ABBA: Money, Money, Money (hudební videoklip)

Hudební

Švédsko, 1976, 3 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (4)

Skvělá písnička o tvrdě pracující slečně, která sotva vydělává na složenky, a touží po lenošném životě v luxusu, je tentokrát doprovozena velmi slušným klipem. Tajemná Frida v černém klobouku v něm vypadá skvěle, refrénová kimona skupiny jsou dokonale ujetá a když v rytmu hudby vyletí špunt od šampusu, tak mě ke spokojenosti nic nechybí.(25.6.2015)

• MikO_NR_1909

ABBU mám rád, ale na toto som si nikdy nezvykol. Čo majú tieto jednoduché slovíčka skutočne charakterizovať a evokovať? What? Keď už nie sú bohatí oni, tak kto potom? Hej, materialisti (v zmysle zabezpečenia) snívajú väčšinou len o peniazoch, ale ja nie som zástancom takéhoto druhu pop music. Od nultých rokov je krásne vidieť, aké priority nabral hudobný biznis a aké hodnoty vyznáva.... Must be funny...(16.11.2014)

ABBA a príbeh vo videoklipe? Časy sa menia a každý potrebuje prísť z niečim novým. Farebný, tvrdo a extravagantne sedemdesiatkový ( oblečenie hlavne pánske ) klip noir.(2.9.2018)

Abba varuje pred penezi.(1.5.2016)