Reklama

Reklama

Ostrov lásky

  • Chorvatsko Otok ljubavi (více)
Trailer

Obsahy(1)

Grebo (Ermin Bravo) a jeho těhotná žena Liliane (Ariane Labed) se rozhodnou strávit poklidnou dovolenou v oblíbeném letovisku na Jadranu. Zprvu jde všechno jako po másle. Ideální počasí, ideální prostředí, ideální čas pro letní radovánky. Právě ve chvíli, kdy se zdá být vše v naprosté harmonii, se na scéně objeví zapomenutá minulost v podobě charismatické a tajemné Flory (Ada Condeescu). Její zjevení znamená pro manželství Greba a Liliane tvrdou zkoušku. Tomu, co bylo, člověk neuteče ani na Ostrově lásky. (Film Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

curil 

všechny recenze uživatele

Letní romantická komedie, takové dovolenkové zmatení národů, kdy hlavními hrdiny jsou Francouzka, Rumunka a Bosňák, to vše v příjemném prostředí slunné Istrie. Musím přiznat, že mi zpočátku Grebo nebyl vůbec   sympatický, připadal mi jako hulvát a vejtaha,ale když poprvé zazpíval při karaoke Wind of Chance", změnil jsem názor.   Přetrvávající láska dvou hlavních hrdinek, i   přes pokročilé těhotenství Liliane, mi   připadá trochu přitažená za vlasy, ale film režírovala žena, potom chápu. Provoněná letní atmosféra mi připomněla nádherné chorvatské dovolené právě na Istriji: v Poreči, Umagu, Vrsaru, Rovinji nebo Rabacu. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Snímek ´Ostrov lásky´ je příjemný letní film pro letní diváckou pohodu. Jedná se o příběh zamilovaný, avšak s patřičnými důsledky. Máme tu pár, Grega a Lilianu čekající miminko, na dovolené na Jadranu, kde z počátku vypadají skutečně jako pár zcela šťastný. Jenomže když Greg na večírku zazpívá v karaoke show píseň od kapely Scorpions ´Wind of Chance´, což je v českém překladu ´Vítr změny´, začnou se pomalu vyvíjet věci. Ano, ty změny skutečně nastanou v přímočaré dějové lince, ale ve filmově překrásném a stylovém výrazu. Klasický příběh o milostném trojúhelníku, ale ne takový, jaký by zřejmě každý očekával. Asi trochu bizarnost, ale v reálném pohledu jak pro koho. Z filmu letní přímořská svěžest vyvěrá každým filmovým okénkem a tak se tvůrci takovou atmosféru nijak nesnažili narušit přílišným dramatem. Příběh o mezilidských a hlavně partnerských vztazích sofistikovaně dotýkající se lesbismu a bisexuality, avšak bez patřičného moralizování, jak povětšinou bývá zvykem. Na kameře je vidět patrný art, a co se týče hereckých výkonů, nelze nikomu nic upřít. Snímek tedy pro někoho rozpačitý, pro někoho naopak chytrý a pro někoho hlavně odpočinkový, neboť nenutí u toho složitě přemýšlet. ()

Reklama

angel74 

všechny recenze uživatele

Na Ostrově lásky navýsost vzdáleném realitě všedních dnů se skoro všichni chovají trochu pošahaně. Jde sice o dost ujetou komedii v rytmu provařených cajdáků, ale určitě nemůžu říct, že bych se nudila. A se sympošem „Wind Of Change” v dráždivém hereckém podání skvělého Ermina Brava bych klidně zapařila, kdybych se tam teď mohla teleportovat. (60%) ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Nechcem byť sprostý, ale toto bol film o nejakých prapodivných medziľudských vzťahov bez hlavy ani päty a navyše vraj komédia, pričom ani raz som sa nezasmial. Niekedy sa preto čudujem, aké hlúposti dokážu ľudia natočiť a hodiť to na filmové plátno. A Franco Nero na tom musí byť dosť zle, keď sa dokázal upísať takémuto snímku. Jedna hviezdička za dve sympatické dámy, lebo tie boli asi jediné, na ktoré sa tu dalo pozerať. 20 % ()

Vesecký 

všechny recenze uživatele

Tak tohle se Chorvatům nepovedlo. Snad chtěli, aby se to dobře prodalo do Států, kde takové filmy milují, aspoň na to ukazuje ten prachpitomý rádoby sentimentální závěr, kde se všichni vzájemně udobří, Liliane porodí uprostřed parketu a celé osazenstvo se nechá vyfotit. Nejdřív jsem se nemohl vyznat v tom, jakou tam má kdo národnost, občas bylo slyšet chorvatštinu, ale pak zas jen zásadně angličtinu, no nevím. A pak to propuklo, když člověk zjistil, že jde o film naprosto odpovídající dnešnímu genderovskému šílenství, kde nikdo nevíme, jakého jsme pohlaví - a kluci s klukama (to na konci, když i Grebo pochopí, že je gay) a holky s holkama, tedy vlastně bisexuálky, abych byl přesný. Prostě tak, jak to vyžadují dnešní požadavky EU. Fakt asi budu muset přehodnotit své chování v erotické oblasti. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama