Divošky

(pořad)
  • Česko Divácké zprávy
Publicistický
Česko, 2013, 15 min

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet. (oficiální text distributora)

sans.sourire odpad!

Divošky, hned ze začátku řeknu, že tohle nebude moc pozitivní komentář. Jak se to vůbec může nazývat zprávy? Dle mého názoru je to jen nějaký shluk trapných videí, které by měly každého rozesmát. Určitě se u toho smějete, ale ne těm videům. Spíše tomu, jak tohle vůbec někoho napadlo. Kéž by investoval někdo čas místo téhle blbosti normálním zprávám. V pořadu nevidím žádný smysl, je to podle mě ztráta času. Prostě trapné. ()

Dogfish odpad!

Musím dát jedině odpad. Je to odpad odpadů. Nejen proto, že kvůli této hovadině zrušila Prima sportovní zprávy, ale hlavně kvůli tomu, že tam trotli pošlou svoje stupidní trotlovské videa a na konec řeknou - Budu na Primě ... Dnes 25.4.2020 jsem se dozvěděl že tady pič...a na entou končí. I Prima dokáže udělat v těchto těžkých časech radost. ()

mira.l odpad!

Tak jsem se k tomu nachomejtnul, dneska... uváděl ten pán, co si asi myslí, jak je úžasně vtipnej (mimo jiné). Hmm, tak to je teda matroš. Vynechám-li z toho zvířátka, tak je to debil, blbeček, debil, blbeček, jenom támhle v poslední řadě, to je jediná výjimka, sedí....modří asi už vědí. Hlavně, že Budu na Primě....tywoe.... ()

Cesty timem

Na pořad se dívám jen kvůli tomu, že miluji zvířata a tady v tom jejich dovednosti a akce. Je zajímavé, že podobné akce tady prezentované s lidmi mi přijdou většinou trapné.... Jo a u zvířátek vypínám zvuk, protože efekty třeba při jejich skákání jak z PC her jsou infantilní, trapné a protivné k zastřelení toho, kdo je tam dává. Se zvukem bych to nesnesl.... A minimálně jedna hvězda dolů ale za Kavalčíka. Většího trapáka moderátora aby pohledal. Jakmile moderuje on, tak nesleduji. Jsem na něj doslova alergický. To už i Kraus byl pro mne celkem stravitelný. Kavalčík měl zůstat Rudou z Ostravy. To mu sedlo! Jestli tam bude ještě dále, sundám hodnocení o další hvězdu. Nechápu, že ho nevyrazí. ()

ArsenalEagle odpad!

Nechápu, jak se v dnešní době, navíc prakticky do hlavního vysílacího času, může dostat něco takového do televize. "Neváhej a toč" a "Natočto" běžely před 20 lety a celkem to fungovalo, a proč? Protože v té době neexistovalo YouTube, neexistovaly sociální sítě a prakticky i internet samotný byla velká neznámá. Proto se podělit se zábavnými videi v televizi nebylo tak zlé. Ale v dnešní době? Ach.. ()