Poldové v akci (TV seriál)

• Česko

Policisté v akci

Policajti v akcii - Škandalózne prípady

Policajti

Slovensko, 2016, 60 min

• lubospoti

Nebudu zde vyjmenovávat jednotlivě, co se mi na tomhle pořadu nelíbí - všechno je totiž špatně. Opravdu nechápu diváky, kteří se na tohle dobrovolně dívají. Pokud má tento pořad vylepšit obraz policie v očích veřejnosti, tak jim spíš dělá medvědí službu. Myslel jsem si, že česká verze je příšerná, ale tahle slovenská je ještě o chlup horší.(4.12.2018)

Áno, viem, že tento seriál pôsobí mega amatérsky a častokrát správanie polície, či ľudí, je naozaj vtipné a mnohokrát trápne, ale akosi som to pozeral rád. Predovšetkým je obdivuhodné, ako vždy okamžite stretnú čistou náhodou páchateľa poblíž miesta činu, alebo vrcholom tejto tvorby neraz bolo, že sám páchateľ prišiel naspäť na miesto činu, aj keď sa tam nachádzala polícia, ktorú si akože nevšimol. Reálne hodnotenie asi 1*, ale ja musím dať za 4*, ja som sa bavil.(16.1.2017)

• SOLOM.

Chtěl jsem porovnat tento dost nepovedený Primácký projekt a tak jsem mrknul i na pár slovenských fízlů v akci. Když už s tím kluci začali a naši okopírovali tak opravdu se vším všudy. Dost chabé (spíš) katastrofální rádoby herecké výkony mě znechutili ještě víc, než tomu bylo u těch našich policajtů. Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale to jsem se spletl.(10.2.2018)

• tron

Absolútne televízne dno (konkurenčné - markizácke - Policajné prípady sú oveľa lepšie). Odporné "herecké výkony", strašné dialógy, nesympatickí herci, absurdné prípady (OK, to teoreticky nie je mínus, reálni policajti sa s WTF momentmi stretávajú pomerne často). Vrcholom je absolútne šialené správanie údajne profesionálnych policajtov. Jeden príklad za všetky: hliadka je privolaná do rodinného domu, kde oznamovateľ tvrdí, že sa mu niekto vlámal do domu, on ho pri tom prekvapil, ťažko ho zranil, z lupiča všade krvi ako z prasaťa, týpek ho odvliekol do stodoly a tam zrejme páchateľ umrel. A policajti? Pohodička, do žiadnej stodoly sa neponáhľajú, nič ich netrápi, namiesto toho sa dokonalo chladnokrvne vypytujú oznamovateľa, že ako presne k tomu došlo a podobne. Volanie záchranky? Utekanie do stodoly? Načo...(12.3.2018)

• P.J.2

Nejlepší bylo když jeli dva policajti, evidentně letitý kolegové v autě a nazývali se kolego, neřekli si jedinkrát jménem a celou dobu řešili počasí, to mne dostalo do kolem. Jako takhle, kdyby v rozpisu žánru nestálo drama ale komedie tak je to skutečně na 5*, ale tím že to zabalili do dramatu si podsekli větev. A přitom by to byl krásnej základ pro spinoffy - kriminálka, dispečink, měšťáci, ti všichni a určitě i ostatní složky se nemůžou dočkat až se jim někdo bude šťourat do práce.(26.3.2019)