Ai Shang Liang Ge Wo (TV seriál)

Fall in Love with Me

Romantický / Komedie

Tchaj-wan, 2014, 21x75 min

Aaron Yan

Dorama sa statočne "naťahuje" za štyrmi hviezdičkami, ale akosi jej k tomu ešte niečo chýba. Príbeh aj celé podanie príbehu stojí a padá na postave Lu Tian Xinga/ Xiao Lu, ktorého sa (opäť veľmi úspešne) zhostil Aaron, ktorý svojou postavou strháva pozornosť na seba. Musím uznať, že tá rozpoltenosť bola fakt niečo - postavy boli zahrané tak schizofrenicky odlišne, že som občas mala vážny problém stotožniť ich s jedným hercom ;). Tradičné kancelárske klišé nebolo otravné, ale ani nejak nepútalo. Čo mi vážne vadilo, bolo herectvo-neherectvo hlavnej herečky Tie Li, ktorej zúfalo chýbala mimická škála pre vyjadrovanie niekedy aj tých najzákladnejších emócii. To kvalitu seriálu dosť znížilo, chémia podľa môjho súkromného názoru medzi nimi tiež tak celkom nefungovala. Beatrice Fang bola v tomto smere neporovnateľne lepšia, ale mrzí ma, čo tvorcovia z jej postavy nakoniec urobili. Oproti Just You celkovo prehráva, hoci v niektorých momentoch musím uznať, veľmi príjemne prekvapila.(7.3.2015)

• Zíza

Přeloženo. (Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.)(18.10.2014)