Divošky (TV pořad)

Divácké zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

• Jsem_Uprimny

Zoufalá snaha udělat z každé věty veleúspěšný vtip v podání imbecilního ichtyla Tomáše Krause. Nic nenaděláš, k debilnímu pořadu musí být přiřazen debilní moderátor. Na tento pořad byl ovšem vybrán obzvláště vypečenej krypl. Nikdy bych nevěřil, že mě dokáže nasrat to, že někdo v televizi mluví. Jeho vyjadřovací schopnosti jsou jako titanovej chleba zapečenej v kundě - prostě to vůbec nedává smysl.(16.2.2018)

• MikaRybanenn

Splašek na úrovni Úplně debilních zpráv na Primě Cool. Kdyby tohle vysílala veřejnoprávní televize, která tyje z eráru, tak bych to nějak chápal, ale zařazení na obrazovky komerční televize, která místo toho může dát reklamní blok, to je s podivem. Soudě dle ostatních ohlasů to asi cílovku hledá jen marně. Ale je možné, že mi něco uniklo a každá televize si rámci jakéhosi masochistického závazku dala za úkol vysílat několik minut totálního braku. Pravda to sice asi není, ale mohla by být.(2.4.2020)

• Dogfish

Musím dát jedině odpad. Je to odpad odpadů. Nejen proto, že kvůli této hovadině zrušila Prima sportovní zprávy, ale hlavně kvůli tomu, že tam trotli pošlou svoje stupidní trotlovské videa a na konec řeknou - Budu na Primě ... Dnes 25.4.2020 jsem se dozvěděl že tady pič...a na entou končí. I Prima dokáže udělat v těchto těžkých časech radost.(8.3.2019)

• ArsenalEagle

Nechápu, jak se v dnešní době, navíc prakticky do hlavního vysílacího času, může dostat něco takového do televize. "Neváhej a toč" a "Natočto" běžely před 20 lety a celkem to fungovalo, a proč? Protože v té době neexistovalo YouTube, neexistovaly sociální sítě a prakticky i internet samotný byla velká neznámá. Proto se podělit se zábavnými videi v televizi nebylo tak zlé. Ale v dnešní době? Ach..(10.2.2018)

• Ydrosten

Během dne jsem se dozvěděl 4x že budou " divácké zprávy " :: Během zpráv ( v 18:55 ) jsem se to dozvěděl ještě 3x. Potom zkončily zprávy a řekli mi to znovu. Před reklamou mi to řekly zase. Po reklamě pro jistotu ještě jednou. ---- Pak to teda konečně začalo, a já jsem se dozvěděl co mě v pořadu dnes čeká. Ať už mi chcete věřit nebo ne, tak jsem to prostě přepl, protože už mi to věčné upozorňování lezlo krkem. --- --- --- Ostatně podobné upozorňování na cokoliv 20x během dne mě už před několika lety donutilok tomu že jsem se na TV začal dívat asi jen 2 hodiny denně a tještě když tam dávají něco kloudného, nebo zajímavého ( a představte si že se bez TV dá žít normální život ) Bože, je to horší díl od dílu. Nejlepší je hláška " zase nám v poště přistálo spousta vašich videí " Polovina jich je z YT tak 5 let starých a druhá polovina trapná až to bolí.(10.12.2013)