Britney Spears: If U Seek Amy

USA, 2009, 4 min

Režie:

Jake Nava

Britney Spears

Vše začíná pohledem na lidi, kteří spí nebo leží na zemi a baví se. Pak se ukazuje Britney Spears. Při refrénu tančí s tanečníky. Pak vidíme běl, ve které je kousek po kousku ukázáno, jak si Britney obléká bílo-růžové šaty. Pak jde dolů po schodech. Vezme koláč a jde s ním ven, kde už na ni čekají dvě děti a muž. Za plotem jsou fotografové a Britney se nechává v klidu fotit. Vše končí, když ji jeden fotograf vyfotí černobíle. (Wikipedia)

Jason13

Přiznám se, že jsem to hned nepochopil, tak jsem si význam toho textu musel vygooglovat.. A pak už jsem tam to "F.U.C.K." slyšel.. To se povedlo. :) ()

corpsy

Občas sa pýtam, či Britney potrebovala takýto prístup k svojej comebackovej kariére. Myslím, že sa mala radšej opäť obliecť do školského úboru a dať si culíky. ()

Marek1991 odpad!

Pri počúvaní jej hudby mám niekedy pocit, že mi ten otrasný kvázipop zničí reproduktory. V niektorých častiach to vyzeralo ako feťácka párty, v iných ako tanec homosexuálov a koniec ako hranie sa na pani prezidentovú. Otras. ()

• V USA musela být skladba cenzurovaná, jelikož rychlé přečtení názvu v Americe znělo ja "Fu*k me". (Dlee)