Reklama

Reklama

Little Favour

Krátkometrážní / Akční / Thriller
Velká Británie, 2013, 21 min

Obsahy(1)

Wallace (Benedict Cumberbatch) se snaží zbavit psychických jizev z války a začít život mimo armádu, když ho zkontaktuje bývalý kamarád James (Colin Salmon), který žádá o laskavost. Wallace, neschopný odmítnout muže, který mu zachránil život, slíbí, že mu pomůže. Brzy však zjistí, že se nejspíše nejedná jen o Malou laskavost. (carollus)

(více)

Videa (2)

Recenze (26)

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Monroe v sebe niečo istotne má, ale pri tom, ako rozpačito celý film pôsobí, je to ukryté pomerne hlboko. Benedict sa snaží poriadne hrať, no predvídateľnosť, slabý scenár a polovičatý twist to samo o sebe nezachráni. Možno byť to celovečerák, dalo by sa z toho vydupať niečo viac, takto je potenciál pochovaný za živa a celkovo nemá snímka šancu osloviť širší okruh divákov než Cumberbatchových skalných fanúšikov (medzi ktorých sa sám hrdo radím). Lenže takto to nejde. Nebyť sherlocked, idem možno ešte nižšie. 50% ()

hrona 

všechny recenze uživatele

Proč toto bylo natočeno, věru lze jen spekulovati. Natočen je film pěkně, ale oč vlastně jde? Cumerbatch je celou dobu pomlácený, z pod skloněné hlavy hledící a celý odkaz na situaci, která zůstane nevysvětlitelnou s příchutí Kick Ass numero uno zkrátka celkově moc nenadchne. Ovšem během těch 21 minut ani neublíží. ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Vykastrovaný film, ve kterém se sice režisér pokusil o pár zajímavejch záběrů, ale když dojde na akci, je nudná skoro stejně jako reklama na rodinné balení ovocného jogurtu ve slevě a skoro stejně nepřehledná, jako seznam hostů na svatbě indického prominentního právníka. Ben se sice snaží, ale celé je tak polovičaté, že je to vlastně úplně jedno, a to říkám jako osoba Cumberbachovaná. Hudba závěrečných titulků je jednoznačně lepší, než sedmnáct minut předtím. ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo docela hutných 20 minut... Jmenuje se to Malá laskavost a my diváci, narozdíl od Wallace, víme, že nepůjde jen o malou laskavost, kterou po něm chce kamarád.. Ale tak zjistí to celkem rychle, vzápětí přijde konec jako podzim do Krušnohoří a naskočí titulky se stísňující hudbou. Pro mě jakožto cumberbatched naprosto perfektní jednohubka. ()

Merkin 

všechny recenze uživatele

Bohudík nepatřím mezi ty, kteří by slepě nadhodnocovali snímky jen proto, že se v nich objevuje jejich oblíbený protagonista. Nezbývá mi tedy nic jiného než s politováním prohlásit, že už dlouho jsem neviděla, aby kvalitní herci, slušný kameraman a nadaní maskéři mrhali časem kvůli tak bezduché frašce. P. V. Monroe by mi udělal laskavost, a to rozhodně ne malou, kdyby na místě seknul s řemeslem. Spíš by měl začít filosoficky rozebírat skutečná díla (jiných tvůrců), možná bychom se toho ještě hodně dozvěděli:) ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama