Divošky (TV pořad)

Divácké zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

• xrubesd

Jeden z nejhorších formátů, jaký za poslední roky nejen Prima vymyslela. K objevení youtube jim samozřejmě gratuluji, ale zaplácat tím díru v jejich "zpravodajské hodince" muselo napadnout pořádného vola. Předpokládám, že na obrazovkách se to drží jen proto, že lidi, dívající se na Primu, jsou moc líní na přepnout na 15 minut na jiný program mezi zprávami a debilním seriálem. Protože nevěřím, že by se na to větší množství lidí dívalo se zájmem.(16.5.2014)

• Lou_Pagi

Heh, no nic moc pořad, většinou videa s nepochopitelnou pointou a nejčastějším tématem je asi lampa, zídka, sloupek nebo cokoliv jiného umístěného v chodníku. Doporučil bych 100m procházku např. ulicemi Rethymna, Chanie a hned by je přestalo se nad tím divit. Někdy se objeví něco zábavného, ale nejvíc bodů si ode mě vysloužil pořad za zdejší komentáře, protože ty mě fakt pobavily a to jenom díky tomuto pořadu !! Díky(4.10.2014)

• ESNYR

Chtělo by to upravit informace o pořadu. Není to "publicistický" a netrvá 15 minut. ¤:¤ Co k tomu napsat, co ještě nikdo nenapsal ..... Asi nic. Upoutávky během večera prozradí všechny videa a navíc jsou některé videa z YT už dávno provařená ( i několik let ) Naprosto zbytečný pořad. Navíc Tomáš Kraus je debil.(4.3.2015)

• hammer_head

Jsem ročník 91, takže komunistické praktiky znám pouze z vyprávění a Vyprávěj, ale tento pořad se k těmto praktikám dost přibližuje. Ono nestačí, že nás na každém kroku šmírují kamerové systémy a člověk se na ulici ani nemůže podrbat, aniž by ho někdo při tom nesledoval, ono ještě budeme lidi nabádat k tomu, aby tyto momenty lačně vyhledávali a posílali do Tv, jako by to tady nebyl, už tak velkej bonzákov. Dle mého se jedná o ubohost nejvyššího stupně.(15.9.2014)

• mira.l

Tak jsem se k tomu nachomejtnul, dneska... uváděl ten pán, co si asi myslí, jak je úžasně vtipnej (mimo jiné). Hmm, tak to je teda matroš. Vynechám-li z toho zvířátka, tak je to debil, blbeček, debil, blbeček, jenom támhle v poslední řadě, to je jediná výjimka, sedí....modří asi už vědí. Hlavně, že Budu na Primě....tywoe....(17.6.2017)