poster

Indian Summer

Komedie / Drama

Velká Británie, 1996, 98 min

Režie:

Nancy Meckler

Scénář:

Martin Sherman

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Peter Salem

Producenti:

Martin Pope

Střih:

Rodney Holland

Kostýmy:

Monica Howe
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Jermann
  ****

  (FebioFest 2003) Je to už drahně let, takže své hodnocení momentálně zakládám na vzpomínce, že jsem byl z tohoto kousku velmi příjemně naladěn a celkově nadšen .. zvláště z působivého závěrečného představení. Billa Nighye si v tom už nevybavuju, což musím v dohledné době napravit reprízou. Snad to někde seženu.(1.6.2011)

 • Heroine
  **

  Film je to zvláštní, a svým způsobem i docela přiblblý. Ale skvělý Jason Flemyng, ve velice netradiční roli, je důvod ke zkouknutí. Naneštěstí jsem to ale našla jenom v rušivém a nesnesitelném Ruském rychlodabingu...(12.10.2012)

 • Svadbos
  ***

  Martin Sherman (autor hry "Bent") napísal scenár k tejto dojímavej dráme o homosexuálnom tanečníkovi (Flemyng), ktorý kvôli kariére odmieta prijať fakt, že je chorý na AIDS. Taktiež sa zapletie s terapeutistkou (Sher), ktorá sa stará oHIV-pozitívnych pacientov. Scenár sa môže zdať obyčajný, ale film je úprimný a exttrémne dobre zahraný. Svet tanca je pekne vykreslený. Americký titul: "Alive And Kicking".(25.9.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace