poster

Naomi and Ely's No Kiss List

Komedie

USA, 2014, 89 min

 • Babous
  ***

  Hipsteřina! Ona je bláznivá dcera rozvedených rodičů, on je její gay soused a syn dvou leseb (to jako že je homosexualita dědičná?). Žijí v New Yorku v alternativní čtvrti plné sekáčů, obchodů s cupcakes (organickými, samozřejmě!) a všechno je jako z kytarové písničky od nějaké garážové kapely, kterou ještě nikdo neobjevil. Jenže pak on políbí jejího přítele a všechno je rázem vzhůru nohama. Ten námět je podle mě geniální, ale provedení značně slabé - v anotaci je např. uvedeno, že Naomin přítel se líbí i Elymu, ale v samotném filmu nic takového není ani naznačeno, natož nějak přímo zobrazeno. Žádné jiskření, žádné pochyby, žádné dilema - kamarádka vs láska. Prostě se políbí (celkem nečekaně, musím podotknout, protože chemie mezi herci prakticky žádná nebyla, nebyl na ni prostor) a je to. Film od tohoto ústředního motivu naprosto zbytečně sleduje vztah Naomi a dveřníka, místo toho, aby důkladněji rozebral to, co slibuje. Stejně tak ten "No Kiss List" má pouze štěk na začátku filmu a pak už není ani zmíněn. Celé to působí dojmem nedodělanosti, jako by scenárista režisérovi mailem omylem poslal první nepropracovanou verzi scénáře a režisér si toho nevšiml.(19.2.2016)

 • Evanlyn
  ***

  Po zhlédnutí traileru jsem si myslela, že to bude další hollywoodská teenage kravina, ale nakonec se mi ten námět docela líbil, ale jak tady už někdo psal je to "hipsteřina" a film na nás působí jak z videoklipu. Všichni ctějí rázem žít v New Yorku, který je plný kavárniček, karaoke barů, sekáčů a garážové muziky. Ten námět je opravdu dobrý a žádný podobný jsem nikde neviděla. Některé scény jsou dobré a jiné zase úplně zbytečné. Celkově ten film asi mohu doporučit, protože je to něco jiného.(26.5.2017)

 • katherine7
  **

  Takovej ten pocit, když vás podvádí váš nejlepší kamarád (gay) s vaším přítelem (nejdříve hetero), tak ten naštěstí neznám. Naomi a Ely jsou nejlepší kamarádi už od malička, bydlí vedle sebe a tráví spolu snad celé dny. Jsou spřízněné duše a mají sešit, do kterého si zapisují jména kluků, které nikdy ani jeden z nich nepolíbí. Osobně si myslím, že z toho příběhu se dalo vyždímat mnohem více. Když to shrnu tak to bylo docela fádní a nezáživný filmový zážitek. S přivřenýma očima.. za mě 2*.(26.4.2016)

 • silvusaak
  *

  Skrobena slatanina s izernym obsazenim a hereckymy vykony. Skoda toho prostredi, to je spravne sileny, dalo by se z toho vytriskat mnohem vic.(1.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace