Manhattan

Hong Kong, 2000, 97 min

Godfrey Ho

Johnny Koo
  • Rodriguez

No když člověk vidí rok natočení, opravdu nechce věřit, že to je tak lacino vypocený! Kvalita obrazu a zvuku jako za dob VHS, kdy ošoupaná kazeta z videopujčovny měnila hlasitost dabingu a skákavý obraz s pruhy zrnitosti běhal přes obrazovku. 20%(12.3.2015)

• choze

Je možné, že tenhle shit jako vypadlý z devadesátéhoprvního, kdy videu kralovala Cynthia Rothrock a frčela tílka, vznikl až v roce 2000? Oficiálně poslední film nechvalně proslulého HK šrotaře Godfrey "ninji" Ho (zde uvedený pod jedním ze svých 20 pseudonymů Godfrey Hall) a rovněž jeden z posledních filmů Rothrock a Avedona trpí ukecaným scénářem, pozoruhodně a ne zrovna dvakrát přehledně a logicky splétajícím osudy nějakých osmi postav, a uondanou amatérskou režií (a to jde podle IMDb o Godfreyho stý film!), která natahuje každou scénu jak může, ve snaze dosáhnout předepsané stopáže. Bitky nejsou nejhorší, jen jsou krátké a většinou dost samoúčelné a celé je to hodně nechtěně komické (vedou dialogy otce se synem!), takže pokud máte chuť na prvotřídní sračku, neváhejte.(17.8.2007)

• Lacike

Bitky nie su zle natocene, ale vsetko ostatne je katastrofa. Lenze katastrofa do takej miery, ze je to fakt zabavne.(10.2.2010)

• klerik

Cynthia starne a je to na nej vidno. Jej bitky sú však ešte stále na úrovni starších filmov - čiže im neuveríte a budete sa diviť čo tá mrňavá žena stvára s namakanými chlapmi...(26.3.2006)

Cynthia tady mohla dostat více prostoru,ale za to tady dost vyniká Loren Avedon,né tentokrát se mstící,ale jako otec. Dějově je to spletené slušně. Bohužel lidi já se bavil a dobře,skvělá hudba a bojové scény. Hlavně se mi líbil kluk co umí kapueru. Film opravdu připomíná béčko 90.let,zvláště jeho provedním než jeho obsazením. Bitky mohly být delší to je fakjt,ale konec je skvěle nahuštěnej. Jenže jak to bývá jen pro mě. Asi holt nejsem nijak náročnej divák nebo mě potěší asi cokoliv. A galerii k filmu jsem dělal já.(21.3.2008)