Atomica

Ben Blankenship

Kostýmy:

Ronald Leamon

• kaylin

Kdyby to alespoň bylo trochu víc než jen interiérové sci-fi, které v sobě vlastně ani nic moc sci-fi nemá, jsem ochotný jít i na průměr, protože herci se mi zde líbili, ale nakonec ani ten příběh to nevytáhne nikam dál a konec už je docela nuda. Bohužel se tohle tak nějak dalo čekat už od prvních minut.(11.7.2017)

Tvůrci se v rámci možností snažili. Výsledek tomu odpovídá. Ochranný oblek od pohledu úplnou ochranu neposkytoval.(25.10.2017)

• Marze

Nízkorozpočtový film s efekty béčkových sci-fi . Jako krátká epizoda nějakého seriálu by to nepůsobilo tak hloupě.(11.11.2017)

Zvláštní film. Jasně, nízkej rozpočet a tak, ale zase dobrej casting a vlastně i namět včetně no-happy endu. Chvílema dost atmosférická záležitost za dost málo peněz. Ale něco tomu chybělo, asi lepší střih například... Bod za Sarah Habel(8.12.2017)

Inžinierka prichádza riešiť problém do elektrárne postavenej v rádioaktívnej zóne, ďaleko od obývanej oblasti. Vo vnútri jeden z dvoch zamestnancov chýba, druhý sa správa podivne. Hodinu film vyzerá skoro ako sci-fi v štýle Strugackých alebo Lema, samozrejme v jednoduchšom/prístupnejšom americkom podaní - takže v hlavnej úlohe namiesto veterána Sergeja vystupuje nerdy modelka, ktorá má za najbližších priateľov psov menom Jobs a Tesla. Záver je však celkom poameričený a mierne ma sklamal. Spracovanie vôbec nie je márne, vizuál príjemný, celkovo je Atomic skôr atmosférický - kto hľadá akciu, bude sa nudiť takmer až do konca. Režisér by kľudne zvládol aj rozvinutejší scenár a dlhšiu minutáž.(21.3.2017)