eps3.2_legacy.so (S03E03) (epizoda)

Tod Campbell

Mac Quayle

Scénografie:

Anastasia White

Spoilery! S příchodem odpovědí na mnohé otázky, seriál jaksi ztrácí na své tajemnosti. Tento díl se celý otáčel kolem Tyrella. Člověk se dověděl nejenom kde všude byl, nýbrž i to, že je zdatným dřevorubcem a má plnou skříň svých kostlivců, a to vše v prostřizích, které mají stvořitelé tohoto seriálu opravdu hodně promakané a úžasné. Okořenili to překrásnou písní, které se nemohu naposlouchat. Neskutečně úsměvná byla vsuvečka s Trumpem. To si tvůrci evidentně vychutnali. Celkově určitě slabší než předchozí díl. Nicméně stále topová záležitost. Nemohu se dočkat dalšího dílu.(28.10.2017)

Mnohokrát sú retrospektívy iba barličkami na vyplnenie stopáže alebo nástroj pre uľahčenie si doslovného stvárnenia niečoho, čo sa tvorcom iným spôsobom zobrazovať nechce. V prípade E3E03 ale ide o takmer až geniálny ťah, ako priblížiť, respektíve ako najlepšie vyplniť mnohé medzery, na ktoré sme mysleli, že dostaneme odpoveď na konci druhej série. Tak Esmail to mal všetko naplánované trochu na neskôr a spätne to nemám vôbec prečo kritizovať. Elliot je psychoš a Mr. Robot je schizofrenné puzzle, kde ale všetko zatiaľ do seba elegantne zapadá. Alebo aspoň začína.(10.11.2018)

Famózní epizoda, ve které nám tvůrci poodhalují dosud vcelku tajemnou dějovou linku kolem Tyrella.(18.3.2018)

• yvona

Tak pokud toto někomu připadá famózní, jsem asi já ztracena ve své realitě :D(22.3.2019)

Miluju, když tvůrci jakéhokoliv seriálu udělají epizodu, která se točí jen kolem jedné postavy kromě té hlavní. V tomto případě to platí dvojnásob.(7.11.2017)