Dva světy, dvě odlišné dimenze. Na jedné straně vyspělý svět lidí, na druhé do temnoty zahalen svět démonů. Roky mezi nimi panovalo příměří na základě staré mírové smlouvy, ale nic netrvá věčně. Taki je členem tzv. jednotky Blackguards, která slouží k ochraně zástupců obou stran, jenž mají podepsat novou dohodu a upevnit mírové vztahy mezi světy. Ovšem to se nelíbí některým démonickým bytostem, kteří Takimu jeho úkol nehodlají ulehčovat. Situaci ještě víc zkomplikuje jeho nová spolupracovnice Makie pocházející z temné dimenze a věci se rozhodně nezačnou vyvíjet podle plánu... (Crowen)

papaguy

Skvělé anime ze staré školy. Poctivá kreslená zdařilá animace, originální, trochu překombinovaný, trochu pohádkový příběh (nic hlubokomyslného nečekejte). S prvky humoru a špetkou erotiky. ()

messi@h

Anime, to je moje - tedy když aspoň trochu za něco stojí. A tady musím souhlasit s celkovým hodnocením, že je výsledek povedený. Zajímavý příběh, který se tedy erotiky opravdu nebojí, a přitom se nejedná o žádné hentai. Pochválit musím především to, co u asijské tvorby nebývá vždycky zvykem - příběh je pěkně přehledný. Vždycky když vidím takhle povedené anime, říkám si - kam ti Japonci na ty nápady chodí? ()

Tarhiel

Hneď v prvých minútach vidíte vaginu dentatu a celý film nasleduje v podobnom duchu - dožijete sa uprcania k smrti (death by blowjob) a uvidíte nadržaného dedka - jedna z hlavných postáv. Keď som tento film pozeral s kamarátom, pýtal sa ma, či som náhodou namiesto Cyberpunkovo ladeného anime, ktorým toto malo byť, nestiahol namiesto anime hentai (japonské porno). Film je čisté B-čko, kde samotná premisa je síce zaujímavá, ale rovnako ako Angel Cop, trpí ne-vývojom postáv a ich amatérske predstavenie, rovnako ako celej zápletky, vás necháva voči postavám chladným. Koniec dáva zmysel a tým to dvíha do priemeru - ale to, čo je medzitým - haha! :D. A ten sex je tam úplne zbytočný, celý čas sme sa na filme len smiali. ()

Palisander

Kreslené softporno s nejakými tými príšerkami a kriminálnou zápletkou. A akoby toho nebolo dosť, ešte ide aj o svetový mier. Ten si však treba vysúložiť ;-). ()

muti

Keď máte pomôcť zabrániť vojne svetov a budete robiť ochranku s démonom tak si odomknete nejeden achievement. Ale prečo musí byť ten starý dedko taký otravný a hrozný? Nechaj tak, veď je to len práca. A tak si k sebe našli cestu. Až kým sa on nerozhodol opustiť pozíciu ochranky, aby ochránil ju. A vtedy to nabralo obrátky... Že aký dej... Pekne staré animácie a voice actors &ami pripomínmp; klasická japonská uchylnost. Ináč príbeh je klasicky cinsky namet "stop the female demon bewitching our emperor" - ona je démon a do sveta ľudí si vyberie nový vzhľad - sexy ženská s dokonalou krásou a potom ze on sa do nej nemá zaľúbiť. Hlavná ženská demonka si vyberie vzhľad modelky pretože why not. ()

Alwirian

Viděno v anglickém znění, což mě mrzí, ale i tak je to docela slušný nářez. Zápletka očekávaná až šablonovitá, nicméně se často odchyluje od stereotypů. Ten konec je tedy trochu mimo, ale beru to s nadhledem. Hodně dobrá atmosféra, animace někde pokulhávala, jinde si vyhráli s detaily - hlavní hrdinové. Hudba ucházející, ale nijak v hlavě neutkví. Hodně mi to připomnělo filmy francouzské školy, tedy až na asijský přístup k sexu, násilí a kombinaci těchto dvou témat. Celkové hodnocení: 7/10. ()

Craylo

Chvílemi jsem si připadal jako v japonském anime pornu (Hentai). Skutečně tak polovina stopáže je zobrazování chapadlových perverzností a úchylnost nechutného dědy. I přes to (nebo možná proto) je film docela zábavný. Samotná hlavní dějová linka je jak z pohádky Jak člověk k Mutantí sexbombě přišel a dělá ze snímku něco víc. ()