Atomica

Scénografie:

Ben Blankenship

Kostýmy:

Ronald Leamon

..za mňa môžem aspoň povedať, že som rád, že to nebola vyslovene nízko rozpočtová nezávislá zlátanina a dalo sa to celé pozrieť na jeden lusk, aj keď ma tam nič výraznejšie neoslovilo... herecké výkony stačili, aby vás nestiahli k chytaniu sa za hlavu a tak v kľude si počkali o čo kráča v celej pointe.. no, väčšia dávka kreativity a vyvarovanie sa logickým chybám, by malo svoj veľký osoh, nehovoriac o dejovej linke... ---50%--- (24.12.2017)

• honajz

Pár triků ušlo. Ale jinak mi přišlo, že někdo vzal povrchně nápad ze Solaris, mixnul to s určitým nápadem řekněme z Insidera kombinovaného s Resident Evil, a protože měli k dispozici jen jednu továrnu, běhá tam holka od jedné bedny se šroubama ke druhé a mezitím řeší dilema, kdo je kdo a co je pravda. Tedy jako, jestli si nějaký divák myslel, že je vše ok hned po úvodních zcela návodných záběrech, musel být na hlavu padlý, takže o nějakém napětí se zde nedá mluvit, nějaký twist na závěr zcela chybí a samotné vyznění je bezradné a o ničem. A na tu anorektičku se taky moc koukat nedalo.(11.3.2018)

• kaylin

Kdyby to alespoň bylo trochu víc než jen interiérové sci-fi, které v sobě vlastně ani nic moc sci-fi nemá, jsem ochotný jít i na průměr, protože herci se mi zde líbili, ale nakonec ani ten příběh to nevytáhne nikam dál a konec už je docela nuda. Bohužel se tohle tak nějak dalo čekat už od prvních minut.(11.7.2017)

• Marze

Nízkorozpočtový film s efekty béčkových sci-fi . Jako krátká epizoda nějakého seriálu by to nepůsobilo tak hloupě.(11.11.2017)

• Magika82

Mou kritiku k tomuto snímku zkrátím, jelikož vysvětlovat důvody proč jej posílám rovnou do Odpadu, obsahují vše, co se mi příčí stejně, jako pokřivený soudní systém a politika této země... Nelogičnost, průhlednost a čitelnost děje po prvních deseti minutách de facto až do závěrečných titulků, duševní zdraví by se zde nemělo posuzovat u filmových postav, nýbrž u scénáristů i režiséra...(20.12.2017)

Tvůrci se v rámci možností snažili. Výsledek tomu odpovídá. Ochranný oblek od pohledu úplnou ochranu neposkytoval.(25.10.2017)

• aquiver

Poměrně nudné televizní sci-fi. Kvalitní žánrový film se dá zcela jistě natočit i za málo peněz, když máte originální nápad, jenže zde nic moc takového není, dialogy jsou průměrné a snaha o napětí nepříliš úspěšná, protože je budováno laciným způsobem. 30 %(17.12.2017)

• Mamlas

Pipina pod zemí. Total odpad.(24.6.2018)

Zvláštní film. Jasně, nízkej rozpočet a tak, ale zase dobrej casting a vlastně i namět včetně no-happy endu. Chvílema dost atmosférická záležitost za dost málo peněz. Ale něco tomu chybělo, asi lepší střih například... Bod za Sarah Habel(8.12.2017)

Inžinierka prichádza riešiť problém do elektrárne postavenej v rádioaktívnej zóne, ďaleko od obývanej oblasti. Vo vnútri jeden z dvoch zamestnancov chýba, druhý sa správa podivne. Hodinu film vyzerá skoro ako sci-fi v štýle Strugackých alebo Lema, samozrejme v jednoduchšom/prístupnejšom americkom podaní - takže v hlavnej úlohe namiesto veterána Sergeja vystupuje nerdy modelka, ktorá má za najbližších priateľov psov menom Jobs a Tesla. Záver je však celkom poameričený a mierne ma sklamal. Spracovanie vôbec nie je márne, vizuál príjemný, celkovo je Atomic skôr atmosférický - kto hľadá akciu, bude sa nudiť takmer až do konca. Režisér by kľudne zvládol aj rozvinutejší scenár a dlhšiu minutáž.(21.3.2017)