Malyszs

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V každým mysterióznim nebo mindfuck seriálu je ta jedna epizoda, která odpoví na hodně důležitých otázek. Občas jsou horší, občas ne. Tahle není nijak geniální, ale otázky a prázdná místa v seriálu jako je Mr. Robot je třeba vyplnit a zodpovědět. Mám pro tyhle epizody slabost <3. Navíc je zde hlavní postava Tyrell, a to rozohdně je zajímavá postava. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! S příchodem odpovědí na mnohé otázky, seriál jaksi ztrácí na své tajemnosti. Tento díl se celý otáčel kolem Tyrella. Člověk se dověděl nejenom kde všude byl, nýbrž i to, že je zdatným dřevorubcem a má plnou skříň svých kostlivců, a to vše v prostřizích, které mají stvořitelé tohoto seriálu opravdu hodně promakané a úžasné. Okořenili to překrásnou písní, které se nemohu naposlouchat. Neskutečně úsměvná byla vsuvečka s Trumpem. To si tvůrci evidentně vychutnali. Celkově určitě slabší než předchozí díl. Nicméně stále topová záležitost. Nemohu se dočkat dalšího dílu. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mnohokrát sú retrospektívy iba barličkami na vyplnenie stopáže alebo nástroj pre uľahčenie si doslovného stvárnenia niečoho, čo sa tvorcom iným spôsobom zobrazovať nechce. V prípade E3E03 ale ide o takmer až geniálny ťah, ako priblížiť, respektíve ako najlepšie vyplniť mnohé medzery, na ktoré sme mysleli, že dostaneme odpoveď na konci druhej série. Tak Esmail to mal všetko naplánované trochu na neskôr a spätne to nemám vôbec prečo kritizovať. Elliot je psychoš a Mr. Robot je schizofrenné puzzle, kde ale všetko zatiaľ do seba elegantne zapadá. Alebo aspoň začína. ()