moc napínavá. U Zakázané lásky jsem hned po každém napínavém konci musela zapnout další :D. Líbila se mi proměňující postava Bihter, která začínala jako žádaná a sebevědomá žena, z které se postupem času kvůli zamilovanosti stával blázen a postava Nihal, která zase začínala jako rozmazlené dítě, dospěla v hezkou dopělou ženu (i když furt rozmazlenou). Co mi vadilo byla postava Bulenta, od začátku do konce nevtipný, rozmazelný a vlezlý a postava slečny Denis, která se do všeho hrozně angažovala zbytečně. Ale skvělý seriál, můj oblíbený, dala jsem 5 hvězdiček! :) ()

Maeve.Orion 

všechny recenze uživatele

Feriha, Feriha, zasa sa raz stretávame. Úprimne, jej face hovoriaci "som malá milá dievčinka, nevinná, čistá ako ľalia, nepoškvrnená, sama som si ešte ani na kozy nesiahla, taká som čistá a poslušná" , ma núti rozbíjať si hánky o stenu. Dievča by potrebovalo veľkého nedržaného černocha, čo mal nedobrovoľný celibát 10 rokov v prísne stráženej väznici v USA. Narozdiel od seriálu Feriha, kde ma buzerovala tým, že plakala za svoj pôvod a chudobu, ma najnovšie buzeruje tým, že je bohatá a výborná pianistka, ktorá balí svojho pokrvného bratranca. Neprekvapila ma, stále balí chlapov, na ktorých nemá. No, uvidíme, či aj tuto skape. Každopádne, krásnej macoche Bihter nesiaha ani po členky. Jej dokonalá postava, tvárička, odevy čo nosí...top, ale ani jej anjelsko- diabolský vzhľad nestačí na to, aby som mala o tomto seriáli pozitívne myslenie. ()

Galerie (142)

Reklama

Reklama