Mattoni Koktejl Festival 2014 (TV pořad)

Hudební

Česko, 2014, 80 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• Peytl

Ale ano, vím, že všechny koktejly nebyly namíchány a všechny hvězdy ještě nestačily zazářit... jsem tedy vědma? Nepěkné hovno! Vždy, když si myslím, že už mě nemůže nic překvapit a já se třesu dokonale traumatizovaný v koutě z podobného zlořádného podřadu, VŽDY, mám pocit, že nemůže být hůř a v té chvíli tomu věřím. Dštím plameny a síru a jsem dokonale přesvěčený, že už NIKDY mě nemůže nic horšího potkat, je to věčně se opakující začarovaný a nikdy nekončící kruh. I při posledním odpadu jsem si řekl, že hlouběji již televizní tvorba klesnout nemůže, a pak??? Pak se zjeví Leona Marešová, tahle zbraň hromadného mečení, která mě společně se svým metrovým obočím dokonale vystřelí do nejhlubší a nejčernější prdele. Raději půl roku na ostrově s milenkou mající lepru, opicí s ebolou a antraxovou krávou, než dalších pět nekonečných minut s tímhle monstrem a bezva lidičkama.(22.6.2014)

• Slartibarkfast

Anžto jsem byl přímým účastníkem a motal jsem se mezi těmi individui, jejichž počet v přímém přenosu asi o 5000 přestřelili, musím uznat, že z představení, jehož největším vrcholem byla skupina Support Lesbiens, se do televize dostala jen ta největší (exkrement v množném čísle). Víc, než o české blbosti, jsem se na místě přesvědčil především o tom, jaký jsme národ hovad a pokryteckých přizdisráčů. Vskutku smutná podívaná na toporného a "zakaždoucenuvtipného" Mareše a obludárium hvězd, které se vždy rády připomenou, aby zcela nevyhasly. 10%(24.7.2014)

• Mahoney.

Minulý rok sa na toto aspoň dalo pozerať, ale tento rok fakt slabota, po 5 minutách som prepla.(22.6.2014)

• Dave_ff

Televize Nova už opravdu neví, jakým primitivním způsobem prosazovat svoje "herce"... :((22.6.2014)

Já bych tento pořad nehodnotil jako celovečerní film s ambicemi na Oskara. Je to zábavný odpočinkový pořad, který má jako hlavní úkol přiblížit národu finalisty Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů. To si myslím, že bylo dramaturgicky zvládnuto na jedničku. Kapely hrály všechny živě, to se mi také líbilo. Hezké je i to, že existuje fesťák, který propaguje nealkoholické pití - navíc v centru Prahy a zdarma. Pojďme hodnotit a porovnávat jablka s jablkama a hrušky s hruškama :-)(31.3.2015)