Vědecky prověřeno (TV pořad)

Science Of Stupid

Dokumentární / Reality-TV

Velká Británie, 2014, 30 min

Richard Hammond

Ričrd Hemeroid si opět udělal výlet mimo auta, což mu opět moc nešlo. Po hodně slušných Technických souvislostech (2008) se vrhá na lidské tělo, jak si člověk sám může ublížit apod. Úplně nejvíc mi na tom vadí, že je to vizuálně dost děsivé, tak jako kdyby to dělali Amíci pro ty jejich tlusté masy na gaučích.(11.2.2016)

Tyhle typy pořadů mám rád. Domácí videa, která ukazujou tupé lidi při docela obyčejných věcech. A ta videa jsou samozřejmě vtipná. A Richard Hammond je, jako již tradičně, vtipný taky. A navíc je chytrý, takže může komentovat šaškárny těch tupých lidí. A teď vážně - po informační stránce je to překvapivě docela dost zajímavé a Hammond je král. Parádní pořad, u kterého vám nepřijde, že ztrácíte čas hloupostmi. 80%, po prvních pár dílech.(16.7.2017)

VÝZVA pre všetkých, ktorým sa skákanie zo strechy na... hocičo, výroba vlastnej bazuky, použitie prdele ako odpaľovacej rampy, stojka na zapnutom bežeckom páse etc. zdá ako dobrý nápad!! Nenechajte sa odradiť kecami nedobrodružných suchárov, zahoďte posledné zvyšky dôstojnosti a zdravého rozumu a...  CHOĎTE DO TOHO!! Samozrejme zabezpečte, aby váš statočný čin budúci pozostalí nahrali a (DÔLEŽITÉ!!) následne zavesili na youtube. Tvorcovia relácie predsa potrebujú materiál a my, rehotajúci sa fanúšikovia, nové a nové diely!!(21.4.2014)

Trochu mne to zklamalo. Nejvíce ze všeho to připomíná Neváhej a toč, jen s vědeckými vsuvkami. Hammond je dostatečně britsky suše vtipný, aby to celé pozvedl výš než Eda Hrubeš svůj pořad, ale často mi tam chyběly podstatnější vědecké informace, ne jenom načrtnuté zákony hybnosti, pohybu a setrvačnosti.(3.12.2015)

• HiddenDragon

Priklad toho, ze na National Geographic nejsou jen kvalitni porady a nechapu, ze ma tahle blbost tak vysoke hodnoceni. Z naproste vetsiny nudna a obycejna videa, kterych je na YT tisice, doplnena radoby vedecko-vtipnym vysvetlenim padu na drzku a podobnych skopicin na urovni fyziky prvniho stupne ZS a k tomu zcela nevtipny (suchy) Hammond, ktery ocividne fusuje do vseho a je zde na stejne "urovni" jako kdysi Eda Hrubes v "Nevahej a toc". Cely porad je pak podobny ceskemu "Stahovaku". Nuda.(31.1.2015)