Tichý oheň

Akční / Drama

USA, 1991, 93 min

F. Smith Martin

• J.Connor

Mohu jen podepsat, co zde napsal kolega Ertai. Po slušné honičce, jménu Robert Z´Dar v titulcích a velmi tvrdém synth úvodu jsem byl také notně natěšen... Amatérská nuda, na které je tradičně nejlepší asi cover, ani to duo hermafroditních zabijáků to nezachránilo. Aspoň si pan Hilton-Jacobs chvíli žil sen o sobě jako akčním hrdinovi.(26.5.2019)

• Martin741

Nazhavi to divakov len preto, aby sa to potom utopilo v kope klise a prisernej nudy. Dialogy su po polhodine nepocuvatelne : 20 %(24.3.2020)

• Ertai

Nejdřív to vypadá docela slušně, pod úvodními titulky jede ta správná synťáková hudba, slušná honička, ale pak hrdina umře a hlavní pozici převezme černoch co vede fitcentrum, takže se z toho vyvine takový laciný blaxploitation, který se nejakým omylem ocitl v 90. letech, což se oproti těm ze sedmdesátých pozná podle šusťáků místo zvonáčů. Příběh prostý, triky taky, při bitkách se povážlivě kývaly papundeklové stěny, konec úplně strašný; no aspoň trochu potěšil Robert Z'Dar v roli zkorumpovaného poldy. Disribuce v ČSFR LARS video.(21.8.2009)