Poldové v akci (TV seriál)

• Česko

Policisté v akci

Policajti v akcii - Škandalózne prípady

Policajti

Slovensko, 2016, 60 min

• David.Darco

Nechápem ako niekto môže natočiť takúto ... Hnačku bez kúsku citu pre záber alebo aspoň posrany dialóg. Toto nie že hrajú neherci ale tu hrajú dementi čo kývli na tak s prepačenim dohnojeny scenár že až. Čo čakať od policajných príbehov ? No tak keď si túto odpornú nechutnú oplzlosť plnú katastrofických výkonov porovnám s najväčšími krimi prípadmi Slovenska tak nechápem, prečo práve toto vzinklo. Televízia mohla kľudne obnoviť tento seriál, nie samozrejme vyplodia takúto... Nemám slov. Pane Bože chráň ma pred HNOJKOU keď som doma chorý.(9.2.2017)

• SOLOM.

Chtěl jsem porovnat tento dost nepovedený Primácký projekt a tak jsem mrknul i na pár slovenských fízlů v akci. Když už s tím kluci začali a naši okopírovali tak opravdu se vším všudy. Dost chabé (spíš) katastrofální rádoby herecké výkony mě znechutili ještě víc, než tomu bylo u těch našich policajtů. Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale to jsem se spletl.(10.2.2018)

• tron

Absolútne televízne dno (konkurenčné - markizácke - Policajné prípady sú oveľa lepšie). Odporné "herecké výkony", strašné dialógy, nesympatickí herci, absurdné prípady (OK, to teoreticky nie je mínus, reálni policajti sa s WTF momentmi stretávajú pomerne často). Vrcholom je absolútne šialené správanie údajne profesionálnych policajtov. Jeden príklad za všetky: hliadka je privolaná do rodinného domu, kde oznamovateľ tvrdí, že sa mu niekto vlámal do domu, on ho pri tom prekvapil, ťažko ho zranil, z lupiča všade krvi ako z prasaťa, týpek ho odvliekol do stodoly a tam zrejme páchateľ umrel. A policajti? Pohodička, do žiadnej stodoly sa neponáhľajú, nič ich netrápi, namiesto toho sa dokonalo chladnokrvne vypytujú oznamovateľa, že ako presne k tomu došlo a podobne. Volanie záchranky? Utekanie do stodoly? Načo...(12.3.2018)

• Arsenal83

Neskutočná odpadová komédia. 15 kiloví policajti nie sú schopní vyraziť dvere, hlasy majú mocné jak králiky, rešpekt by vzbudili len v homo bare. Znôšku nehercov doplňuje super kamera nastavená tak, že skôr uveríte v Star Trek ako skutočný príbeh, než tu v nejaký pocit hodnovernosti. Natočené pre slovenské stádo, ktoré po dvanástke vo fabrike sadne na gauč a potrebuje relácie na svojej intelektuálnej úrovni.(10.1.2017)

• lubospoti

Nebudu zde vyjmenovávat jednotlivě, co se mi na tomhle pořadu nelíbí - všechno je totiž špatně. Opravdu nechápu diváky, kteří se na tohle dobrovolně dívají. Pokud má tento pořad vylepšit obraz policie v očích veřejnosti, tak jim spíš dělá medvědí službu. Myslel jsem si, že česká verze je příšerná, ale tahle slovenská je ještě o chlup horší.(4.12.2018)