Sexy amatérky Playboye

• USA Playboy Amateur Girls
všechny plakáty
Pornografický
USA, 2011, 25 min

Užijte si společnost těch nejsvůdnějších sexy dívek od Playboye. (oficiální text distributora)

Tafi.CK

Pořad, který určitě neohromí inteligencí vystupujících, u některých asi ani krásou, ale jestli něčím ohromil mě, tak kvalitním výběrem doprovodné hudby. Občas se jako třešnička na dortu objeví i nějaká ta pohledná dívka, jež nám o sobě prozradí pár předpokládatelných faktů, které nejspíše opsala od svých kamarádek které vystupovali o chvilku dříve. Od odpadu! zachránila jen kvalitní kamera a hudba. ()

Olík

Sexy "profesionální amatérky" vybalí kočičáky (jak důvěrně nazývá jeden můj kolega z práce dámské přednosti), postříkají se zahradní hadicí, odvypráví speciálně vyškoleným týmem připravený text a přepustí své místo na prknech, které znamenají erekci další hérečce aka číšnici. Znáte to, proti gustu...........a některé z Hefner´s girls jsou opravdu zatraceně kvalitně odvedeným uměleckým dílem, takže..........:D ()

otík

Co napsat o pořadu, kde je během dvaceti pěti minut ukázáno v celé své nahotě cca 10 ženských, řeknou pár vět o svém těle či svých sexy zážitcích a konec? No asi jen to, že některé dámy by se raději vystavovat moc neměly:-) Pořad opravdu tak akorát pro pozdní noc na Fandovi či dalších nováckých kanálech. ()

Frajer42 odpad!

Tak jsem si jednoho večera vzpomněl, že už jsem dlouho neviděl žádnou vaginu a tenhle parádní seriál zrovna frčel v telce, takže jsem jedním očkem nakoukl. Vybaflo na mě pár hnusných kurev s oholenýma bobrama a kilem silikonu v každé koze. Každá v krátkosti popovídá něco o svém životě, což zpravidla začíná větou, že mají hrozně rády sex a že se nechávají fotit úplně poprvé. Vše je tedy hrozně nezajímavé a nudné. Divím se, že je v této kokotině bobr bez srsti vůbec k zahlédnutí. Zlaté porno. ODPAD! ()

kulyk

Nabyl jsem přesvědčení, že se ve skutečnosti nejedná o sexy amatérky, ale o profesionální kurvy! Lžou snad v televizi? Čemu teď věřit? Co bude dál?? Zástupci lidu začnou krást? Ježíšek s dárky nedorazí? Přestaneme si vážit schopných jedinců a začneme uznávat coby autority mediálně prosazovaný plebs typu Issa? Při honbě za mamonem zanedbáme péči o naše stárnoucí rodičovstvo? Vím, žertuji, jsme přeci lidé a ne tupé stádo, ale jen si představte, jak strašný by to byl jen svět. ()