poster

Aljašská železnice (TV seriál)

 • USA

  Railroad Alaska

Dokumentární

USA, 2013, 60 min

Režie:

Alexis Girardet
 • ARI50
  *****

  Už proto že jsem posunovač tak tenhle dokumentární seriál žeru nemá chybu bomba chtělo by jsi to tam vyzkoušet a ne jen tam ale na více místech.(14.1.2018)

 • sator
  ***

  Když dokument tak cyklus....ne díky dva díly bohatě stačí...Na nic si to nehraje...lehký nadprůměr...Vždycky máte co zlepšit a pokud děláte věci správně, tak vás v životě čeká pěkná rovná cesta...(23.1.2014)

 • LordSnape
  ***

  Nakonec jsem to vydržel koukat celý, ale přiznám se, že ti lidi, co bydlí na samotě se už nedali poslouchat. Týpek bez ruky s námořnickým hákem trpící misantropií a manželkou světicí, mladý pár s novorozencem, pro které je i vesnice na Aljašce shonem jako hovado a staří mládenci - bratři ve zbrani, kteří nepotřebují ženskou k životu. Jinak lidi od dráhy jako Animal, Danny nebo Hugh jsou pašáci, že tam takhle makají a baví je to. Čím se živí ti samotáři je mi záhadou...(2.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace