Po dvou letech na cestě, kdy utíkal před rukou zákona, už má Ben Hall skrývání až po krk a uvažuje o kapitulaci. Když se však objeví jeho starý přítel John Gilbert, Ben je opět zatažen mezi bandity. Znovu vytvoří gang a přijmou mezi sebe nového člena Johna Dunna. Trojice odstartuje sérii loupeží a přepadení po celém Novém Jižním Walesu. Když zabijí dva policisty, stanou se nejhledanějšími muži v dějinách Austrálie. Jakmile je vláda prohlásí za psance, které může kdokoli bez výstrahy zastřelit, Ben Hall učiní zoufalý pokus opustit kolonii. Jenže s tak velkou odměnou, která byla vypsána na jejich hlavy, na ně číhá zrada i tam, kde by ji čekali nejméně… (Cinemax)

rigby

Velmi povedený western. Výborně natočené, výborné herecké výkony. Často to ztrácí rytmus i děj, a to je asi největší problém tohoto filmu. Ale jinak určitě stojí za to ho vidět. ()

RomaS

Hodnotím výš než by si možná Ben Hall zasloužil, ale i přes tu brutální stopáž ve filmu kde se nic moc neděje, oceňuji jiný přístup a podmanivou atmosféru. Chtěl bych vysvětlit v čem spočívá ten rozdílný přístup. Z klasických westernů jsem zvyklý, že se hodně střílí a hodně umírá. Tento western to splňuje na 50 %. Přestřelek je tu vcelku hodně, ale když už někdo někoho trefí, je to zázrak. Chápu, že zažitý kolorit, kdy pistolníci trefují vyhozený cent poslepu na sto metrů je kravina, tady ale v rámci zobrazení Halla jako člověka, který nikdy nikoho nezabil to zašlo do opačného extrému. Vážnější prohřešek režiséra ale vnímám jako neschopnost diváka vtáhnout do děje a vcítění se do hlavní postavy. Jednoduše řečeno, celou dobu mi bylo jedno jestli ho někdo odpráskne nebo se mu podaří zdrhnout. Možná ale jde jen o motiv postavy. Byl to totiž jen obyčejný gauner, který okrádal úplně všechny. PS: Plavba lodí z Austrálie do USA musela stát v 19. století nehorázný balík. ()

Tominko12

Vydarený austrálsky western, ktorý poctivo vykresľuje charaktery hlavných postáv. Aj napriek dlhej stopáži je to vysoko pozerateľné, ale tri hviezdy sú predsa len maximum. ()

Maskati

Australáci si dali docela práci a vyšlo to. Perfektní herecké výkony dominují tomuto filmu. Samozřejmě s westernovými scénáři se moc dělat nedá,ale já jsem se bavil a délka mi vůbec nevadila, možná bylo trochu přes čáru, jak se hlavní hrdina fixoval na synka,no nevím..... Ale kdo má rád realističtější westerny bude určitě spokojen. A pro ty rejpaly: zkuste trefit revolverem z roku 1860 na třicet metrů. Uvidíte, že to není vůbec snadné, navíc podmíněné tím, že si patrony vyráběli psanci sami. Kdo ví něco o střílení,nebude překvapen. Spíš mile. Doporučuji ()