Servant x Service (TV seriál)

• Japonsko

サーバントxサービス

Servant x Service

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2013, 13x24 min

Seriál sleduje každodenní rutinu života tří nových pracovníků japonského úřadu. To asi nezní nijak zajémavě, nicméně zajímavé charaktery těchto nováčků a jejich kolegů proměňují tento seriál ve velmi zábavné a příjemné pokoukání. Obzvlášť Hasebe mne bavil pokaždé. Nic nového pod sluncem (snad jedině umístění děje), ale moc hezké.(9.10.2013)

• John8

Opravdu velice nudný a poměrně ucouraný počin, s pár vtipy, které se ale věčinou točí kolem velikosti poprsí hlavní protagonistky, stydlivé blondýnky a všeznalého prasáka. Téměř vůbec nevyužívá prostředí a vůbec, když je váš opening zajímavější než obsah dílu, o něčem to vypovídá. Jediné plus je pěkná animace, jinak můžete s klidem vynechat, a opening si najděte online.(10.8.2014)

Dovolím si tu nesouhlasit s tím, co tu píšete. Anime Servant x Service je ve všech směrech plně dostačující a reprezentuje to to, co má. Co se děje týče, mám možná jedinou věc kterou bych to nechtěl přirovnat k slice of life anime, a to je šéf jako králiček, což mi trochu nedává pocit toho, že se mi to může stát v reálu, tak jako by slice of life anime mělo být. Nicméně děj je prostý, možná až tak prostý, že to některé odradí. Já jsem si u tohoto anime nádherně odpočinul a nebyl to ztracený čas, ba naopak, byl to skvělý pohodový čas a přesně to můžete od tohoto anime očekávat, když si přečtete nějaké obsahy. Co se týče postav, kresby, všechno je tak jak má být. Nic extravagantního, nic podprůměrného. Je to přesně takové, jaké si to po prvním dílu člověk představí, a pokud máte náladu a chuť odpočívat, tak je to velmi dobrá volba ^^(28.6.2015)

• Danken07

Toto je jedno z tých kľudných anime, ktoré ale aj tak ostanu vždy priemerne. Najviac na tomto anime sa mi páčila ta ukľudnujúca atmosféra, ale v ostatných zložkach ako - postavy a príbeh, toto anime zlyháva. Na tomto anime mi však vadila najviac jedna vec, a tou je šéf oddelenia - plyšový zajac, ktorý je neuveriteľne otravný. (hlavne kvôli nemu som dal hodnotenie **)(5.7.2018)