Indian Summer

Martin Pope

Rodney Holland

Kostýmy:

Monica Howe

(FebioFest 2003) Je to už drahně let, takže své hodnocení momentálně zakládám na vzpomínce, že jsem byl z tohoto kousku velmi příjemně naladěn a celkově nadšen .. zvláště z působivého závěrečného představení. Billa Nighye si v tom už nevybavuju, což musím v dohledné době napravit reprízou. Snad to někde seženu.(1.6.2011)

• Heroine

Film je to zvláštní, a svým způsobem i docela přiblblý. Ale skvělý Jason Flemyng, ve velice netradiční roli, je důvod ke zkouknutí. Naneštěstí jsem to ale našla jenom v rušivém a nesnesitelném Ruském rychlodabingu...(12.10.2012)

Martin Sherman (autor hry "Bent") napísal scenár k tejto dojímavej dráme o homosexuálnom tanečníkovi (Flemyng), ktorý kvôli kariére odmieta prijať fakt, že je chorý na AIDS. Taktiež sa zapletie s terapeutistkou (Sher), ktorá sa stará oHIV-pozitívnych pacientov. Scenár sa môže zdať obyčajný, ale film je úprimný a exttrémne dobre zahraný. Svet tanca je pekne vykreslený. Americký titul: "Alive And Kicking".(25.9.2011)