Skupinka šiestich vnadných kaderníčok z Brooklynu sa rozhodla vypadnúť na víkend z mesta a spraviť si neviazanú dievčenskú párty. Ich cieľom je atraktívne Jersey Shore. Chybička sa však pritrafila a ubytovanie im spred nosa vytrhla skupinka iných zábavychtivých dievčat. Našťastie, strýko jednej z nich má neďaleko, v oblasti Pine Barrens, postavené prepychové sídlo s prekrásnym bazénom, ktoré je momentálne prázdne, a tak sa baby rozhodnú ubytovať v ňom. Keď sa im podarí v nočnom klube zbaliť päticu mládencov, vyzerá to na parádnu párty. Netušia však, že v ich blízkosti striehne na svoju príležitosť krvilačný vrah. (beso74)

VanTom

Když pětice silikonových pipek hledala místo, kde zapařit, přiznaná odlehčená pitomost z toho dělala celkem koukatelnou, přes hraničící trapnost i svého druhu vtipnou záležitost. Komediální zaměření ovšem podseklo nohy tupému slasherovému vyvražďování v druhé polovině, které nudilo přímo masakrózně. ()

Silviaxx

Veľa nechýbalo a pozvracala by som sa. Už dlho som na obrazovke nevidela takto príšernú kombináciu nepríjemného hereckého obsadenia s otravnými ksichtami a otrasným, mozgové bunky zabijajúcim scenárom. Prvoplánová, stupiditná, predvídateľná somarina, ktorá nemá absolútne čím zaujať tak sa o to snaží holými babami a chlapmi. Jedna vec ju zachraňuje od odpadu - keď som už konečne pretrpela všetky tie idiotské scény, hnusné ksichty, otrasné dialógy a afektované herecké výkony, tak som sa aspoň konečne dočkala gore scén. Možno neboli úplne dokonalé, ale v tomto prípade nadmieru zachraňujú situáciu. ()

BlackHood

No... Za první hodinu se stahe strašně málo vražd, takže začátek úplná Scheiße, Proto ho dopuručuji úplně vynechat a přeskočit. Pak se to rozehraje a musím uznat, že vraždy stojí za to. Ale herci hnusní a příběh ubohý, ani jednou jsem se nezasmál. Chápu lidi, kteří tomu dali vyšší počet, ale chápu i odpad! 《Fandil jsem vrahovi》. ()

Chundys

7,5 dolaru za osobu. Nás je 6 takže chceme slevu a za 50 dolarů jdeme jinak nic :D jako ona to fakt byla sranda a takovej slaboulinkej přesto zábavnej slasher. ()

Hapretor

Až na jednu slečnu zde nebyla jediná opravdu hezká. Buď tlusté, nebo uřvané, nebo debilní. Hrůza. Vypatlaná, namachrovaná paka, z čehož byl jen jeden opravdu dobře "muskulaturní", to skvěle doplňovala. Na zabití času ok. Jinak oči pryč. P.S. Je vidět, že lidé z pornobranže si s herectvím hlavu nelámají. ()

beso74

Ďalšie nadržané kravy sa vydávajú na stretnutie s osudom. Tentokrát je cieľovou destináciou oblasť Pine Barrens v New Jersey, domov jednej z najznámejších amerických legiend, Diabla z New Jersey. Ich príbeh nie je (takmer) ničím originálny (až na to, že jedná z hrdiniek má problémy so stolicou a trochu svojské riešenie tohto problému k tomu). Nasťahujú sa do susedstva šialeného vraha, zbalia rovnakých(ak nie väčších) tupelov ako sú ony a urobia si nočnú párty. Avšak dočkať sa rána bude nad sily väčšiny z nich. Tie baby ( a aj chlapci) sú fakt tak sprostí ( a ako herci úplne hrozní) a to bez výnimky, že po prvý krát som asi držal prsty vrahovi, nech ich pozabíja čo najskôr. Ilustrácia, 6 báb si ide pozrieť miestnu atrakciu a lístok stojí 7.50, sú však skupina a tak si vykšeftujú zľavu, všetky dokopy pôjdu za 50!!! No, pripomína mi to silno nákupy niektorých ministerstiev. Aby som však všetko len neofrflal, niečo sa tu dá aj pochváliť. Najsvetlejším zjavom vo filme je porno herec Ron Jeremy (hmm, ak je porno herec tým najlepším, čo film môže poskytnúť, film asi bude mať problém) a film, ktorý si vo filme pustia, Fat Camp Massacre. Ak by bol celý film v takom duchu ako tieto krátke ukážky, bol by to úplne iný level. ()

Pitryx

No to tedy byly zrůdy. Ty baby myslím. Přelíčené až běda a postavy již značně vyžilé. Zcela jistě již měly přetočený tachometr a některá z nich i vícekrát. Možná to měli natočit rovnou jako porno a to bych hodnocení zvýšil. Takto lze s přimhouřeným okem hodnotit jen těch pár efektíků, které se objevují na tento žánr skutečně velmi sporadicky, zvláště v první hodině filmu. Ten závěr taky není moc překvapivý. ()

mikessc

Ako horor to je urcite slabe,ale takto vyvazene s komediou to je uplne super. Pravdou je ze viac som sa smial nez bal. ()

