Jak to mělo skončit (TV seriál) (neoficiální název)

How It Should Have Ended

Animovaný / Komedie

USA, 2005

Joel Rubin

Ohromně povedená parodie na nejrůznější současné blockbustery. Celému pořadu vévodí snaha tvůrců co nejšíleněji a zároveň pořád v rámci kvalitního humoru spojit co možná největší množství jinak absolutně nesouvisejících filmových děl do jednoho ujetého příběhu. P. S. Striktně doporučuju sledovat originální pořad, nikoli české verze.(27.2.2020)

How It Should Have Ended > Honest Trailers. Kvalita jednotlivých dílů je rozdílná i v závislosti na tom, co za film se právě paroduje, respektive kolik možností k tomu tvůrcům nabízí. Obecně vzato je však HISHE nejen vtipnější, ale i výstižnější ve srovnání s upřímnými trailery, které mnohdy (až příliš často) tlačí na pilu poukazováním na pitomosti, které buď vůbec nejsou chybami filmu nebo nejsou tolik podstatné. HISHE naproti tomu nabízí brilantní Super Café, které je velmi zábavnou nadstavbou většiny dílů. PS: Letos nový díl věnovaný BvS je jedním z nejlepších vůbec.(9.6.2016)

Většinou tyhle nezávislosti nekomentuji, ale tady se přidám. Nekompromisní, inteligentní a vtipné kraťasy, které se strefují do většiny hitů za posledních cca 5-10 let, přičemž umí nádherně vypíchnout všechny kraviny ve filmu. Až po shlédnutí jsem si kolikrát řekl no-jó vlastně. A protože spoustu z těch hitů tvoří komixovky, nechybí legendární superhrdinská kavárna, kde Batman a Superman s brutální ironií glosují, stírají a hádají se s různými hrdiny. Why? Because I´m Batman!(3.3.2017)

Protože super café.(15.8.2014)

Vysmívání se filmovejch chybám mě obvykle moc nebaví, ale tohle je tak nápaditá a "svá" série, že jí nejde nepodlehnout :)(15.8.2014)