silentname

"Poor Boy" je podľa mňa jeden neskutočne ale neskutočne nudný film. Je to emocionálne prázdne, keď to človek uvidí, tak mu to nič nedá, a ak to vynechá, tak o nič nepríde. Neviem ako to ani lepšie popísať. Tento film ma nechal absolútne prázdnym a znudeným od prvého momentu. Nemal som šajnu čo sa deje, nemal som poňatia kto sú naše postavy a nebavilo ma týchto dvoch bratov sledovať. Neviem čo som si mal z filmu vziať, no reálne mám pocit, že iba zabil obrovskú dávku môjho času. Bol som zvedavý, či Michael Shannon tomuto niečo pridá, no jediné čo dokážem z jeho prínosu povedať je, že to pôsobí, ako keby mu niekto ponúkol veľkú dávku peňazí za 5 minút času. Nefunguje to. Hudobne presýtené (hoci dobrá muzika), scenáristicky preplácané a absolútne prázdne. Sledovanie neodporúčam, no nakoľko to nikto dokopy ani nevidel, tak sa nebojím toho, že by bolo viac takých zvedavcov ako som ja. 2 a pol roka som na to čakal, aby som sa dočkal tejto čiernej diery. To je vskutku smutné. Hodnotenie: D- ()

• Celosvětová premiéra proběhla 17. dubna 2016 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se v Las Vegas (Nevada, USA). (BMW12)