PatrikP4

Ze žraloků vznikla tahle s****! Z mrtvejch žraloků uplácaly tohle! Nedoporučuju na to koukat! Život se vám zkrátí přesně o 88 minut! ()

dalver

Akože paródia na MTV reality show, produkovaná osobou ktorá sa v pôvodnej show pretŕčala. Naozaj paródia? Iba bledý pokus zarobiť nejaké peniaze na vezúcej sa sláve debilného, miliónkrát lepšie komediálne sparodovaného programu. Prvá polovica absolútne utrpenie, pri druhej treba vypnúť aj tie posledné mozgové bunky ktoré ostali na žive. ()

Richie4422

Aby človek mohol ohodnotiť tento film, musí mu byť jasné to, že sa neberie vážne a že stavia na kozách. Raz za čas si jednoducho potrebujem oddýchnuť aj od hororu a čo je lepšie ako si oddýchnuť pri komediálnej hororovej paródii, kde už z názvu viete do čoho idete. Mňa osobne bavila aj prvá polovica, podľa mňa presne a vtipne vyjadrila.. nazvem to "stereotyp" tupých, kozatých, radodajných, zbohatlíckych šlapiek, o čom je údajne aj Jersey Shore, neviem. V druhej polovici stertávame aj mužské osadenstvo a znovu sa jedná o odzrkadlenie stereotypu tupých, radodajných, napichaných svalnáčov. Hrdinov máme, užijeme si ich koncentrovanú stupiditu a sex. Maskovaný vrah je fajn, gore je naozaj na slušnej úrovni a exekúcie vrážd by sa v pohode až na pár výnimiek "uživili" aj v plnohodnotnom slasheri. Je tu aj niekoľko vtipných momentov a hlášok, vlastne celý ten film je taký... poviem to, zábavný. Ak sa človek má moc rád na to, aby pozeral reality show typu Jersey Shore, pretože mu je z tuposti zle a rád by účinkujúcich priškrtil, nech si to pozrie. Gore pekný, humor sa nájde a vždy sa dá pozrieť na neustále prítomné obdarené hrudníky žien. Škoda kukurice na pláži a nelogickosti v "zvrate". Inak pohodová záležitosť pri ktorej si človek oddýchne, zabaví sa a užije si krvi. Tri hviezdy tomu totálne svedčia. ()

Snakefinger

Tolik fucků na jeden čtvereční centimetr filmu jsem snad ještě nezažil. Viděl jsem jsem jej se slovenskými titulky, takže jsem se naučil všechny pády slovesa jebať, odjebať, prijebať, zajebať,já ti jednu jebnem, jeblo mu v hlave, to je jebák, atd..... Normálně ty pipiny byly na zabití, ale jelikož tomu hlavnímu záporáku jeblo v hlave, tak jich moc nepřežilo. Královská zábava ()

Henry

Asi nechápu zdejší hodnocení. Tady tomu skoro každý dává 3 hvězdičky. Pro mě 3 hvězdičky znamenají 60 procent což se rovná nadprůměr a tento film je absolutní odpad! Kdyby alespoň ty ženské byly trošku hezké, ale jsou to samé hnusné, macaté a nesympatické blbky. A o nějakých hereckých výkonech se ani nedá mluvit, žádný tam nebyl. Kéž by byly všechny zmasakrovány už na začátku filmu, mohl jsem si ušetřit sledování této nudné nevtipné frašky. Za cameo pornoherce Rona Jeremyho dávám 1*. ()

evelouch

Tak to byla vážně jízda! Šest vnadných slečinek se rozhodne strávit víkend na letním sídle strýčka jedné z nich(musím napsat letní sídlo, protože téhle vile se chata říkat nedalo) Dívky jsou nadšené-nic nechybí, bazén, solárko, ani mega obří luxusní dům. Než ale uspořádají největší party všech dob, jedou na diskotéku, odkud se vrátí s partou sexy zástupců opačného pohlaví.Zábava se rozjíždí, všichni se začnou vzájemně sbližovat, ale netuší však, že venku se blíží šílený,krvechtivý maniak, který se nezastaví před ničím.A tak tedy začíná smrtící honička,ze které nikdo,kromě hlavní hrdinky, nevyvázl živí. Všechny stihla nemálo brutální smrt.Až na slečinku v růžových mini šatech, kterou od jistého skonu zachrání až přicházející policie se strýčkem Vitem v čele. Děj pěkný, bála jsem se, i se pousmála. Na své si přijdou všichni-milovníci teen slasherů, i vyznavači ostřejších vtípků. Dokonalé, vtipné, hrůzostrašné,mě se to líbilo. Akorát si tvůrci mohli odpustit brutální smrti postav. Na kýble krve prostě nejsem! ()