Johny Machette: Se zbláznim

Hudební / Krátkometrážní
Česko, 2013, 3 min

Johny Machette

Karlsberger odpad!

Cancer ještě nikdy nedosáhl takové úrovně, jako právě teď. První karcinogenní věc na tomo klipu/songu je bezpochyby ukradený beat ze songu od Macklemore & Ryan Lewis ft. Ray Dalton - Can't Hold Us. S tímto beatem by člověk mohl očekávat něco, co se aspoň bude dát poslochat, ale tak se opravdu nestalo. Po dobu celého klipu divák může pozorovat dokonale autistické pohyby Johnyho Machette, které tomuto rakovinotvornému hudebnímu „zázraku“ dávají tu správnou šťávu. Nic ale nepřekoná ten pocit naprosté úzkosti, který budete pociťovat od doby co Johny Machette otevře pusu, a začne vyluzovat záhadné zvuky, které on označuje jako „text“. Jednu část textu ale musím uznat, že Johny vystihl naprosto správně, a to je část, ve které Johny popisuje svůj charakter: „Jsem namyšlenej primitiv, mý texty postrádají vtip.“ A také část, kdy Johny popisuje své existenční problémy: „A to holky netušej, že jsem vlastně chudej.“ Ok, tak to by byli části textu, které celkem dávají smysl, ale ten zbytek je pouze čistě koncentrovaný radioaktivní odpad, který neměl nikdy vzniknout. Tudíž, pokud chcete zažít 3 minuty absolutních hoven, můžu vám tento klip/song jedině dopručit! ()