Jak si přeješ (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2013, 3 min

Jakub Korber

Přátelé, vždyť to není tak hrozný. Viděl bych to na takovou kombinaci The Box a Nenávisti. No, jistě, je to amatéřina, trochu se mi to zdá i jako odfláknutý. Připadá mi, že filmeček musel vzniknout za strašně krátkou dobu. Určitě by se i v té minutě dalo víc pohrát. Na konci je celkem sympatická hudba. Objektivně to asi na ty tři hvězdy není, ale určitě si to zaslouží trochu povzbuzení do budoucna. Třeba někdy vznikne opravdu něco, co bude mít delší stopáž, bude to víc originální a víc to zaujme. Uvidíme.(2.2.2014)

• verbal

No, jak si tedy přeješ, Korpiči. Já tedy pominu ten bordel, co máš doma ve dřezu, a ke snímku něco řeknu. Je to mástrpiss! Jen nechápu, proč, když už vysolíš veškeré kuchtíkovné a tvůj nádherný bratr kompletní úspory vydělané modelingem za poměrně kvalitní kameru, nedáte fytoplanktony dohromady a nezkusíte vyfotosyntézovat něco, co by dávalo trochu sysla. Ale to chci asi moc, co? Fotosyntéza bolí. Ovšem nakrátko jsem se u vašeho snímku slastně zasnil, jaké by to asi bylo, kdyby tě i s bratrem opravdu bafla nějaká napudrovaná, afektovaně přehrávající kravka, hodila třeba do studny a vy byste přestali hnisat na poli amatérského filmu a svinit tuhle databázi svými oslavnými profily. Viděl jsem plnou verzi i Defector's cut, obě stojí za vyližprdel, ale moc vám fandím a přeji, abyste v soutěži Mentál film 2014 vyhráli minimálně zlatý nákrčník, který by vám zabránil lízat si vzájemně koule.(27.1.2014)

• MessiM

Já bych si teda přál, ne nutně v tomto pořadí, aby byl světový mír, aby kvalita amatérských snímků vzrostla jako nezaměstnanost, aby se u filmů dávalo upozornění jiné než jen hodnocení, co po shlédnutí, může způsobit za zdravotní újmu, týká se psychického i fyzického rázu a hrnek s kakaem. Tohle je děs, když jsem si zde četl komentáře, dokonce jsem zavítal i do diskuze, abych jen letmo očkem nahlédl, co se to tady u všech odstínu hnědé barvy děje, nemohl jsem tomu uvěřit, že je autor tak hrozných snímků, jako je i tento, s úrovní myšlení na úrovni Špílberga. Snímek je hrozný, špatně provedený a nudný víc než nedělní recitování z Bible za zpěvu velryb. Nechápu, jak autor, ať už je jím kdokoliv a odkudkoliv, může mít ego právě podojené kozy, tak vysoko, že dokonce čouhá z mraků, kde by do něj mohli narazit marťani. Já osobně a to jsem obnažený a mám obřízku, bych se za něco takového styděl.(14.12.2016)

• RedAK

No teda, to jsou mi věci. Kdybych nevyužil svých brilantních lustrátorských superschopností a nerozklikl si profil moji oblíbenkyně, nad jejímiž komentáři latentně masturbuji, vůbec bych netušil, co za zbraň hromadného ničení se tady přede mnou ukrývá. Že se jedná o opus, za jehož shlédnutí by vám měli autoři královsky platit, to je jasná páka. Ale co mě pobavilo víc, než tato zbytečná trapárna, je bezpochyby jeden z tvůrců, který si tu vesele rozhazuje hvězdama a infantilně se rozčiluje nad tím, že si to hovno, na kterém se beztrestně spolupodílel, lidi nadšeně nerozmazávají po ksichtech. Už včera jsem se podivoval nad faktem, že zde profil tvůrce mohou mít nejrůznější formy života. No nic, asi se začnu chovat jak mentál a začnu natáčet tříhodinový stopáže se záběrem na spáru v podlaze, nebo prostě cokoliv nápaditějšího a napínavějšího, abych se tu taky mohl pyšnit se svými velevýtvory a pak ještě sám sobě napíšu pateticky chvástavou biografii. Původně jsem nechtěl hodnotit, neb postiženým bychom se neměli posmívat, ale za tu uslintanou exhibici tam bez politování sázím odpad! a posílám košťátko, lopatku, násadu od mopu a jiné pomůcky pro anální penetraci a následné uvolnění semene v oblasti údajného mozku, pánové.(19.2.2014)

• SOLOM.

Vždycky jsem přemýšlel nad tím, že vezmu svůj chytrý telefon, nebo fotrovu kameru a natočím se u toho, jak popíjím gambáč a kouřím na pohovce, nebo jak klátím starou v posteli a dám to na net. Hold jsem srab, tak nic z toho nikdy neudělám. Dávám přednost „Radegastu“ …Ne teď vážně…Obdivuju amatérské tvůrce, kteří natočí tříminutové video, hodí ho na stránky „filmové databáze“ a ještě si k tomu hodí sebevědomě plný počet. Asi zapomínají na to, že to uvidí každý, kdo se na to podívá a nebudou to jen jejich kámoši, kteří je za to poplácají po zádech. Když zavřu obě oči – pochválím hudbu, když otevřu jedno oko, vidím snahu napodobit již mnohokrát napodobené, když otevřu obě oči, vidím verbalův úsměvný komentář a na obrazovce „konec“…Za mě kluci 20%.(28.1.2014)