Funeral for a Ford (S03E14) (epizoda)

Funeral for a Ford

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2019, 55 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

• Frajer42

I když se zde píše konec jedné obrovské životní etapy, tak si zkrátka nemohu pomoct, že jsem právě viděl jeden z nejhorších dílů celého pořadu. Celý se táhne na rozlučkové notě a závěrečné oznámení konce diváka ani moc nepřekvapí. Kapitalističtí zbohatlíci nám vykládají, jaké si mohl kdysi pořídit auto jejich otec a Hammond naopak, jaké auto si jeho otec pořídit nemohl. Celý díl je těžce nostalgický a bez malé špetky humoru. Říká se, že se má v nejlepší přestat. Budu tedy považovat předchozí díl za ruzlučkový. Tohle byl obrovský omyl, který se těžce nevydařil. Jelikož přímo zde hodnotím díl, tak musím sáhnout takřka po nejnižším hodnocením. Jako celek vnímám samozřejmě pořad úplně jinak.(3.5.2019)

"People cry. Not because they're weak. It's because they've been strong for too long." - Johnny Depp... aneb srdceryvná rozlučka s jednou ikonickou érou, v níž všichni diváci uvidí, jak pláče správnej chlap. Děkujem hoši!(1.5.2019)