Poldové v akci (TV seriál)

• Česko

Policisté v akci

Policajti v akcii - Škandalózne prípady

Policajti

Slovensko, 2016, 60 min

• brasek

Smiešne až je to celé trápne! Neviem kto píše scenár k jednotlivým príbehom, ale niektoré sú totálna fraška. Zatknutý únosca privedie policajtov na miesto, kde drží zviazanú ženu a oni ho tam začnú vypočúvať a nie zachraňovať unesenú! Policajti zatknú a spútajú exhibicionistu a potom ho vyzvú aby im ukázal OP!(30.3.2017)

• Arsenal83

Neskutočná odpadová komédia. 15 kiloví policajti nie sú schopní vyraziť dvere, hlasy majú mocné jak králiky, rešpekt by vzbudili len v homo bare. Znôšku nehercov doplňuje super kamera nastavená tak, že skôr uveríte v Star Trek ako skutočný príbeh, než tu v nejaký pocit hodnovernosti. Natočené pre slovenské stádo, ktoré po dvanástke vo fabrike sadne na gauč a potrebuje relácie na svojej intelektuálnej úrovni.(10.1.2017)

• SOLOM.

Chtěl jsem porovnat tento dost nepovedený Primácký projekt a tak jsem mrknul i na pár slovenských fízlů v akci. Když už s tím kluci začali a naši okopírovali tak opravdu se vším všudy. Dost chabé (spíš) katastrofální rádoby herecké výkony mě znechutili ještě víc, než tomu bylo u těch našich policajtů. Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale to jsem se spletl.(10.2.2018)

• DzejjPii

Nevěděl jsem, že se něco může vyrovnat naší Policii v akci, ovšem naši bratia se v tomto ohledu opravdu předvedli. Česká Policie v akci je oproti tomuhle masterpiece. Takováhle neuvěřitelná slátanina se jen tak nevidí. Opravdu bych někdy rád potkal režiséry a zeptal se jich na několik otázek, protože natočit něco takového, to vyžaduje skoro až nadpozemské schopnosti. Kamera je příšerná, herecké výkony jsou strašlivé a herci mi příjdou jako náhodní lidé z ulice. Občas mají co dělat, aby se nesmáli. Případy jsou vyloženě dementní a snaží se být za každou cenu co nejvíce šokující a vždycky v nich musí být několik zvratů spolu s hudebními vložkami. Dneska třeba dávali epizodu se sériovým ehm, čů... čůr... močičem, který čůral na náhodné lidi. Pominu hlášky typu: "Dneska to tu udělal už čtyřikrát, tak se to určitě bude opakovat" a přesuneme se k případu samotnému. Zezačátku to policisté klasicky řešili s lidmi a tak - to je v pořádku. Zachvilku se ovšem kamera přemístila na úplně jiné místo, kde byla jenom nějaká žena, za kterou rovnou odzačátku stál sériový močič, který k ní přišel a začal si rozepínat poklopec. A to už opravdu ani nejde předstírat, že by to bylo reálné. Zaprvé si představuju rejžu, kterej říká kameramanovi: "Hele, to je ten týpek, kterej ji určitě chce počůrat. Hele, nic nedělej a toč. Taaak. Paráda." A močiče, který si v hlavě říká: "No, sice tam stojí ženská a pár metrů od ní štáb s kamerou s zvukařem, kterej ji natáčí, ale já už fakt potřebuju. To je jedno, jdu na to, zbytek se vyřeší později." U některých případů tam jsou i rozhovory s poškozenými a nebo obviněnými - to také trochu narušuje představu reálnosti. Je trochu divné, když někoho zatknou za nějaký závažný trestný čin a odvezou ho na služebnu a následně se k tomu ten podezřelý vyjadřuje. Na stejném místě. Za další - pokud točíte pořad o policii, tak jim proboha aspoň obstarejte stejnokroj, který se v dané zemi nosí. Stejnokroj, který nosí herci, vypadá jako parodie z tržnice. Jinak zbytek je asi jako naše Policie v akci - pachatel je vždycky pár metrů od činu, pokud někoho potřebují, vždycky tam úplně náhodou příjde, pokud je něco v pořádku, tak se udělá namátková kontrola, která už v pořádku není. V poutech končí skoro všichni. Musím ještě dodat - Kia Cee'd moc velký respekt teda nevzbuzuje. A já už končím, stejně je už můj komentář delší než scénář jedné epizody.(2.8.2018)

• tron

Absolútne televízne dno (konkurenčné - markizácke - Policajné prípady sú oveľa lepšie). Odporné "herecké výkony", strašné dialógy, nesympatickí herci, absurdné prípady (OK, to teoreticky nie je mínus, reálni policajti sa s WTF momentmi stretávajú pomerne často). Vrcholom je absolútne šialené správanie údajne profesionálnych policajtov. Jeden príklad za všetky: hliadka je privolaná do rodinného domu, kde oznamovateľ tvrdí, že sa mu niekto vlámal do domu, on ho pri tom prekvapil, ťažko ho zranil, z lupiča všade krvi ako z prasaťa, týpek ho odvliekol do stodoly a tam zrejme páchateľ umrel. A policajti? Pohodička, do žiadnej stodoly sa neponáhľajú, nič ich netrápi, namiesto toho sa dokonalo chladnokrvne vypytujú oznamovateľa, že ako presne k tomu došlo a podobne. Volanie záchranky? Utekanie do stodoly? Načo...(12.3.2018)