poster

Walter

Komedie / Drama

USA, 2015, 94 min

Režie:

Anna Mastro

Scénář:

Paul Shoulberg

Hudba:

Dan Romer

Producenti:

Benito Mueller

Scénografie:

Michael Bricker

Kostýmy:

Lauren Schad
(další profese)
 • Thomick
  *

  Představte si film, kde si hlavní hrdina nařizuje stovky budíků, aby se co ráno budil bez jejich přičinění. Představte si film, kde hlavní hrdina běhá jako ten defaultní pošuk z každýho druhýho filmu o nějakym pošukovi. Představte si film, kde hlavní hrdina na potkání posílá lidi do pekla/nebe jednoduše proto, že "jeho táta byl bůh", a činí tak někdy "protože mu to něco tam vevnitř řeklo", jindy prostě jen tak podle nálady. Představte si film s evidentně těhotnou Leven Rambin a permanentně oblečenou Neve Campbell, která jakože fakt ještě točí. No, a teď si představte, že se od vás očekává, že se u toho budete bavit. Nebo ještě líp - představte si, že se u toho fakticky bavíte. Šílený, co? Jedna hvězdička za Macyho.(26.3.2015)

 • Eeuanmainyaq
  ***

  Vizuálne zaujímavé, občas sa dokonca vyskytol aj humor. Príbeh bohužiaľ príliš obyčajný, očakávateľný a natiahnutý, herecký výkon Virgine Madsen bol otrasný. Napriek tomu sa na tento film dá pozerať veľmi ľahko a so zvedavosťou.(17.3.2015)

 • eaglestar
  odpad!

  Film o ztrátě, odpuštění, hledání a cestě za nalezením sebe sama, bla bla bla .... Ne, je to otravná píčovina s totálním buzerantským retardem. Vyhněte se tomu obloukem, nebo si pokurvíte celej večer.(20.3.2015)

 • kaylin
  **

  Tohle je opravdu snímek, který se jen těžko dá kousnout, hlavně proto, že jeho poslední část je zbytečně surrealistická a vlastně nic neřekne, i když se chce tvářit, jak je umělecká. Celé to je pak vlastně o tom, že se mladý muž nemůže dostat z toho, že jeho otec zemřel, má oidipovský komplex, je za buzeranta a nedokáže se vymáčknout před holkou, která se mu líbí. Prostě klasické problémy introvertů v divném provedení.(12.5.2015)

 • - Takmer v každej scéne je strategicky umiestnená modrá a červená farba. (kasch10)

 • - Film sa natáčal v americkom Indianapolise. (kasch10)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace