poster

Herbář (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 89x26 min

Režie:

Jaroslav Včela
(další profese)
 • KASUGI
  odpad!

  Gratuluju České televizi! Vyhrává soutěž o nejnesympatičtější moderátory pořadu o vaření/bylinkaření. Nevím kdo je horší, jestli Rybová se svým ustavičně stejným arogantním výrazem, nebo ta druhá pizda, co na ni ustavičně hledí jak lesba. Nespisovná čeština je v tomto druhu pořadu posledním hřebíčkem do rakve.(2.4.2016)

 • Alvin
  *

  Dneska už má svůj pořad o vaření kdejaká kráva, někde se sejdou i dvě najednou a to je teprve utrpení. Navíc nejde jen o vaření, ale celý lajfstajl, takže se třeba dozvíme i jak správně chovat bio včely. ?!? Tuhle zase holky mudrovali o tom, jak je super, že Německo se zřeklo jádra a Dánsko, že prý je vůbec nejekologičtější. No zkrátka pořad s velkým přesahem.(14.11.2016)

 • Mr.nachos
  ****

  Zapínala jsem to s tím, že kouknu na díl, možná dva a tím skončím. Nakonec jsem to všechno sjela v jednom dni a jsem ráda, že jsem to udělala. Pořadů o bylinkách je několik, ale tenhle je jiný. Je to hravý, veselý, takový nevinný nebo jak to říct. Z obou hereček sálá pohoda a klid a to by u bylinek mělo být. A člověk se u toho naučí spoustu návodů a receptů z přírody. Jen škoda, že to bylo jen na 11 dílů.(29.5.2014)

 • Han_Quintet
  odpad!

  Když se člověk podívá na takovouhle stupiditu, chápe všechny námitky na koncesionářské poplatky. Tohle by prostě žádný daňový poplatník nikdy neměl hradit ze svých peněz a vzhledem k obsahu, lze mluvit jen o protekci, rád bych se pak podíval taky na smlouvy, ale jelikož ČT, který se stále tváří jako jediný arbitr pravdy porušuje zákony, tak bych s největší pravděpodobností viděl jen začerněný list.(20.10.2019)

 • Malarkey
  ****

  Začíná čtvrtá sezóna tohoto seriálu a já jsem si vlastně uvědomil, že se mi nějak zakořenila neděle, podzimní / zimní tma a čas 18:25, kdy to na České televizi vypukne a rozjede to tam Katka s Lindou, na které se nejenom hezky kouká, ale ještě věcně vypráví o věcech, které mě zajímají. Popřípadě uvaří všecko, co bych jim okamžitě sežral. A hlavně je to s osobitým humorem, suprovou náladou a pohodou, která se každou zimní neděli vysloveně hodí do duše jednoho člověka.(3.10.2016)

 • - Po dotočení 4. série Linda Rybová řekla, že už točit nebude a že se na statek, kde točily nevrátí, a tak zbylou 5. a 6. řadu moderuje sama a zve si tam různé hosty. (JT19)

 • - Všechny kuchařky k jednotlivím sériím se jmenují „Vaříme podle Herbáře“, jenom v šesté sérii se kniha jmenuje „Jíst a žít“. (JT19)

 • - Linda Rybová se podle vlastních slov o zkoumání bylinek zajímala na laické úrovni už deset let před natáčením pořadu. (MTHRFCKR)