Špekoun

Bubulín

Komedie

Belgie / Švýcarsko, 2014, 83 min

• Nivenx

Nemám důvod vidět. Pointa nezajímavá.(3.8.2016)

kdyby v roli Kevina byl trochu zkušenější herec asi by příběh dostal jinou rovinu.Na výběr asi tvůrci neměli= buď špekoun mizerný výkon anebo hledat dobrý výkon ale nebyl k mání špekoun.Mouka byl o několik tříd výš.Podstatně výš.(8.7.2019)

• blondboss

Jednoznačne jeden z najzbytočnejších filmov tohto roka, a to nielen tých európskych. Dej vycucaný z prsta, nesympatickí hlavní hrdinovia a odkaz som hľadal naozaj len veľmi márne, lebo ten sa proste nedostavil. Nikdy viac. 25 %(15.10.2017)

Aspoň vím, že i v ostatních zemích Evropy, jsou filmy na stejné úrovni, jako ty české (podle mě). Tento film pojednává o 12ti letém Kevinovi, který má 101 kilo a těžko se z toho dostává. Mé očekávání z tohoto filmu bylo, že se film spíše zaměří na to, aby se Kevin snažil zhubnout, ale to během filmu celkem pomine a promítá se zajímavější příběh. Navíc Kevin do toho prochází pubertou čili obdobím vzdoru a to taky má zásadní vliv na příběh. Za mě se tento film povedl, ale abych tento film viděl, tak jsem musel jet až do Modřan, které jsou ode mne celkem daleko. Ale stálo to za to.(12.9.2016)