poster

Nina navěky

 • Velká Británie

  Nina Forever

 • USA

  Nina Forever

Komedie / Horor / Romantický

Velká Británie, 2015, 98 min

Scénář:

Ben Blaine, Chris Blaine

Kamera:

Oli Russell

Producenti:

Cassandra Sigsgaard

Zvuk:

Steve Bond

Scénografie:

Damien Creagh
(další profese)
 • bizz_mjc
  **

  Dal bych tři hvězdy, protože mě minimalismus filmu bavil a podobný úlety rád, ale přece jen mě, což by tolik nevadilo, u něj další tituly napadly, ale vlastně si tak ňák říkám, že romance mohla být romantictější, humor komediálnější a horor? Ten je v žánrovce asi jen kvůli Nině. Ale jinak fajn alternativa pro všechny nezávislosti-chtivé.(21.12.2016)

 • Rathalos
  ***

  Nina forever nie je v ziadnom pripade horor,komedia a nie je na tom ani nic romanticke,je to taka bizarna zalezitost,ktora u vacsiny divakom ostane nepochopena a zatratena,je mi tazko hodnotit to,ale zasluzi si pochvalu Abigail Hardingham za svoj herecky vykon,taktiez hudba bola fajn a snaha sa tiez ceni,cize tri hviezdicky dam...:-)(15.12.2018)

 • FAITH.BABE
  odpad!

  Asi sem fakt nebyla v rozpoložení na tenhle film, páč jinak nechápu ty hodnocení 2 a vejš. Pro mě naprosto nekoukatelná hovnoláda. K hororu to má daleko, mrtvou pizdu poplácanou krví uvidim i v Kriminálce Miami a hororem to nenazvu. Tyhle nezávislý festivalový sračkolády z duše nesnášim. Možná jsem jednoduchá, každopádně vážení, ani trochu mě to netrápí. Líná, nezáživná, nuďárna. Kéž by to bylo míň festivalový, uznávám, že by to MOHLO fungovat. Koho tenhle film nalákal cedulkou HORROR INSIDE, vyserte se na to. Ztráta času. Možná tomu za ňákej ten rok dám ještě šanci... Ale pochybuju.(16.2.2016)

 • kaylin
  ****

  „Nina navěky“ je pro mě milým překvapením, které mě velmi potěšilo. Je to film, který v sobě má hodně originálního, i když by se mohlo na první pohled zdát, že kombinuje prvky, které zde již byly. Ale právě tahle schopnost podívat se na jednotlivé prvky naprosto nově se mi na filmu velmi líbila. Navíc je to film odvážný, kterému se daří spojit komedii, drama, romantiku, horor a také pořádnou depresi.(9.2.2017)

 • maddy
  **

  Nina Should Rather Stay Dead. Hmm ... ehm ... ergh ... no ja neviem. Trojku medzi mužom a ženou a mŕtvou ex, ktorá sa derie spod postele asi nikde ide neuvidíte, ale aj napriek tejto neotrelej a divnej zápletke je Nina Forever inak veľmi nenápaditý a obyčajný film. Proti týmto indie, festivalovým kúskom síce nič nemám, práve naopak (z nedávanej doby ma napríklad potešil The Survivalist), ano Nina Forever je celá taká nedotiahnutá, občas pridivná, občas obyčajná a z danej zápletky sa jej nakoniec nedarí vydolovať nič. Asi chápem čo bolo cieľom režiséra a aj ten pokus o akýsi presah a kritiku vzťahov, ale ten film nemá jasný koncept, ktorým sa chce uberať. Často tak nastupujú hluché pasáže, v ktorých padá tempo na bod mrazu a nakoniec to je iba nuda a také rozprávanie o ničom, než by to bolo akokoľvek znepokojivé, dramatické alebo aspoň vtipné. Zvláštny, no zbytočný indie film, ktorý na začiatku mal aký taký nápad, ale jeho natiahnutie do celovečernej podoby je dosť zmätené. Pre nekrofilov bude Nina Forever asi splnený sen, no čo my ostatní? CELKOVO: 2* (4/10)(26.2.2016)