• Maeve.Orion

Feriha, Feriha, zasa sa raz stretávame. Úprimne, jej face hovoriaci "som malá milá dievčinka, nevinná, čistá ako ľalia, nepoškvrnená, sama som si ešte ani na kozy nesiahla, taká som čistá a poslušná" , ma núti rozbíjať si hánky o stenu. Dievča by potrebovalo veľkého nedržaného černocha, čo mal nedobrovoľný celibát 10 rokov v prísne stráženej väznici v USA. Narozdiel od seriálu Feriha, kde ma buzerovala tým, že plakala za svoj pôvod a chudobu, ma najnovšie buzeruje tým, že je bohatá a výborná pianistka, ktorá balí svojho pokrvného bratranca. Neprekvapila ma, stále balí chlapov, na ktorých nemá. No, uvidíme, či aj tuto skape. Každopádne, krásnej macoche Bihter nesiaha ani po členky. Jej dokonalá postava, tvárička, odevy čo nosí...top, ale ani jej anjelsko- diabolský vzhľad nestačí na to, aby som mala o tomto seriáli pozitívne myslenie.(6.6.2015)

• kiararaftl

Nebavilo ma to, takze som to prestala pozerat. Az sa mi nechce verit ze toto je ten vrchol tureckych serialov, taka Gumus, Sila alebo Ezel boli omnoho lepsie(16.2.2015)

• meda2016

Tento seriál zaujal ženu, a tak jsem zkusil koukat, bohužel se pro mne stal nesnesitelným způsobem vedení dialogů, jejich logikou, protahováním už téměř vyřešených situací a neemotivním ztvárněním tureckými umělci. Občas jsem se tedy zeptal, co se dělo a 3 minuty stačily na souhrn vývoje v jednom dílu. Teprve deset dílů před koncem se začalo přidávat na spádu a mohl jsem už u TV pochopit, že dojde k rozetnutí, na které se zoufale čekalo. Dnes končí předposlední díl a už vidím, že mé dvě hvězdy budou z milosti. Krasavice v hlavní roli má dvě polohy (milá/zlá) a proutníka v hlavní roli jsem si pojmenoval Rozhlížeč. Udělil bych odpad, ale třeba nechápu mentalitu tureckého herce, scénáristy a tureckého diváka. Kdyby těch 79 sestříhali na 26... Poslední díl prodloužený o 20 zbytečných unylých minut. Pak ovšem překvapila krasavice třetí polohou (shořel jí šatník - a byl to omyl), plačtivé trauma a zmatený smích. A možná nehraje, jen vnímá svůj vlastní osud. Podezírám dabing, že tomu v mnoha scénách nasadil korunu (nebo Tureckou Liru).(7.8.2018)

• Soupalka

Viděla jsem první díl a pusobilo to jako docela dobrý televizní film, který by obstál sám za sebe, se spoustou náznaků a přiměřeným vývojem. Turecké seriály většinou mají pomalejší rozjezd a tento se tak úplně nechoval. Další díly mi pak přišly už v podstatě zbytečné, rozvleklé a jako naprosto nudná telenovela nehodící se ani na zabíjení času pro nočního vrátného.(30.10.2019)

Za mě hodně dobrý turecký seriál :) každý konec napínavý tak, že jsem musela hned koukat na další díl... Obsazení dokonalé. Bihter zahraná luxusně. Lidé od seriálů čekají moc ale za mě se jim tenhle povedl. Promyšlený, napínavý, smutný, vášnivý.. Feriha nebyla tak dokonalé promyšlená a za mě taky nebyla moc špatná. Ale zakázaná láska top.(1.1.2018)