Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov. Nový polohraný seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov. (TV JOJ)

(více)

Recenze (45)

topi 

všechny recenze uživatele

Nemůžu za to, ať mi každý odpustí takové hodnocení, ale já se sledováním Poldů v akci bavím absolutně královsky!! Slovenská verze oproti české navíc obsahuje ještě "dramatickou" hudební složku a dokonce i záliby a vlastnosti strážmistrů , kteří vystupují a "hrají" v jednotlivých dílech. Občas jsou trestné činy přiblíženy divákům a "akčním" způsobem předvedeny. Neskutečná dementnost scénáristů, neskutečné výkony policajtů a všech ostatních osob, tohle prostě nejde už ničím předčit. Takové příběhy nemůže vymyslet normální a soudnej člověk. U dílu, ve kterém studenti na hřbitově chlastají a zneuctívají hroby a jedna babka, která na ně zavolá policisty a pořád jim kafrá do vyšetřování, to jsem se málem smíchy připosral. ()

shivaki odpad!

všechny recenze uživatele

Herecke vykony akteru i celkova uroven poradu jsou naprosto tragicke, to je bez debat. Mne osobne zaujal jiny aspekt celeho poradu - a to ze svym obsahem a prezentaci je urcitym zrcadlem slovenske spolecnosti. Zajimava sonda do vetsinove slovenske mentality, jejiho vzorcu dobro - zlo a mravu obecne. V tomhle smyslu je to bohuzel prehlidka pokrytectvi, bigotnosti, xenofobie a malonestacke mentality. Zarnym prikladem budiz mnohokrat omlety prototyp pachatele, dukazem jehoz nizkych mravu a toho ze patri za mrize je skutecnost, ze je "zdrogovany"... ()

Reklama

DzejjPii odpad!

všechny recenze uživatele

Nevěděl jsem, že se něco může vyrovnat naší Policii v akci, ovšem naši bratia se v tomto ohledu opravdu předvedli. Česká Policie v akci je oproti tomuhle masterpiece. Takováhle neuvěřitelná slátanina se jen tak nevidí. Opravdu bych někdy rád potkal režiséry a zeptal se jich na několik otázek, protože natočit něco takového, to vyžaduje skoro až nadpozemské schopnosti. Kamera je příšerná, herecké výkony jsou strašlivé a herci mi příjdou jako náhodní lidé z ulice. Občas mají co dělat, aby se nesmáli. Případy jsou vyloženě dementní a snaží se být za každou cenu co nejvíce šokující a vždycky v nich musí být několik zvratů spolu s hudebními vložkami. Dneska třeba dávali epizodu se sériovým ehm, čů... čůr... močičem, který čůral na náhodné lidi. Pominu hlášky typu: "Dneska to tu udělal už čtyřikrát, tak se to určitě bude opakovat" a přesuneme se k případu samotnému. Zezačátku to policisté klasicky řešili s lidmi a tak - to je v pořádku. Zachvilku se ovšem kamera přemístila na úplně jiné místo, kde byla jenom nějaká žena, za kterou rovnou odzačátku stál sériový močič, který k ní přišel a začal si rozepínat poklopec. A to už opravdu ani nejde předstírat, že by to bylo reálné. Zaprvé si představuju rejžu, kterej říká kameramanovi: "Hele, to je ten týpek, kterej ji určitě chce počůrat. Hele, nic nedělej a toč. Taaak. Paráda." A močiče, který si v hlavě říká: "No, sice tam stojí ženská a pár metrů od ní štáb s kamerou s zvukařem, kterej ji natáčí, ale já už fakt potřebuju. To je jedno, jdu na to, zbytek se vyřeší později." U některých případů tam jsou i rozhovory s poškozenými a nebo obviněnými - to také trochu narušuje představu reálnosti. Je trochu divné, když někoho zatknou za nějaký závažný trestný čin a odvezou ho na služebnu a následně se k tomu ten podezřelý vyjadřuje. Na stejném místě. Za další - pokud točíte pořad o policii, tak jim proboha aspoň obstarejte stejnokroj, který se v dané zemi nosí. Stejnokroj, který nosí herci, vypadá jako parodie z tržnice. Jinak zbytek je asi jako naše Policie v akci - pachatel je vždycky pár metrů od činu, pokud někoho potřebují, vždycky tam úplně náhodou příjde, pokud je něco v pořádku, tak se udělá namátková kontrola, která už v pořádku není. V poutech končí skoro všichni. Musím ještě dodat - Kia Cee'd moc velký respekt teda nevzbuzuje. A já už končím, stejně je už můj komentář delší než scénář jedné epizody. ()

Richmond odpad!

všechny recenze uživatele

Toto televízia JOJ nemôže myslieť vážne. Sme zvyknutí, že televízna zábava je hlúpa a primitívna aby naštvala normálnych ľudí a pobavila tupé mozgy. Ale toto nie je ani komédia, paródia či satira. Tu sa jedná o "autenticky" zahrané príbehy z reálneho života. Päťkorúnoví herci, rekvizity, kamera, scenár (ak vôbec je nejaký) pretože tí herci kecajú kokotiny v jednom kuse... A keď si už nemyslíte, že to môže byť ešte horšie, vtom príde reklama. Ospusťte mi takéto tvrdenie, ale kiežby s redakciou TV Joj narobil niekto taký cirkus ako s redakciou časopisu Charlie Hebdo vo Francúzsku. Dotyčný, ktorý by sa na taký čin podujal by tým ZACHRAŇOVAL ŽIVOTY. 0% odpad ()

alba odpad!

všechny recenze uživatele

Už názov relácie poukazuje na to, že pôjde o bulvárne spracovanie policajnej tematiky, keďže slovo „škandalózne" je typickým prídavným menom v senzáciuchtivom bulvári. "Škandalóznym" by som ale nazvala spracovanie danej tematiky. Nečakám, že produkcia TV JOJ prinesie niečo nové a kvalitné, avšak ak na to nemajú, prečo sa pokúšajú robiť nekvalitné „braky"? Herecké výkony? Aké? Kde zohnali tých ľudí? Na ulici ich oslovovali? Vedia vôbec títo ľudia, ako reálne policajná práca vyzerá? Nedá sa na to ani pozerať, neodporúčam. Tie herecké výkony sú odstrašujúce. Mohli by ich použiť ako príklad pre budúcich hercov, ako sa nemajú pred kamerou správať. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama