Souhlasím s podmínkami (festivalový název)

• Česko

USA, 2013, 79 min

Cullen Hoback

Ben Wolf

John Askew

The document with main plot about easily gained datas (voluntarily transmised of informations by clinking on the button AGREE) has conclusion in direct witness of concrete cases (PRISM, Wikileaks, Spyfiles, Anonymus). Through this cases are creators trying to describe issues closely, thereby there should be bigger wave of realization that movement in the frame of online world is not free and without side effects.(4.7.2015)

Dokument, který opakuje to, co všichni tak nějak víme a tak nějak na to kašleme. Nepřináší nic extra zajímavého a nového, kromě toho, že největší nepřítelem je Facebook a Google. Na štěstí to však nemá dlouho stopáž a vcelku rychle to uteče, aniž by se fakta začala nějak výrazně opakovat. Čekal jsem od toho trochu víc...(1.1.2015)

Pro všechny "proč by mi mělo vadit, že nějaká anonymní korporace má moje osobní data", "nedělám nic nezákonnýho, nemám co skrývat" a "proč by zrovna mě špehovala nějaká vládní agentura? haha.."(15.6.2014)

Dokument, který se zabývá naším soukromím na internetu, nepřináší téměř nic nového, co bychom nevěděli. V této oblasti se neustále něco děje (dokument dokončil zrovna v době, když unikly data o projektu PRISM) a dokumentarista bohužel nejde moc do hloubky. Je to spíš delší upozornění, abyste si dávali bacha, co dáváte na internet a hlavně, abyste si vůbec nezakládali účet na Facebooku (a pokud ho tam už máte, tak smazáním účtu data nezmizí). Ještě, že tu naši ČSFD nezneužívají jiné firmy :)(22.9.2013)

Konečně to někdo přečet za mě!(5.5.2015)