Brána válečníků

• Francie Warrior's Gate (více)

Jack Bronson je nesmělý teenager a nadšený hráč počítačových her, v nichž je znám jako mistr kung-fu Černý rytíř. Jednoho dne se v jeho pokoji zjeví čínský bojovník Zhao s princeznou Sulin a pomocí kouzla Jacka zavedou do staré Číny, kde jim má pomoci porazit zloducha Aruna. Jack v sobě musí objevit odvahu a nečekaný talent v této bláznivé výpravě do jiného světa. (Magic Box)

Kushina

Příjemný rodinný fantasy film. Začátek a střed filmu byl skvělý, pak mi přišlo, že autor lehce nevěděl co použít a hodně scén ke konci bylo dost komických. Ale mělo to příběh i akci a já se nenudil. Takže ačkoliv to bylo béčko, tak dávám: 55% ()

mansonn

Stale premyslam pre aku vekovu skupinu bol tento film natoceny a co priviedlo Bautistu v tomto veldiele si zahrat. Ked som mal pocit, ze je to film pre deti, zrazu niekoho zabiju a ozaj neviem koho chceli tymto oslovit.Vo filme je ozaj zopar vtipnych scen, co sa ale tyka choreografie akcnych scen ufff tak to se panum nepovedlo moc dobre.Film sa ale da pozriet raz :-) ()

Sheemass

Film o klukovi milujícím počítačové hry, čínské princezně, bojovníkovi a čarodějovi cestujícím časem se jednoduše nepovedl. Příběh byl strašně přímočarý, jednoduchý a naivní. Zcela určitě je určený pro mladší publikum, tak přibližně desetiletých. Celkově však musím vyzdvihnout bojové scény, které byly až překvapivě slušné, ale to bylo asi to jediné co film držely při životě. ()

Nathaniel8

I snaha vidět tento film očima dítěte nedokázala překonat mnoho a mnoho nelogických scén. A že princezna je o dekádu starší než ten kluk bylo bohužel vidět taky... ()

Kamil111

Na to, že film produkoval Besson, tak platí pouze: shame on you! Hvězda pouze proto, že nejsem cílovka, jinak by to byl odpad. ()

Pythonator

Když vám vyskočí z hrnce mladá čínská rajda, rozhodně ten hrnec ihned rozmlaťte a sličnou pannu neprodleně deflorujte. Ušetříte si tak strastiplnou cestu podivně blbým filmem, sic je to cesta překrásnou čínskou krajinou. Co čekat od filmu, kde se teleportační hrnce nazývají honosně Brány válečníků? Přece nic. Ovšem ten záporák a jeho mordýř neměli chybu - člověk se aspoň zasměje a přemýšlí, zda nečumí na komedii. Být tak mladý puberťák, snící o čínských princeznách u mě v pokojíčku, určitě dám aspoň tři hvězdičky. ()

RomanL

Děj je sice jednoduchý a silně předvídatelný, nic originálního, ale je to stravitelná oddechovka a místy i lehce vtipná. Má to i poměrně dost dobrou výpravu. A mně osobně docela sedli i hlavní představitelé. ()

gezko

Toto sme tu už videli snáď 100 krát. Firbidden Kingdom, Karate kid a pod. Takže na jedno pozretie je to OK. Zaujal ten mamľas čo každého hneď zabil (namiesto bratranca, strýka a pod.). ()

Jarv

Tak obyčejné a téměř bez nápadu, až to není hezké. Hlavní představitel nezajímavý a otravně šablonovitý. K tomu místy mizerné efekty. Bautista je tím snad jediným relativně pozitivním. Oprávněných 45%. ()

Iceman7Svk

Priemerný Fantasy dobrodružný film. Na oddych večer úplne postačujúce. Jedine čo by som asi vytkol je ten tanečný vystúp na konci ... vedel by som bez neho žiť. Inak dobre. ()

metfor

"Tak jsem si říkal, kdyby Aron dostal to, co chce, třeba by se z něj stal Aron Vlídný." "Ve tvém světě jsou lidé, kteří dostanou co chtějí, když vyhrožují druhým?" "Jednoho znám." "A když dostane co chce, změní se?" "Ani ne." "Síla nepáchá dobro. Dobro činí dobro. Když se nepostavíš za správnou věc, tak za co?" "To se ti snadno řekne. Tenhle kluk je větší než já a taky silnější." "Jak to řešíš?" "Že zdrhnu." "A vyřeší to problém?" "... Ne." Tato skoro Churchillovská úvaha plus pohodová zábava -> za pět. ()