Lucie Tour

Lucie Tour 90

(Československo)

Dokumentární / Hudební / Krátkometrážní

Československo, 1990, 31 min

V titulcích filmu uvedeno: název Lucie Tour ’90; rok výroby 1991.(29.4.2014)

"Dámy a pánové. Dnes večer v 19:00 v PKO koncert skupiny Lucie a skupiny Plexis. Lístek stojí jenom 20 korun." Tak za dvacku bych šel tehdy a neváhal bych ji obětovat ani dnes. Co se týká dokumentu o koncertování v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku, tak mě nejvíc bavilo to šaškování na tanku, exhibice v koupelně a Kodymova touha své kolegy postřílet. Jinak je to spíš taková prezentace skladeb z prvního a dle mého názoru nejlepšího alba skupiny Lucie, doprovázená rebelským požíváním alkoholu v pracovní době a močením na veřejnosti. Tehdy mě to bavilo a i dnes se na to se zájmem podívám.(27.5.2016)

Snad nebylo lepší příležitosti tento snímek vidět,než 29.6.2013 těsně před koncertem Lucie v Karlových Varech po jejich devítileté pauze.A co následovalo po dokumentu......byla jedna velká jízda!!!!!(7.7.2013)

Na svoji dobu velice zajímavý (respektive netradičně vytvořený) dokument. Vlastně to moc o tom turné ani není, spíš se jedná o speciální pohled na kapelu s výběrem nejlepších songů tehdejší Lucie. Celkově je to mezi 3/4 hvězdami, za kapelu Lucii a Ondříčka lehce zaokrouhlím nahoru.(24.7.2014)

Kvalitově a obsahově je na to 3 hvězdičky, ale to bych jim prostě nemohl udělat! Už za měsíc, kurňa! Tohle sou vlastně jen poskládaný nahrávky do sebe a jako podkreslení jsou nahrávky ze studia. Asi se to má tvářit, že je to nahraný z koncertů, ale neni :o).(20.5.2014)