Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov. Nový polohraný seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov. (TV JOJ)

SOLOM. odpad!

Chtěl jsem porovnat tento dost nepovedený Primácký projekt a tak jsem mrknul i na pár slovenských fízlů v akci. Když už s tím kluci začali a naši okopírovali tak opravdu se vším všudy. Dost chabé (spíš) katastrofální rádoby herecké výkony mě znechutili ještě víc, než tomu bylo u těch našich policajtů. Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale to jsem se spletl. ()

MM_Ramone odpad!

Život a hooligans kamaráti ma naučili, že všetci policajti sú bastardi (A.C.A.B. - All Cops Are Bastards). To už dávno viem a ťažko ma niekto niekedy predsvedčí, že to tak nie je. Policajti sú zakomplexovaní čuráci, s ktorými sa nedá ani len rozumne komunikovať. Mali by pomáhať a chrániť, to však je iba prázna fráza, čo majú napísanú na služobných autách. Sú to jebnutí uniformovaní kokoti, ale nie až tak kokotsky kokotskí ako ich vykresľujú v ochotníckom projekte "Policajti v akcii - Škandalózne prírady". Chvíľu som bol v tom, že je to nejaká paródia, satira či podivný sitcom, ale oni to myslia vážne. TV JOJ zaradila do svojho vysielania vskutku totálne primitívny odpad! ()

tron odpad!

Absolútne televízne dno (konkurenčné - markizácke - Policajné prípady sú oveľa lepšie). Odporné "herecké výkony", strašné dialógy, nesympatickí herci, absurdné prípady (OK, to teoreticky nie je mínus, reálni policajti sa s WTF momentmi stretávajú pomerne často). Vrcholom je absolútne šialené správanie údajne profesionálnych policajtov. Jeden príklad za všetky: hliadka je privolaná do rodinného domu, kde oznamovateľ tvrdí, že sa mu niekto vlámal do domu, on ho pri tom prekvapil, ťažko ho zranil, z lupiča všade krvi ako z prasaťa, týpek ho odvliekol do stodoly a tam zrejme páchateľ umrel. A policajti? Pohodička, do žiadnej stodoly sa neponáhľajú, nič ich netrápi, namiesto toho sa dokonalo chladnokrvne vypytujú oznamovateľa, že ako presne k tomu došlo a podobne. Volanie záchranky? Utekanie do stodoly? Načo... ()

Arsenal83 odpad!

Neskutočná odpadová komédia. 15 kiloví policajti nie sú schopní vyraziť dvere, hlasy majú mocné jak králiky, rešpekt by vzbudili len v homo bare. Znôšku nehercov doplňuje super kamera nastavená tak, že skôr uveríte v Star Trek ako skutočný príbeh, než tu v nejaký pocit hodnovernosti. Natočené pre slovenské stádo, ktoré po dvanástke vo fabrike sadne na gauč a potrebuje relácie na svojej intelektuálnej úrovni. ()

topi

Nemůžu za to, ať mi každý odpustí takové hodnocení, ale já se sledováním Poldů v akci bavím absolutně královsky!! Slovenská verze oproti české navíc obsahuje ještě "dramatickou" hudební složku a dokonce i záliby a vlastnosti strážmistrů , kteří vystupují a "hrají" v jednotlivých dílech. Občas jsou trestné činy přiblíženy divákům a "akčním" způsobem předvedeny. Neskutečná dementnost scénáristů, neskutečné výkony policajtů a všech ostatních osob, tohle prostě nejde už ničím předčit. Takové příběhy nemůže vymyslet normální a soudnej člověk. U dílu, ve kterém studenti na hřbitově chlastají a zneuctívají hroby a jedna babka, která na ně zavolá policisty a pořád jim kafrá do vyšetřování, to jsem se málem smíchy připosral. ()