Reklama

Reklama

Dear Zindagi

  • Indie डियर ज़िन्दगी (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Kaira (Alia Bhatt) je ambiciózní kameramanka, která by ráda točila filmy, ale zatím jí nabízejí jen záskoky nebo reklamy. Ještě větší potíže má v osobním životě, kde si nechce nikoho pouštět k tělu, a tak její milostné vztahy krachují jeden za druhým. Až návštěvy u psychologa Jehangira Khana (Shahrukh Khan) pomůžou Kaiře vyznat se ve vlastních emocích. (rikitiki)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (14)

Preslav 

všechny recenze uživatele

SRK po dlhom čase v komornej úlohe bez akcie a celkom mu to sadlo. Alia ma príjemne prekvapila, po Student of the Year som si ju zaškatuľkoval medzi nevýrazné tuctové herečky bez talentu a žiadny iný film som s ňou nevidel, ale zdá sa, že herecky dozrela. Mal by som si s ňou pozrieť niečo iné, aby som si napravil pohľad na ňu. /// Ono to má v sebe viac než sa na prvý pohľad môže zdať. Film aj príbeh vyzerá jednoducho, ale pod povrchom sa skrýva niečo viac. Dokonca som počas sledovania mal pocit, akoby som sám osobne bol prítomný na Khanových seansách a prechádzal akousi terapiou. Po skončení filmu som mal totiž urgentný pocit ísť urovnávať problematické vzťahy s ľuďmi v mojom okolí. A myslím, že o tom by film mal byť... ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Zas som sa raz prepočítal v mojich očakávaniach. Podľa popisu a toho boomu, ktorý spôsobil tento film v Indii, som čakal predsa len niečo oveľa lepšie. Rozjazd pomalý, v podstate celá prvá polovička veľmi slabučká, potom sa to už celkom rozbehlo, malo to viacero sľubných momentov, pri ktorých som myslel, že príbeh sa konečne uberá nejakým zmysluplným smerom, ale zakaždým ten náznak nadšenia zmrazil nasledujúci priebeh deju. Pointa, ktorá sa odkrývala v poslednej pol hodinke bolo asi to najlepšie z celého filmu, ale inak dosť vlažné a v mnohých ohľadoch priemerné, hoci potenciál scenára bol určite namierené k vyšší métam. Za mňa 2*, bohužiaľ. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Alia Bhatt a Shah Rukh Khan vypadají dobře a dobře hrají a tvůrci to o nich vědí, takže nám je dává kamera na zlatém podnose. Jejich debatní scény jsou vlastně tím nejlepším ve filmu a oba předvádějí zajímavé, uvěřitelné herectví, kdy je vidět, že takové postavy si prostě můžete snadno zamilovat. A proč ne. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Tak on už i SRK se zvedá ze sedu s hlasitým heknutím? Doufám, že to měl jen v roli. Snímek je psychologické drama, dost možná bořící společenské tabu, že návštěva psychologa je důkazem vlastního šílenství. Je to i milostný příběh. Přestože jsem při účasti SRK čekala trochu jiný průběh, dívka se nakonec zamiluje do toho nejdůležitějšího, do čeho může. Atmosféra je odlehčená, přes rodinná dramata v minulosti, dává naději do budoucna. ()

cunicekb 

všechny recenze uživatele

Bolly, netypické Bolly, ale opravdu bezvadný záměr a skvělá myšlenka. Myslím, že film by se mohl promítat i lidem netušícím, co je Bolly. Problematika HlavoDoktorů je po celém světě na stejném bodě i přes to, že osvěta již nějakou dobu probíhá. A přitom, co si člověk všechno s sebou nese, ze svého života... Myslím, že tak dobrý terapeut jako je tady Shahrukh se hledá těžko, ale terapie má i tak velká pozitiva, jak je vidíme i ve filmu, stejně, jako je těžké je otevřít, což zde také vidíme. Za mě - prostě paráda. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • O lásce a radosti ze života je i píseň k filmu, která nese název "Love You Zidagi". Byla vydána v den 51. narozenin Shah Rukha Khana (ve filmu Dr. Jehangir Khan) 2. listopadu jako dárek pro jeho fanoušky. (MJackie)

Související novinky

Reklama

Reklama