Chage and Aska: On Your Mark

(hudební videoklip)
Animovaný / Krátkometrážní / Hudební / Sci-Fi
Japonsko, 1995, 7 min

Hudební klip režírovaný Miyazakim pro japonskou popovou skupinu Chage & Aska. Je dlouhý 6 minut a 40 sekund a v kině byl promítán společně s filmem Whisper of the Heart v době jeho premiéry. Děj tohoto "klipu", který se odehrává v budoucnosti, začíná policejním útokem na sídlo sekty. Dva policisté zde objeví okřídlenou dívku - anděla, který je ihned převezen speciální jednotkou ke zkoumání do futuristické laboratoře. Nálezci s tím ale nesouhlasí a rozhodnou se dívku zachránit. (Jimmmy)

Smerfetka88

Písničku On Your Mark jsem našla hned, ale přiznám se, že mi trvalo, než jsem našla verzi, o které je tady řeč. Chtě nechtě jsem tedy zhlédla několik různých klipů. A odnáším si z toho dvě zásadní věci - 1.píseň jsem slyšela tolikrát, že bych si ji z fleku střihla někde na karaoke a 2.zjištění, že jsem bezcitná potvora se srdcem z kamene, když mě to nesložilo a nerozbrečelo (soudě podle reakcí na tento klip). ()

Zdenda

Studio ghibli - Hayao Miyazaki... Nevim, co napsat vice o tomhle filmu. Ony dvě jména jsou zárukou nevšedního, ale vždy takřka dokonalého zážitku. Ani zde tomu neni jinak, jen škoda, že je to "film" tak krátký... ()

Borecz

Po vizuální stránce vynikající, ale ta hudba je poměrně hrozná. Japonský pop se evidentně nijak neliší od toho amerického a jakéhokoli jiného. ()

jack_scott

Hezké, byl by z toho asi dost zajimavý film...škoda že je to jen klip. Flashbacky to kazí, a ta kdávám jen *** a 65%, ačkoliv jinak by to bylo na **** a 80%. ()

clarc

Teda nevim co je na tom tak skveleho. Asi pro tyhle veci nemam cit nebo co, ale vic jsem se nenudil ani u ceskych radoby telenovel. ()