Po propuštění z vězení se José Luis Torrente nachází v  "novém" Španělsku, kde se už neplatí eurem a Katalánsko je odtrženo od Španělska. Zanedlouho se Bouřlivák pouští do další ze svých akcí, tentokrát má za lubem vykradení kasina v duchu filmu Dannyho parťáci. Nejprve tedy musí sestavit bandu schopných zlodějů, vymyslet plán k provedení loupeže a pustit se do akce... (TommyLee)

Courtemanche

Torrente speciálně nevyhledávám, ale když ,,pětka,, má tolik energie, tak se nebráním ani dalších dílů. Rozhodně zábavnější než jinde kolikrát již i ten druhý díl. Lepší 3 ()

TommyLee

Torrente opět v akci, tentokrát se po propuštění z vězení pustí do vyloupení kasina se svými kumpány. Bouřlivák opět jede vtípky a narážky jako na běžícím páse a nebere si servítky s ničím a nikým. Nutno uznat, že čtvrtý díl byl o trochu lepší, ale i přesto si pátý díl zaslouží 5 hvězd. ()

BOURQUE

Tak opäť jeden zo slabších častí z tejto ságy. Škoda, že pán Segura a jeho kamaráti sa snažia opakovať stále to isté len v iných šatách. Nehovorím, že nie sú dobré momenty, ale je ich skutočne málo. Prekvapil ma účinkovanie A. Baldwina. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

liberita

O sérii Torrente som už síce počula, zhliadnuť sa mi však zatiaľ podarilo len tejto jej piaty diel. Neviem či ľudia, čo naopak predchádzajúce diely už videli sú už na podobný humor zvyknutí a možno teda lepšie pripravení, ja som nebola a možno aj preto mi príliš nesadol. Mám španielske kino rada, toto však bola až príliš zbesilá jazda, v ktorej poriadne nič nedávalo zmysel a na každom kroku sa vynárala nejaká nelogickosť. Jedna hviezdička za pár vtipov a niektoré narážky na slávnejšiu sériu Danny´s Eleven s Georgeom Clooneym. Plus naozaj netuším čo v tomto filme robí Alec Baldwin, asi išlo o pokus apelovať na medzinárodné (US) publikum. Viac ma potešilo cameo Ricarda Darín, ktorý piatemu Torrentovi v mojom ponímaní vyniesol druhú hviezdičku. ()

DonBraso

Co jsem čekal,to se naplnilo.Liché díly jsou prostě špatný a pětka není vyjímkou.Segura zapne plyn na konci a nahodí na plac Baldwina,který má docela i time před kamerou.Bohužel chyběl humor,dvakrát se tak zasmál a to bylo vše.Konec díky trikům nahodil i akční vložku a celkově posledních 15 minut bylo fajn a klidně se mohlo rovnou začít tady,než vymýšlet loupež.Motivy jsou už za zenitem a Segura se svým Atleticem poukazuje občas na denní chvilky španělů co je vše sere.Euro,černoch...Nic nového pod sluncem,spíše pod mrakem.Čtyřka bude nepřekonatelná.40% ()