Pieseň Substitute pochádza z repertoáru anglickej kapely The Who. Americká punková skupina Ramones urobila jej cover verziu. Stala sa súčasťou ich trinásteho štúdiového albumu "Acid Eaters", ktorý vydali v roku 1993. K tejto skladbe bol natočený i videoklip. Zahral si v ňom, spolu s členmi Ramones, aj spevák a basgitarista legendárnej kapely Motörhead, Lemmy Kilmister. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Substitute" pochádza z repertoáru anglickej kapely The Who. Americká punková skupina Ramones natočila jej cover verziu. Stala sa súčasťou ich trinásteho štúdiového albumu "Acid Eaters", ktorý vydali v roku 1993. Ku tejto skladbe bol natočený aj zaujímavý video klip. Mňa osobne najviac potešila účasť speváka a basgitaristu legendárnej kapely Motorhead. Lemmy Kilmister sa na pár sekúnd mihol v tomto klipe a dokonca si s chalanmi z Ramones aj zaspieval. Pohodová punk rocková klasika. ***** ()

corpsy

Pripomína my to tromácke hity, samozrejme bez splatter efektov. To znamená, že sa z môjho pohľadu klip podaril a má šťavu. ()