Lidstvo musí čelit velké hrozbě. Přichází invaze nepřátelských mimozemšťanů, snažících se zničit celou naší planetu. Zvrat nastane, když se skupině astronautů podaří infiltrovat mateřskou loď mimozemšťanů. Tam najdou portál směřující do jejich vlastního světa, který jim umožní varovat lidstvo předtím, než je zabijí. Poslední nadějí je vyslat tým vojáků a vědců, aby invazi zabránili zevnitř. Není na to však již pozdě? (Universal Channel)

JimWalker007

Tento film by si mali povinne pozrieť všetci, ktorí dávali Scottovmu Prometheovi dve hviezdy a menej. Jednu hviezdu dávam za lacný amatérizmus, ktorý bol občas zábavný. ()

occultus

Tá 1* je za nápad, ostatné je úplne mimo, jedno nelogično za druhým. Ani náznak funkčnosti fyziky, sekerou sa seká o stošesť, ale ostrie je čisté ako z obchodu. Mať to tak vyšší rozpočet, skúsenejšieho režiséra, mohlo to dopadnúť oveľa lepšie. ()

danny79 odpad!

Neskutecny odpad. Vetsinou i slaby film dokoukam, ale v pripade Age of Tomorrow jsem vice nez pul hodiny nevydrzel. Od zacatku to vypada, jaka hodne spatna parodie, se scenarem tak spatnym, az se neda verit tomu, ze na to nekdo dal penize, s herci kterym nejdou verit ani nejjednodussi vyrazy, s efekty, ktere by pusobily smesne i pred 30lety ... Totalni odpad! ()

nostale odpad!

Věřím že každý má právo na život. U tohoto snímku udělám vyjímku. SEŽENEME LANA A UKÁŽEME REŽISEROVI JAK VYPADÁ SOUDCE LYNCH !!!! Samozřejmě že existují béčkové filmy. Existují i céčkové ale tohle je tak X. Špatní herci, nevěrohodné dialogy, špatný scénář. Začínající režiseři to mají těžké. V tomto případě jsem doufal že záporáci vyhrají, najdou pana Kondelika i Cooneye a udělají jim něco mimozemského. ()

Thoki odpad!

Pro všechny, kteří uvažují, že by se na to podívali - je to ztráta času, upřímně tak trapné dialogy, scény a vše kolem.. to jsem vážně dlouho neviděl, úplně mi to xkrát připomnělo například Maturitní ples, kdy o absurdity taky nebylo nouze, akorát tam nebylo tolik trapných a klišé keců. ()