poster

Divošky (TV pořad)

 • Česko

  Divácké zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

 • Mistr119
  **

  Mně přijde základní myšlenka dobrá - po hlavních zprávách, které bývají mnohdy tragické a negativní, je to výborná chvíle pro uvolnění a pobavení. Ovšem mohla by tam fungovat nějaká cenzura nebo dramaturgie, která vyhodí příspěvky typu "moje stará ukázala faldy" - ano, ty zprávy si tvoří diváci sami, ale přece jenom nějaká soudnost a meze...(28.12.2014)

 • Matixed
  odpad!

  Přijde jednoho dne Tomáš Kraus do redakce primy, celý unavený natáčením nejhorších televizních pořadů, babovřesků a povídá: "Hele lidi, dostal sem skvělej nápad. Co kdybychom ukradli virální videa z Youtube a naservírovali je lidem pod nos, když zrovna nejvíce čekají na nějaký film od osmi hodin? Můžeme k tomu přidat tak 10% nezajímavých diváckých videí na úrovni krmení sýkorek, ať se na nás produkční nezlobí, že neplníme zadání. No a nakonec ještě jedna bomba! Videa rozdělíme na části a ty pak pustíme v náhodném pořadí. Nebude to mít velkej rozpočet, budu to moderovat já. Přidám i pěknou hrstku nemístných narážek a pokusů o vtip, ať se nám to protáhne na ceých 15 minut."(13.11.2015)

 • Lou_Pagi
  **

  Heh, no nic moc pořad, většinou videa s nepochopitelnou pointou a nejčastějším tématem je asi lampa, zídka, sloupek nebo cokoliv jiného umístěného v chodníku. Doporučil bych 100m procházku např. ulicemi Rethymna, Chanie a hned by je přestalo se nad tím divit. Někdy se objeví něco zábavného, ale nejvíc bodů si ode mě vysloužil pořad za zdejší komentáře, protože ty mě fakt pobavily a to jenom díky tomuto pořadu !! Díky(4.10.2014)

 • mosnak
  odpad!

  Tomáš Kraus je naprosto nevtipný člověk bez špetky humoru, ale očividně mu to lidi žerou a mají ho rádi. Jinak by tento pořad již neexistoval. Škoda, že si nepamatuji jména těch dvou patolízalů co na diváckých zprávách denně dělají. Vím jen, že je to jeden mladý hošík a mlaďoučká holčina a tito dva uhrovatí pobescenti každé video velice "vtipně" komentují :-( Mě tyto divácké zprávy otravují život jeden dlouhý rok... ještě, že existuje dálkový ovladač a mohu Primu vypnout. Je to opravdu ubohé... - mínus 1000%(23.11.2014)

 • hammer_head

  Jsem ročník 91, takže komunistické praktiky znám pouze z vyprávění a Vyprávěj, ale tento pořad se k těmto praktikám dost přibližuje. Ono nestačí, že nás na každém kroku šmírují kamerové systémy a člověk se na ulici ani nemůže podrbat, aniž by ho někdo při tom nesledoval, ono ještě budeme lidi nabádat k tomu, aby tyto momenty lačně vyhledávali a posílali do Tv, jako by to tady nebyl, už tak velkej bonzákov. Dle mého se jedná o ubohost nejvyššího stupně.(15.9.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace