Herbář (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 61x26 min

Jaroslav Včela
  • anna.ure

Ačkoli si o pořadu můžete přečíst, že Kateřina s Lindou nejsou šílené bio matky, mě to tak tedy připadá. Z celého dílu se mi líbí tak jedna informace, zbytek vám připadá vážně "jetý". Věty dohromady nedávají smysl, holky si hrajou na první republiku, občas něco zpropagují a pak zas chvíli étiricky blábolí.(28.10.2016)

• czkiwi

Chvíli to trvalo, ale pak mi docvaklo, co mi tenhle "pořad" připomíná - královnu Marii Antoinettu, když si ve Versailles nechala postavit zemědělskou usedlost , ve které si s oblíbenci hrála na život na venkově. S realitou to nemělo samozřejmě nic společného stejně jako tahle blbost. P.S. Proboha, to ty dvě kačeny nikdy neslyšely pojem "spisovná čeština"?(20.9.2015)

Hezké, moc příjemné, obě moderátorky pořad nejen zdobí ale jsou i velmi sympatické. Ze začátku jsem se na to dívala hlavně kvůli jejich hláškám, kvůli jejich oblečení a účesům a kvůli úžasné atmosféře, kterou pořad má, ačkoliv mě bylinky objakživa zajímaly. A teď na to koukám i kvůli těm bylinkám, receptům a informacím, které mě začaly hodně bavit. :-)(2.9.2015)

• Alvin

Dneska už má svůj pořad o vaření kdejaká kráva, někde se sejdou i dvě najednou a to je teprve utrpení. Navíc nejde jen o vaření, ale celý lajfstajl, takže se třeba dozvíme i jak správně chovat bio včely. ?!? Tuhle zase holky mudrovali o tom, jak je super, že Německo se zřeklo jádra a Dánsko, že prý je vůbec nejekologičtější. No zkrátka pořad s velkým přesahem.(14.11.2016)

Veď. To je super. Dve pekné baby. Pozitívny prístup. Dobré nápady a rady. Pekné prevedenie. Ich šatník, vkus. Každý diel pozitívny až mi to lezie po chrbte. Ja fakt neviem, čo by som mal napísať, keby mi povedia, napíš niečo, čo sa ti na tom nepáčilo. Možno trošku feminizmu som v tom cítil, ale .... 85%(27.4.2018)

• - Ve 4. sérii je hodně receptů z knih Kamily Skopové. (JT19)

• - Po dotočení 4. série Linda Rybová řekla, že už točit nebude a že se na statek, kde točily nevrátí, a tak zbylou 5. a 6. řadu moderuje sama a zve si tam různé hosty. (JT19)

• - Linda Rybová se podle vlastních slov o zkoumání bylinek zajímala na laické úrovni už deset let před natáčením pořadu. (MTHRFCKR)