Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krátkometrážní
  • Akční
  • Animovaný

plakát

The King of Staten Island (2020)

Nemám úplně rád Apatowa (narozdíl od jeho dcery), ale tenhle film možná i díky osobnímu vkladu Peta Davidsona je velmi příjemným zážitkem bez přehnaného patosu (i když na konci v pár replikách sklouzne do doslovnosti, ale ani to nevadilo). Ani by člověk neřekl, že je to tak dlouhé.

plakát

Banda - Úžasná pětiletka (2022) (epizoda)

Myslím, že fight Kimiko s Rusákama bylo asi to nejvtipnější, co jsem zatím v tomhle seriálu viděl.

plakát

Obi-Wan Kenobi - Část IV (2022) (epizoda)

Jediný moment, kdy jsem měl pocit, že tahle epizoda k něčemu bude, je těch pár sekund u "hrobek". Jinak je to dost lacinej vývar z toho, co bylo ve finální misi ve Fallen Order, mínus logika, mínus překvapení. Proč aspoň toho Obi-Wana nenechaj se chvíli pomlátit na meče s Třetí sestrou? Pochválit se dá leda kamera a skvělý setdesign základny.

plakát

Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda)

Kurva přestaňte dělat z nejoblíbenějších postav retardy!!! Nejdřív Boba a teď Obi-Wan, a dokonce Leia, která je fakt mega nesnesitelná od prvního setkání s Obi-Wanem. A to má jako Vader fobii z trochy ohně teď? Nebo proč tam jen tak zůstal stát jak č*rák? A ten fight byl jako co?? I šedesátiletej Alec Guiness v původní sérii měl akčnější souboj! Každých 30 sekund tenhle díl vyplodí nějakou nelogičnost, že normálně na to napíšu asi nějakou analýzu, protože tohle je naprostý dilentantsví nejen s ohledem na starwarsový lore, ale i co se týče samotného filmového řemesla - konkrétně scénáře.

plakát

Stranger Things - Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (2022) (epizoda)

Zapamatujte si jméno Jamie Campbell Bower, tenhle borec to dotáhne daleko. Jinak bych tuhle parádní epizodu shrnul asi tak, že ani jsem nevěděl, jakou mám pravdu, když jsem u druhé epizody psal, že skutečné zlo se skrývá vždycky v lidech. Chtěl bych umět napsat něco tak neuvěřitelně propracovaného. // Mimochodem, připadají mi dost trapný údivy nad tím, že natáčení seriálu je drahé - 30 mil. $ na epizodu. Ty kráso, vždyť téměř každá epizoda 4. série má celovečerní (70+ min) stopáž! (kromě E03) Navíc je to narvané efektama, skvělým castem, výbornou výpravou a vizuálem. Devátá epizoda má dokonce mít 2,5 hodiny! A natočit to v průměru za 30 mega na epi, to je kurva výkon. Co by za to v Marvelu se svým průměrem 200 mega na film dali.

plakát

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Drahý Billy (2022) (epizoda)

Tykrááso! Fantastická nervydrásající jízda. Moc se mi líbí, že tahle série začíná být podobně strašidelná, jako byla první série. Nechce se mi věřit, že takhle dobrou epizodu režíroval stejnej týpek, co dělal Free Guy nebo Adam Project .

plakát

Obi-Wan Kenobi - Část I (2022) (epizoda)

"Jedies hunt themselves" WTF! Tady se někdo snažil natočit úvodní scénu ve stylu Hanebných panchartů a absolutně mu to nevyšlo.

Ovládací panel