poster

Divošky (TV pořad)

 • Česko

  Divácké zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

 • Mistr119
  **

  Mně přijde základní myšlenka dobrá - po hlavních zprávách, které bývají mnohdy tragické a negativní, je to výborná chvíle pro uvolnění a pobavení. Ovšem mohla by tam fungovat nějaká cenzura nebo dramaturgie, která vyhodí příspěvky typu "moje stará ukázala faldy" - ano, ty zprávy si tvoří diváci sami, ale přece jenom nějaká soudnost a meze...(28.12.2014)

 • Ydrosten

  Během dne jsem se dozvěděl 4x že budou " divácké zprávy " :: Během zpráv ( v 18:55 ) jsem se to dozvěděl ještě 3x. Potom zkončily zprávy a řekli mi to znovu. Před reklamou mi to řekly zase. Po reklamě pro jistotu ještě jednou. ---- Pak to teda konečně začalo, a já jsem se dozvěděl co mě v pořadu dnes čeká. Ať už mi chcete věřit nebo ne, tak jsem to prostě přepl, protože už mi to věčné upozorňování lezlo krkem. --- --- --- Ostatně podobné upozorňování na cokoliv 20x během dne mě už před několika lety donutilok tomu že jsem se na TV začal dívat asi jen 2 hodiny denně a tještě když tam dávají něco kloudného, nebo zajímavého ( a představte si že se bez TV dá žít normální život ) Bože, je to horší díl od dílu. Nejlepší je hláška " zase nám v poště přistálo spousta vašich videí " Polovina jich je z YT tak 5 let starých a druhá polovina trapná až to bolí.(10.12.2013)

 • SOLOM.
  *

  Je pravdou, že tento pořad (rubrika) je přehlídkou lidského nevkusu a Kraus je trapný až běda, ale zas na druhou stranu se tu občas objeví i několik srandovních videí. Hlavně tedy se zvířaty – takže já už kvůli nim ten odpad prostě nedám. Mnohdy ovšem s údivem nestačím zírat, jak jsou lidi schopní se ztrapnit v TV, jen kvůli tomu…“ Budu na Primě“.(28.1.2015)

 • mira.l
  odpad!

  Tak jsem se k tomu nachomejtnul, dneska... uváděl ten pán, co si asi myslí, jak je úžasně vtipnej (mimo jiné). Hmm, tak to je teda matroš. Vynechám-li z toho zvířátka, tak je to debil, blbeček, debil, blbeček, jenom támhle v poslední řadě, to je jediná výjimka, sedí....modří asi už vědí. Hlavně, že Budu na Primě....tywoe....(17.6.2017)

 • xrubesd
  odpad!

  Jeden z nejhorších formátů, jaký za poslední roky nejen Prima vymyslela. K objevení youtube jim samozřejmě gratuluji, ale zaplácat tím díru v jejich "zpravodajské hodince" muselo napadnout pořádného vola. Předpokládám, že na obrazovkách se to drží jen proto, že lidi, dívající se na Primu, jsou moc líní na přepnout na 15 minut na jiný program mezi zprávami a debilním seriálem. Protože nevěřím, že by se na to větší množství lidí dívalo se zájmem.(16.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace