Jak vyrobit vraha

• USA Making a Murderer

Série(2) / Epizody(20)

Tenhle thriller o skutečných událostech, natáčený po dobu 13 let, sleduje nevídaný příběh dvou mužů obviněných z děsivého zločinu, který možná ani nespáchali. (Netflix)

Recenze uživatele hazdrova k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2015) (S01)

TLIESKAM! Nešťastná zhoda náhod, skorumpovaní policajti, ktorí spolu držia, nech sa deje čokoľvek a STEVEN AVERY. Ak si pozriete prvú sériu, už si ju nikdy neodpozriete. Tento seriál vo vás zanechá takú hlbokú stopu, ako žiaden iný. Budete sa hnevať, od zúfalstva sa chytať za hlavu, kričať na Kratza cez obrazovku, aj keď vás nemôže počuť, mať chuť napísať všetkým kamarátom o tejto nespravodlivosti a hlavne dopozeráte prvú sériu tak, že sa nebudeme môcť udržať a pustíte si druhú. TAKTO SA ROBIA SERIÁLY. ()

Série 2 (2018) (S02)

Druhá séria Making a Murderer vás na začiatku takisto nenechá chladnými a priblíži sa ešte viac prítomnosti. Seriál sme pozerali hneď po dopozeraní prvej série s vervou a dúfali v šťastný koniec. Ale toho sme sa, keďže ide o realitu, nedočkali. Veľmi ma sklamalo, že príbeh neskončil tam, kde mal, ale budeme len dúfať, že tretia séria prinesie Katheen Zellner, nový súdny proces a spravodlivosť. Po dopozeraní som začala sledovať celú kauzu aj na internete a vývoj budem sledovať naďalej. Vidíme sa pri rozsudku -not guilty! - #FreeStevenAvery ()

Netflix vyhodil zásadní manažerku

Netflix vyhodil zásadní manažerku