Beyond the Mask

Paul McCusker

Ethan Ledden

Jurgen Beck
  • Scaevola

Nepochybně dobře míněný rodinný film se všemi klady pro děcka vychovaná hamburgery a křížem osázeným mnoha hvězdami a pruhy... pro zbytek světa ale jen průměrně zábavný mix nelogických rozhodnutí, sestříhaných scén a rádoby efektivních historek, které neudrží po hromadě ani J. Rhys-Davies, jenž tohle všechno musel dostat zřejmě jako veřejně prospěšné práce.(16.1.2017)

• majo25

Divím sa, že sa nejedná o televízny film, pretože spracovaním ho čisto pripomína. S čím súvisia nielen priemerné efekty a akčné súboje, ale aj slabšia dobrodružnosť. Ale horšie je na tom nápad, ktorý sa snaží prekrútiť beh dejín a urobiť z ničoho niečo. Prvá polka je strašne ukecaná, v tej druhej sa dostaví konečne aj akcia, na konci ktorej však prekvapí sci-fi prvok v podobe obrieho elektrického generátora. Po ňom už nasledujú iba výbuchy a celkové vyznenie pripomína skôr akčnú komédiu Wild Wild West. A čo povedať k Johnovi Rhys-Daviesovi? Ten herec vôbec nestarne.(11.6.2018)

Asi mám dobrou náladu nebo co, protože i těmhle celkem špatným a předvídatelným filmům dávám nějak moc vysoké hodnocení. Tohle je takový Zorro trochu jinak a na základě amerických dějin. Sem tam se to snaží být vtipné, sem tam akční, je to hodně patetické. Ale na nízkorozpočtovou produkci mi to prostě nepřišlo až tak zlé.(24.9.2015)

• BOURQUE

Jednoduchý a nekomplikovaný film, natočený podľa dobre fungujúcich základoch kategórie „B“. Škoda však, že niektoré časti príbehu (ako napríklad samotné zrodenie muža „beyond the mask“ a jeho „činnosti“) nedostali ešte väčší priestor. Celkovo to však pre mňa osobne nebolo také veľké sklamanie, ako som to čakal (možno po ďalšom videní by to mohlo byť aj slabšia trojica hviezd). K. Killmer je (a pravedepodone nielen tu) prekrásna a neodolateľná! Osobné hodnotenie: 69% (**) (14.9.2017)

• Acrobat

Priviazaný o posteľ do mňa dávali slušné množstvo elektriny. Keby tam boli okolo aspoň ženy, bol by som vzrušený. Okolo mužov to bolo trápne a nevkusné. Splietal som niečo o Edisonovi, drahých cenách elektriky, podmorských kábloch nespočetného množstva – pogumovaných, hranatej tvári. Bolo toho dosť, ale ani tie najväčšie výkriky v bolesti nemohli znieť mätúcejšie, než toto úbohé dielo. Amaterizmus a totálna nekoncepcia, kde len pozrieš. Neuveriteľne je radenie scén, kde niekedy to čo sa deje pred Vami je v tom momente nepochopiteľné. A to síce aj formálne, ale hlavne obsahovo. Zlepenec ničoho, v totálnej mizérii. Efekty nič, boje katastrofa, skákanie po strechách ako „V“. Absolútne chýbajúca kauzalita v základných otázkach kto, prečo, kvôli čomu. V nudnom kabáte preoblečený hold netuším čoho, lebo schizofrénia a nelogickosť prezentovaných fráz nemôže ani pri najlepšom Vašom vedomí získať pozornosť a ocenenie. Smelo odrádzam od naivity bez formy a obsahu. (videné 26.02.2016,BDrip)(26.2.2016)