poster

Pidiobři 3D

 • Velká Británie

  Tiny Giants 3D

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie, 2014, 43 min

Režie:

Mark Brownlow

Hudba:

Ben Foster

Hrají:

Stephen Fry (vyp.)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sonnery
  *****

  Tak nadupaný dobrodružství mi letos nenaservíroval ani Šílenej Max, ani melancholickej Bond a dokonce ani připosranej Hobit. Naopak, největší bad-ass je nebojácnej křeček!(1.1.2016)

 • GothaR
  ***

  Videl som to v 2D verzii, vadilo mi časté použitie CGI, toľko efektov som naposledy videl v Avengers... V porovnaní s Planet Earth 1/2 je to slabé, išlo viac o efekt ako o dokumentaristiku. Nezachránil to ani rozprávač, David Attenborough by bol omnoho lepší. 60 %(9.1.2017)

 • Katarine
  ****

  Můj třetí rok s AFO a třetí zahajovací film, tentokrát se sezením na bočním schodišti kvůli vysokému počtu návštěvníků (možná tak ještě lepší atmosféra). Skvělé... jen šlo až příliš vidět, jak moc se tvůrci snaží o co nejlepší 3D efekt. Každopádně Lábusův dabing parádní a vtipný. Naprostá spokojenost.(15.4.2015)

 • Stanislaus
  *****

  Dechberoucím způsobem natočený a úchvatný dokument ze zvířecí říše, jehož úspěch tkví v unikátních záběrech (nejen) ze zvířecí perspektivy. Chvílemi jsem jen nevěřícně zíral a tiše obdivoval tvůrce, kteří převedli na velké plátno vskutku nevídané záběry. Film je rozdělen do dvou částí (čipmank a křeček), přičemž každá z nich má svoje kouzlo, i když musím uznat, že se mi přece jenom část s křečkem líbila o něco víc, jelikož mi přišla povedenější a napínavější. Rovněž musím vyzdvihnout brilantní práci se zvukovými efekty a hudbou celkově, což společně s povedeným komentářem a již dříve zmíněmými záběry dělá z tohoto snímku nezapomenutelný zážitek. Zkrátka dokument, který se povedl úplně ve všech směrech a určitě si najde své příznivce mezi všemi věkovými kategoriemi diváků.(24.10.2015)

 • Sawy
  ****

  #AFO50 <3(7.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace