Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov. Nový polohraný seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov. (TV JOJ)

shivaki odpad!

Herecke vykony akteru i celkova uroven poradu jsou naprosto tragicke, to je bez debat. Mne osobne zaujal jiny aspekt celeho poradu - a to ze svym obsahem a prezentaci je urcitym zrcadlem slovenske spolecnosti. Zajimava sonda do vetsinove slovenske mentality, jejiho vzorcu dobro - zlo a mravu obecne. V tomhle smyslu je to bohuzel prehlidka pokrytectvi, bigotnosti, xenofobie a malonestacke mentality. Zarnym prikladem budiz mnohokrat omlety prototyp pachatele, dukazem jehoz nizkych mravu a toho ze patri za mrize je skutecnost, ze je "zdrogovany"... ()

Richmond odpad!

Toto televízia JOJ nemôže myslieť vážne. Sme zvyknutí, že televízna zábava je hlúpa a primitívna aby naštvala normálnych ľudí a pobavila tupé mozgy. Ale toto nie je ani komédia, paródia či satira. Tu sa jedná o "autenticky" zahrané príbehy z reálneho života. Päťkorúnoví herci, rekvizity, kamera, scenár (ak vôbec je nejaký) pretože tí herci kecajú kokotiny v jednom kuse... A keď si už nemyslíte, že to môže byť ešte horšie, vtom príde reklama. Ospusťte mi takéto tvrdenie, ale kiežby s redakciou TV Joj narobil niekto taký cirkus ako s redakciou časopisu Charlie Hebdo vo Francúzsku. Dotyčný, ktorý by sa na taký čin podujal by tým ZACHRAŇOVAL ŽIVOTY. 0% odpad ()

razo01 odpad!

Dementnú Slovenčinu používajú tý naši pseudo herci. Príklad. "Veď normálne spolu konvertujeme" akože komunikujeme. "Prezistiť" "Násilné vlámanie". ()