Poldové v akci (TV seriál)

• Česko

Policisté v akci

Policajti v akcii - Škandalózne prípady

Policajti

Slovensko, 2016, 60 min

• SOLOM.

Chtěl jsem porovnat tento dost nepovedený Primácký projekt a tak jsem mrknul i na pár slovenských fízlů v akci. Když už s tím kluci začali a naši okopírovali tak opravdu se vším všudy. Dost chabé (spíš) katastrofální rádoby herecké výkony mě znechutili ještě víc, než tomu bylo u těch našich policajtů. Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale to jsem se spletl.(10.2.2018)

Áno, viem, že tento seriál pôsobí mega amatérsky a častokrát správanie polície, či ľudí, je naozaj vtipné a mnohokrát trápne, ale akosi som to pozeral rád. Predovšetkým je obdivuhodné, ako vždy okamžite stretnú čistou náhodou páchateľa poblíž miesta činu, alebo vrcholom tejto tvorby neraz bolo, že sám páchateľ prišiel naspäť na miesto činu, aj keď sa tam nachádzala polícia, ktorú si akože nevšimol. Reálne hodnotenie asi 1*, ale ja musím dať za 4*, ja som sa bavil.(16.1.2017)

• MM_Ramone

Život a hooligans kamaráti ma naučili, že všetci policajti sú bastardi (A.C.A.B. - All Cops Are Bastards). To už dávno viem a ťažko ma niekto niekedy predsvedčí, že to tak nie je. Policajti sú zakomplexovaní čuráci, s ktorými sa nedá ani len rozumne komunikovať. Mali by pomáhať a chrániť, to však je iba prázna fráza, čo majú napísanú na služobných autách. Sú to jebnutí uniformovaní kokoti, ale nie až tak kokotsky kokotskí ako ich vykresľujú v ochotníckom projekte "Policajti v akcii - Škandalózne prírady". Chvíľu som bol v tom, že je to nejaká paródia, satira či podivný sitcom, ale oni to myslia vážne. TV JOJ zaradila do svojho vysielania vskutku totálne primitívny odpad!(26.1.2017)

• tron

Absolútne televízne dno (konkurenčné - markizácke - Policajné prípady sú oveľa lepšie). Odporné "herecké výkony", strašné dialógy, nesympatickí herci, absurdné prípady (OK, to teoreticky nie je mínus, reálni policajti sa s WTF momentmi stretávajú pomerne často). Vrcholom je absolútne šialené správanie údajne profesionálnych policajtov. Jeden príklad za všetky: hliadka je privolaná do rodinného domu, kde oznamovateľ tvrdí, že sa mu niekto vlámal do domu, on ho pri tom prekvapil, ťažko ho zranil, z lupiča všade krvi ako z prasaťa, týpek ho odvliekol do stodoly a tam zrejme páchateľ umrel. A policajti? Pohodička, do žiadnej stodoly sa neponáhľajú, nič ich netrápi, namiesto toho sa dokonalo chladnokrvne vypytujú oznamovateľa, že ako presne k tomu došlo a podobne. Volanie záchranky? Utekanie do stodoly? Načo...(12.3.2018)

• alba

Už názov relácie poukazuje na to, že pôjde o bulvárne spracovanie policajnej tematiky, keďže slovo „škandalózne" je typickým prídavným menom v senzáciuchtivom bulvári. "Škandalóznym" by som ale nazvala spracovanie danej tematiky. Nečakám, že produkcia TV JOJ prinesie niečo nové a kvalitné, avšak ak na to nemajú, prečo sa pokúšajú robiť nekvalitné „braky"? Herecké výkony? Aké? Kde zohnali tých ľudí? Na ulici ich oslovovali? Vedia vôbec títo ľudia, ako reálne policajná práca vyzerá? Nedá sa na to ani pozerať, neodporúčam. Tie herecké výkony sú odstrašujúce. Mohli by ich použiť ako príklad pre budúcich hercov, ako sa nemajú pred kamerou správať.(12.9.2016)