Veliteľ zásahovej skupiny prichádza so svojou vycvičenou jednotkou do jedného z mestských obytných panelákov, aby okradol najväčšieho dodávateľa drog. Mladá a krásna kuriérka sem prináša donášku, ktorú sa nikdy nemala pokúsiť doručiť. Swingers párty v byte u jedného z miestnych feťákov sa razom mení zo sexuálnych orgií na krutý boj o život. Toto je len hŕstka z osudov mnohých obyvateľov paneláku, ktorí sa ocitajú v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Mestom sa začína šíriť smrteľný vírus, ktorý mení ľudí v krvilačné beštie... (*CARNIFEX*)

PhillM.

Tak nevím, co bych zde měl hodnotit. Výbuchy z Adobe After Effects packu? Vyasiovatované Asiaty s vykulenýma očima, nesmyslně pobíhající sem a tam a nesnesitelně řvoucí? Odpustil bych tomu hodně a považoval to za low budget srandičku party nadšenců, ale to bych nesměl vědět o existenci např. Predator Dark Ages - to má totiž nápad, přitom je to na koleně v lese zpychtlená amatéřina, které ale lze odpustit téměř vše, právě díky tomu nápadu. Zombie Fight Club nemá, tedy kromě polonahých asijských krásek, nic. ()

Hapretor

Hrozná debilita bez nějakého smyslu nebo promyšleného děje. Asiaté mají na podobné kýčoviny patent. A oni si stejně myslí, že to má nějakou nosnou myšlenku ... nemá. Toto ne-filmové ne-dílo má jen jednu věc, na kterou se dá dívat až do konce - moc hezké, shukézní slečny v S-M oblečcích. Tím to končí. Příšte se podobnému dílu vyhnu velkým obloukem. ()

Rathalos

Tak toto je dalsi sikmooky zombie horor tentokrat z Tchajwanu,co som v poslednej dobe videl a musim povedat,ze ma to opat potesilo a pacilo sa mi to,nebolo to az tak dobre ako film Boosanhaeng,ale aj tak som sa dobre bavil,zombici boli odporni,kopec krvi,cize u mna za 4 hviezdicky...:-) ()

jack_scott

Grindhouse splatter, který však jakoukoliv myšlenku či lepší provedení dílčích detailů nemilosrdně kouše, trhá na kusy a topí v krvi. V tom hnusu se celej film vlastně ztratil. Nic moc, čekal jsem, že to bude víc než jen tupé splatter blood madness. 40%. ()

vinducha

Tentokrát nám nemrtví řádí na Tchajwanu . Spouštěčem epidemie je pilulka. Člověk malinko vidí spojitost s nejnovějšími syntetickými drogami , které se vyskytly na současném trhu (Xylazin). Jsou velice levné a jejich účinky na lidskou mysl způsobují chování ne nepodobné těm zombíkům zde. Ale zatím my neuživatelé můžeme snad být v klidu :--) ()

majklUK

Jeden z mala vydarenejsich hororu z Hong Kongu. Chen kazdopadne krvi, ac prevazne digitalizovanou, nesetril. Az na nekolik predigitalizovanych scen jsou masky a celkove digitalni triky pomerne slusne, samozrejme pouze z pohledu na dosavadni jiho-cinskou tvorbu. Andy On svou roli zvladl z prehledem, coz se ocividne nedalo rici o protagonistkach druheho pohlavi. Chen musel stravit hodne casu pri naboru (ne)herecek pro tento film. Jeste jsem nikdy nevidel, aby se v jedno cinskem filmu seslo tolik hezkych mladych 'modelek', ktere nemely za ukol nic jineho, nez jen vypadat dobre, aby se i neasiatum na tento film koukalo dobre. Ve filmu bylo i par vtipnych momentu, takze bych to spise oznacil jako hororovou komedii. Film ma kazdopadne svizne tempo a je celkem koukatelny. Pokud prekousnete vsechny ty nedotazene digitalni sceny a typicke cinske hrani '(ne)hercu' tak byste se u filmu nudit nemeli. ()

PORTER44

Divatelný čínský zombie horor kde samořzejmě nechybí ani kung fu scény, když dojdou náboje stačí bojové umění a zombie létají vzduchem, spíš jejich části, pak úchylný profesor který když mu zabijí dceru se zblázní a zabije její kamarádky a pak jako jeden z kápů města pořádá souboje mezi zombie a lidmi.Uječené číňanky byl opruz,zombie obludky docela ušly,režie nic moc. ()