Do hloubky webu

Alex Winter

Keanu Reeves

Glen Zipper

• Amper01

Zkusím to hodně zkrátit: Jestli byl opravdu obviněn neprávem mě mrzí. Přesto - úplně nevinný evidentně není, se stránkou prokazatelně spojen je. A jestli si už někdo zahrává s ohněm (byť v nějakém svévolně dobrém přesvědčení) musí počítat s tím, že bude buď popálen, nebo i úplně shoří. A k otázce č.2 - jestli může vláda zasahovat do soukromí - je to jakoby zločinec vytasil revolver, zatímco policista by měl podle zákona k dispozici jen prak. Dokud bude právo uměle drženo pár kroků za zločinci, nemůžeme se divit, že je nelze chytit. I toto má samozřejmě svou temnou stránku - že i mezi zastánci práva se ukrývají zločinci, a tudíž jsou nástroje spravedlnosti zneužívané i k dalším zločinům. Ale to už je zase úplně jiná kapitola...(3.8.2018)

Víc než co jiného jde o poměrně detailní popis zániku Silk Road. Pokud hledáte něco trochu obecnějšího nebo různorodějšího, poohlédněte se po něčem jiném.(21.7.2015)

• dragon'88

FBI seized $3.6 million. FBI agents stole over $1 million in bitcoins. Idealistic young man my ass. "there is a conspiracy to keep drugs illegal". Drogy su zlo a je to vec biologie, nie nazoru.(26.6.2016)

Pěkný dokument, každý ať si udělá svůj názor. Ale je to maras!(24.8.2016)

Před zkouknutím tohoto dokumentárního pořadu jsem neměl tušení o tom, že existuje online černý trh. Svobodomyslný Ross objevil něco nového a podle mě si nezaslouží doživotní trest.(7.11.2016)

Tohle nedávám. Ostuda živočicha jménem člověk. Pokrytectví a stádnost vítězí nad inteligencí a svobodou. Kdo to řekl, Jefferson ? "Člověk, který je ochoten vyměnit svobodu za bezpečí, si nezaslouží ani jedno." Prostě zmrdi. ___freeross.org(7.12.2016)

Drogy jsou v tomto případě druhotné. Tady jde o to, že za prvé americká vláda využila nepříliš košer způsob, jak se dostat Silk Road na kobylku, za druhé to nebyl spravedlivý proces, Ulbrichta chtěli dostat za každou cenu jako odstrašující případ, ale moc se jim to nepovedlo (vzniklo ještě více stránek a komunit, které následují a rozšiřují jeho odkaz). Soudkyně jakýkoliv prostor pro řádnou obhajobu znemožnila, prostě další loutka v systému jako ti agenti, kteří si ještě pomocí Silk Road nabalíkovali kapsy bitcoinama. Příklad kafkárny jako vyšitý.(28.8.2017)

1 2 následující >>