poster

Herbář (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 61x26 min

Režie:

Jaroslav Včela
(další profese)
 • hammerhead
  *

  Obrazově mi to přišlo malounko podezřelý, tak jen z útržků, co jsem zaslechl: "Lindo?" "Káčo?" "Já už opravdu budu." "Chcete si taky čuchnout? Čuchněte si!" "Tenhle je jen zpola rozvitej a jestli ho neusušíte, tak vám uvadne." "Protože sval, když má povolit, musí dostat najíst. Krev se musí dostat z kapilár. Koukám, kůže už je trochu stará. Vy jste blbě vodhadnul, jakou mám kůži." "Já vám tady ukážu bubáka do kamery." Tak to je Herbář(26.10.2017)

 • Mr.nachos
  ****

  Zapínala jsem to s tím, že kouknu na díl, možná dva a tím skončím. Nakonec jsem to všechno sjela v jednom dni a jsem ráda, že jsem to udělala. Pořadů o bylinkách je několik, ale tenhle je jiný. Je to hravý, veselý, takový nevinný nebo jak to říct. Z obou hereček sálá pohoda a klid a to by u bylinek mělo být. A člověk se u toho naučí spoustu návodů a receptů z přírody. Jen škoda, že to bylo jen na 11 dílů.(29.5.2014)

 • anna.ure
  *

  Ačkoli si o pořadu můžete přečíst, že Kateřina s Lindou nejsou šílené bio matky, mě to tak tedy připadá. Z celého dílu se mi líbí tak jedna informace, zbytek vám připadá vážně "jetý". Věty dohromady nedávají smysl, holky si hrajou na první republiku, občas něco zpropagují a pak zas chvíli étiricky blábolí.(28.10.2016)

 • animario
  ***

  Moderní průvodce světěm bylinek s návody jak udělat šťávičku,sosíček či lehký pokrm + nějaký ty informace a fakta. Spokojeni budou především vegetariáni, vegani a Vincent Vega (dej mu pánbu věčnou slávu), ale najde se i využití na masitý pokrmy. Vizuálek opět pěknej jak už to u podobných pořadů bývá, celkově je to ale krapet nudný a omezený právě těma bylinkama. Naštěstí se na to aspoň dobře kouká díky sympatickým průvodkyním v podobě Kačky Winterový a Lindy Rybový, hvězdičku za obě, od těhle dvou slečen si nechám naservírovat i vařenou fusekli s cuketou (a to je co říct, protože cuketu fakt nerad).(13.10.2013)

 • KASUGI
  odpad!

  Gratuluju České televizi! Vyhrává soutěž o nejnesympatičtější moderátory pořadu o vaření/bylinkaření. Nevím kdo je horší, jestli Rybová se svým ustavičně stejným arogantním výrazem, nebo ta druhá pizda, co na ni ustavičně hledí jak lesba. Nespisovná čeština je v tomto druhu pořadu posledním hřebíčkem do rakve.(2.4.2016)

 • - Linda Rybová se podle vlastních slov o zkoumání bylinek zajímala na laické úrovni už deset let před natáčením pořadu. (MTHRFCKR)

 • - Inspirací ke vzniku pořadu byl pro jejich tvůrce proslulý bylinář Pavel Váňa. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace