BoJack Horseman - Série 1 (2014) (série)

Vyšší moc (S01E09)

(epizoda)
  • USA Horse Majeure

Zamilovaný BoJack se pokusí překazit svatbu. Todd přijímá překvapivou novou práci. (Netflix)

LachtanShows

Ty postavy jsou tak nevšední, až jsou prostě k sežrání. Ohromně dlouho mě nikde tolik nebavily dialogy. Bojackovi nebude zjevně trvat moc dlouho se dostat do mé seriálové TOP “ten”. ()

Kikinn_

4-dobrá episodá v tý době 4-"he is always nice to everyone, that makes him stupid"(wtf)Jsem rád že ten problém mezi Diane a Bojackem vyřešili v jedné episodě. Klobouk dolů. Pohodová episoda u které jsem se dřív pobavil jako I teďka nic extra. ()

honajz2

Tak až v devátém díle jsem se dočkal přesně toho, co jsem od toho seriálu celou dobu chtěl. Konečně ten mix dramatu a komedie funguje, u vážných scén nepůsobí pateticky a kýčovitě a přesto je v něm prostor pro odlehčení a humor, i ty postavy mi začínají být o trošičku sympatičtější, než předtím. A vypadá to, že tvůrci budou mít děj celého seriálu dost promyšlený. Jestli se to teďka už konečně rozjede, budu jenom rád. 4* ()

• Kniha BoJacka Horsemana začína slovami: "Keď som sa prvýkrát stretla s BoJackom Horsemanom, vracal cukrovú vatu z balkónu svojho honosného domu v kopcoch." Toto sa stalo v prvej epizóde, keď Bojack najal Diane, aby napísala svoju knihu. (Pat.Ko)
  • Keď pán Peanutbutter rozpráva s Diane o ohrievači sušienok, náramky na jeho ruke zmiznú a potom sa znova objavia. (Pat.Ko)
  • Pán Peanutbutter nazýva Bojacka "kemosabe". Čo je narážka na seriál The Lone Ranger (1949). (Pat.Ko)

Časové pásmo bylo změněno