Demi Lovato - Let It Go (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2013, 4 min

Demi Lovato
  • TomX2

Let It Go je podľa mňa dobrá skladba, Demi Lovato má celkom dobrú hudbu. Keď ju ale budú hrať 10x denne v rádiu a počujete ju na skoro každom kroku, znenavidíte si ju.(21.5.2017)

Hudební videoklip. Zřejmě největší adept na získání Oskara za nejlepší píseň pro rok 2013. (a taky že ano :-D )(13.2.2014)

Let it go mám rád jak v podání Idiny Menzel, tak Demi Lovato. Výborná píseň pro animák!(23.1.2015)

• Marek1991

Tieto popové speváčky tesne po pubertálnych rokoch sú dobré na takéto piesne k rozprávkam. No ten refrén je otravný podľa mňa, celkovo klip je podľa mňa len taký obal bez príbehu a ako celok je to podobné iným dielam, pre mňa nie veľmi originálne.(23.2.2014)

Demi Lovato přichází s filmovou písničkou od své mateřské produkční dílny Disney a přináši fajn vánoční pohodu. S blond image se stává jasnou konkurentkou Britney Spears, i když je mezi nimi jedenáctiletý věkový rozdíl, ale vzhledově už to za chvíli bude srovnané a termín "podobná jako vejce vejci" dojde naplnění. Ve zpěvu, intonační technice a hlasovém rozsahu však Britney poráží s přehledem. Lovato má také přednost v tom, že se svým sexappealem nakládá poměrně střídmě a z jejích klipů tak netryská. V tomhle obrazovém provedení to Demi sluší, má slušně našlápnuto k invenčním skladbám s dobře napsanými texty. Animovaný snímek "Frozen" (do kino distribuce jde pod názvem "Ledové království"), z něhož tahle skladba pochází, je pro mě zatím velkou neznámou a nalákán k jeho budoucímu zhlédnutí jsem nebyl. Nicméně kvality písničky jsou zřejmé a interpretka s dobrou image a hlasovým fondem u mě boduje. 80%(20.11.2013)

• - Skladba zazněla ve filmu Ledové království (2013) a byla oceněna Oscarem za nejlepší píseň. (orkadimenza)

• - Na konci klipu, když Demi Lovato strhává prostěradla z nábytku, se na jednom z křesel samo sundavá a nandavá prostěradlo. (Karn)