Můj 300kg život (TV pořad)

• Česko

Můj 270kilový život

• Česko

Můj 270kg život

My 600-lb Life

Reality-TV

USA, 2012, 50 min

Ten kto videl film "Taxidermia" tak to je nič oproti tomu čo uvidí tu... Realita je ďaleko morbídnejšia než akýkoľvek film na svete.(5.3.2017)

• contreras

Hardcore za hranou všeho! No není nad to, točit morbidně obézní lidi, jak chodí na hajzl. Hrůza, co se nedá ve střítzlivém stavu sledovat, bez sebezpytujících výronů zoufalství nad vlastním obžerstvím. Je pravda, že nesním k obědu fritovaný obsah popelnice na komunální odpad, ale takový ty vyžranci taky kdysi nebyli...(24.5.2017)

Výchovně odstrašující seriál pro nezřízené žrouty, diváky s nadváhou a sklony k obezitě. Do ordinace doktora Nowzaradana to opravdu nechcete dopracovat.(1.12.2018)

Veru toto človek nevymyslí, toto je život a reality...neskutočné ako sa vedia ľudia dojesť......Silno pozerateľné:)(6.3.2017)

Je to sonda do světa kruté závislosti na jídle. Uvidíte takřka v přímém přenosu, kam až se dá dostat. Ale také neskutečnou snahu těch, kteří se rozhodnou s tím bojovat. Ne vždy je to jednoduché a ne vždy se to povede. Tady už jde opravdu o život. A zároveň je docela odvážné se lékařsky soustředit na tuto skupinu nemocí,protože s sebou nese specifické problémy, které jsou u každého jiné. Já si z toho odnáším, jak moc konzumní život e v USA žije a jak jsou lidé závislí na rychlém občerstvení. U nás se s obezitou setkáte, ale obvykle není takto morbidní. Není to jen tím, že tohle jsou skupiny "vybraných", stačí se podívat do rodin "nemocných", protože tam řadu kandidátů potkáte také. Pro mne je to opravdu velmi poučné a zajímavé.(16.10.2017)